reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

ja szyjkę miałam otwartą dzień przed terminem @ i była miękka ,a dzisiaj dzień po jest twarda i zamknięta
no własnie! dlatego tak jak niżej pisałam skoro masz teraz inną tą szyjkę to może być na fasolkę lub ci się cykl wydłużył nie wiem...
Ja też zawsze dzień przed @ mam miekką i otwartą już


U mnie też okres trwa krótko bo tylko 3dni,4to już plamienia....
 
reklama
A mój lekarz na te moje boleści przepisał mi kiedyś diane i luteine na uregulowanie... I w sumie uregulowało ale w boleściach nie pomogło. Dopiero Castagnusem sobie pomogłam sama. A co do długości to możesz sama zobaczyć na moich wykresach jakie to pokręcone. Ostatnio od 4 dni do nawet zaledwie dwóch...
 
A mój lekarz na te moje boleści przepisał mi kiedyś diane i luteine na uregulowanie... I w sumie uregulowało ale w boleściach nie pomogło. Dopiero Castagnusem sobie pomogłam sama. A co do długości to możesz sama zobaczyć na moich wykresach jakie to pokręcone. Ostatnio od 4 dni do nawet zaledwie dwóch...

I u mnie różnie teraz raz krótsza raz dłuższa...tylko po poronieniu mam bardziej bolesne chyba nie dużo ale jednak.
 
No mi pozostaje czekać na sierpień ale zafunduję sobie od lipca znowu castagnus:) Raz, że w bólach pomożę a dwa podobno na castagnusie sporo dziewczyn zachodzi w ciążę w tym moje koleżanka :) W drugim miesiącu brania:)
 
Mynia też z takim entuzjazmem podchodziłam zaczynająć opakowanie castagnusa w styczniu... ale mi nie pomogł.
Nie wszystkim pomaga widocznie ale tez słyszałam ze niktóre dziewczyny zaciążyły podczas kuracji. Powodzenia dla ciebie!
 
Ja już brałam castagnus od grudnia do lutego i też mi nie pomógł, ale nie jest powiedziane, że teraz nie pomoże :) Zresztą nie tylko dla fasolki chcę go brać ale dla złagodzenia bólu a fasolka to przy okazji:)
 
reklama
Może teraz fasolka chciała poczekać aż się przeprowadzę bo przecież przeprowadzka i noszenie cięższych rzeczy nie byłaby dobra dla maleńkiej fasolki :) A do nowego mieszkania może fasolka da się łatwiej zaprosić :)
 
Do góry