reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
goko nie badz taka zdziwiona :-D jak spóznia CI sie @ a lekarz też nie jest pewien bo to za wcześnie dostajesz lek ja miałam duphostan inne maja luteine a inne może jeszcze co innego i bierzesz to jak jesteś w ciazy to ten lek pomaga fasolce a jezeli nie jest to ciaza wtedy dostajesz @

człowiek taki stary a tyle jeszcze nie wie :-) :-) :-)
 
Odebrałam wyniki prolaktyny. Zwiększam dawkę z 0.5 na 1 tabl bo wyszło mi prawie 19 ng. Norma co prawda do 20 ale lekarz mówił, że najlepiej by było poniżej 10 jeśli staramy się o dzidzię.
 
Witam serdecznie wszystkie Staraczki!:)
Jestem zupełnie nowa na forum. Do tej pory byłam jedynie bierną obserwatorką;). Ale i na mnie przyszedł czas...
Będzie mi bardzo miło jeśli przyjmiecie mnie do swojego grona:)
Razem z mężem staramy się o dzidzię dopiero od lutego, na razie ni widu ni słychu. Trochę się obawiam, w maju kończę 30-stkę, będzie to nasze pierwsze dziecko.. nie możemy się doczekać! Trzymam kciuki za Was wszystkie!:) pozdrawiam
 
reklama
Witaj agaga :-)
A mi nadal zimno nawet po cieplej malinowej herbacie
Ale siedzę sobie pod kołdrą wcinam chipsy i pije sok pomidorowy i mam swój seans filmowy już na wspólnej sie skończyło zaraz m jak miłość potem przepis na życie i kubuś. ;-)
 
Do góry