reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Aaa... informatyk... Ehs u mnie w pracy też dużo osób cierpi na nadgarstki... albo kręgosłup. Masakra... przekichane.mam nadzieję, że szybko mu przejdzie.

Ja nie zostawiam na wieczór bo dzisiaj Mr & Mrs Smith leci więc będę oglądać :) a później Woli i Tysio, Mentalista... :) Jestem strasznie serialowa. Ale oglądam wtedy kiedy mojego A nie ma, żebym miała jak najwięcej czasu dla neta :-D


Dzisiaj obserwowałam swoją sąsiadkę jak wychodziła z samochodu z maleńką córeczką. Patrzyłam na to i szczerze jej zazdrościłam. Eh też bym chciała mieć do kogo mówić jak mojego A nie ma. I wyciągać z auta takie malutkie ciałko... :( dół...
 
reklama
Agatko cycki do góry ;-) ja tez mam czesto dół a jak widze kobitki z brzuszkami to już wogóle bóg nam pozwoli na to by miec duze brzuszki nogi spuchnięte skurcze porodowe a potem patrzeć na cud.... wiem wiem moje gadanie i tak nic nie da bo sama czesto tak mam ale pomarudzic można :-D
 
Aaa... informatyk... Ehs u mnie w pracy też dużo osób cierpi na nadgarstki... albo kręgosłup. Masakra... przekichane.mam nadzieję, że szybko mu przejdzie.

Ja nie zostawiam na wieczór bo dzisiaj Mr & Mrs Smith leci więc będę oglądać :) a później Woli i Tysio, Mentalista... :) Jestem strasznie serialowa. Ale oglądam wtedy kiedy mojego A nie ma, żebym miała jak najwięcej czasu dla neta :-D


Dzisiaj obserwowałam swoją sąsiadkę jak wychodziła z samochodu z maleńką córeczką. Patrzyłam na to i szczerze jej zazdrościłam. Eh też bym chciała mieć do kogo mówić jak mojego A nie ma. I wyciągać z auta takie malutkie ciałko... :( dół...

Skąd ja to znam... skarbie nic się nie martw My też tak będziemy miały już niedługo :*
 
Oj Dziewczynki, jeśli mogę Wam coś powiedzieć apropo modlitw i Boga, to proszę nie do mnie... Ja nie jestem wierząca.. Musiałam to powiedzieć. Nie wiem czy to zmieni jakoś nastawienie Wasze do mnie, ale plis...



Dzięki Karola ;*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczynki u mnie nadal dół o byle co płaczę i jakoś się źle czuje brak energii taka zmęczona...
mam pytanie do Czarni: powiedz mi po czym poznajesz czy szyjka jest otwarta czy zamknnięta? co do wysokości to już mniej więcej czaje o co chodzi natomiast wogóle nie wiem po czym poznać czy jest otwarta czy zamknięta, u mnie brak śluzu więc po tym nie poznam czy są dni płodne jest taki mleczny ale tak niewiele że nawet nie ma jak sprawdzić czy się rozciąga ale napewno nie wygląda jak jajko kurze...
 
Oj Dziewczynki, jeśli mogę Wam coś powiedzieć apropo modlitw i Boga, to proszę nie do mnie... Ja nie jestem wierząca.. Musiałam to powiedzieć. Nie wiem czy to zmieni jakoś nastawienie Wasze do mnie, ale plis...
tak nie lubię Cię :D oczywiście żartuje ja jestem katolikiem ale tylko z nazwy wiara w boga w kościół księży to nie dla mnie....
 
Oj Dziewczynki, jeśli mogę Wam coś powiedzieć apropo modlitw i Boga, to proszę nie do mnie... Ja nie jestem wierząca.. Musiałam to powiedzieć. Nie wiem czy to zmieni jakoś nastawienie Wasze do mnie, ale plis...

oj jak dobrze ;) nie jestem jedna..też się zastanawiałam czy tego nie nadmienic. ja się wycofałam po skończeniu liceum. U mnie nie było wychowania w religii ale miałam komunie i wszystko inne...moje dzieci już nie będą miały. To by była hipokryzja.Same zdecydują w przyszłości.
 
No ja Basia mam chrzest, bierzmowanie itp ale tylko ze względu na Mojego Dziadka, który jest katolikiem dniem i nocą... Ehh... Ja się nie nadaję na Kościół bo dla mnie to wszystko jest po prostu dziwne. Masakra... nie będę mówić o religii bo o tym i o polityce się nie rozmawia. Aczkolwiek nie jestem wierząca. ślub kościelny brałabym tylko i wyłącznie dlatego, że mój Andrzej bardzo chce...


Aguś ale super, że nie jestem jedna z takim nastawieniem
i Ty też Agatka, prawda? ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej dziewczynki u mnie nadal dół o byle co płaczę i jakoś się źle czuje brak energii taka zmęczona...
mam pytanie do Czarni: powiedz mi po czym poznajesz czy szyjka jest otwarta czy zamknnięta? co do wysokości to już mniej więcej czaje o co chodzi natomiast wogóle nie wiem po czym poznać czy jest otwarta czy zamknięta, u mnie brak śluzu więc po tym nie poznam czy są dni płodne jest taki mleczny ale tak niewiele że nawet nie ma jak sprawdzić czy się rozciąga ale napewno nie wygląda jak jajko kurze...
Kochanie jak trafiasz na szyjkę i na ten środek to od razu wyczyjesz jeżeli nie mozesz swobodnie tylko nie na siłe wsadzic delkiatnie opuska palca to jest zamknieta jak tylko trochę to pół otwarta a jak czujesz że są jak by takie "klaki"jak ja to nazywam to zamknieta. ja śluz płodny widze na papieprze jak wycieram ale staram sie bardiej przy ujsciu sprawdzic zeby papier zrobił se mokry i w tedy sprawdzxam albo badajac szyjkę palcem lece wokoło niej i wtedy patrze jakie jest. To nie zawsze music byc taki centalne białko kurze ja nigdy takiego nie widziałam zawsze mam rozciągliwy przezroczysty i miedzy palcami sie rozciąga
 
Do góry