reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

to wszystko zależy jaki sprzęt ma lekarz , wiem po sobie jeden lekarz mi powiedział że ciąza obumarła jak byłam w 8 tygodniu na etapie 4,5 tygodnia na drugi dzień pojechałam do inego lekarza a on pokazał mi no monitorze usg bijące serduszko nawet mogłam posłuchać i powiedział ze dzidzia z usg wygląda na 6,6 tygodnia . Jednak nie było mi dane urodzic tego maleństwa:(


a i ciązę potwierdziłam jak byłam w 7 tygodniu od miesiączki i był tylko pęcherzyk i kazał przyjść za tydzień to był najdłuższy tydzień w moim życiu . teraz jak będę w ciązy do lekarza pójdę dopiero koło 10 tc bo wtedy na pewno już widać serduszko
 
Ostatnia edycja:
reklama
tak to prawda wszystko zależy od lekarza i od tego jakim sprzętem dysponuje... mój to jednej z najlepszych lekarzy w Poznaniu to i sprzęt ma najlepszy.... dzisiaj jak zadzwoniłam do niego się umówić to najpierw mi pogratulował i podziękował za zaufanie, którym go obdarowałam... prowadząc u niego wszystkie ciąże... miło i profesjonalnie.... :-D
 
mynia no to zyczę abyś i Ty mogła pochwalic się nam pięknymi II kreseczkami
anke też jestem za tym testem. przynajmniej będziesz wiedziała co i jak
dziewczyny wiecie ja juz kiedyś czytałam ta opowieśc i znów jakoś tak milej na dusy sie zrobiło po jej przeczytaniu. aż ciarki przechodzą. piękne:-)
to najwiekszy cód swiata. dziecko to cos pięknego. juz się nie moge doczekac, aż będę nosic swoje maleństwo pod sercem. to musi byc cudowne uczucie.....
 
Ja poszłam do lekarza 3 dni po dniu @ kiedy test wyszedł pozytywny a pojawiło się brązowe plamienie...p. dr stwierdził ciążę po zasinieniu szyjki. To był 4 tydziueń.
 
lekarze mają przeróżne sposoby potwierdzenia ciazy ale dla mnie najlepszym jest pójscie w 8 tygodniu bo sam pęcherzyk to nie wszystko
jeju jak mi dzis zimno grrr
byłam na małych zakupkach zrobiłam zapas popcornu serowego chipsów i soku pomidorowego wiec jest dobrze :)))
 
reklama
goko nie badz taka zdziwiona :-D jak spóznia CI sie @ a lekarz też nie jest pewien bo to za wcześnie dostajesz lek ja miałam duphostan inne maja luteine a inne może jeszcze co innego i bierzesz to jak jesteś w ciazy to ten lek pomaga fasolce a jezeli nie jest to ciaza wtedy dostajesz @
 
Do góry