reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

ALG ja nie wierzę w spadek tempki przy implantacji bo zdarza się się po równo u zafasolkowanych i nie. Za to wierzę w plamienie implantacyjne bo miałam :tak:
 
reklama
dziewczyny wiecie jaki ja miałm dzisiaj dziwny sen

wszędzie gdzie tylko się znalazłam wypadałam przez otwarte okno

Agnieszko straszny sen. Ja miałam w nocy ból jajników nawet przez sen czułam. Ale nie jest tak mocny żeby nie mozna było wytrzymać. :tak: szkoda,że nie mieszkasz blisko bo bym Ci podrzuciła test czułość 10.
 
wiecie co czytam o tym Pre-teście i na bb jedna dziewczyna pisała ze ona miała ciązę potwierdzoną przez gina a ten test wyszedł jej negatywny :p

także jestem na nowo pełna nadziei :pP
 
Ja mam ciągle sen, że spadam albo, że muszę się gdzieś przeciskać przez małe otwory albo wchodzić bardzo wąskimi schodami bez poręczy, od lat co noc mam takie sny... męczące bardzo...
Mnie tak strasznie boli brzuch, że już chciałam nie przychodzić do pracy ale wzięłam ketonal i jakoś się przywlokłam...
 
najgorsze jest w tym wszystkim ze ja nie wiem co robić
bo jak bym miała wczoraj II to już w środę była bym u gina sie dowiedzieć czy barć dupka
a teraz czekam w niepewności i myśle
 
Myniu straszne masz te miesiączkowe bóle. Ja Mam tylko 1 i drugi dzień @ ale takie, że od biedy obyłoby się bez tabletek.:tak:
A długo trwa twoja @?

Agnieszko będzie dobrze na pewno. Zapytaj przy następnej wizycie lekarza czy masz brać dupka lub luteinę czy nie potrzeba w razie fasolki. Wielu lekarzy każe brać ale nie każdy...
 
reklama
Do góry