reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

no mam nadzieje ze cokolwiek się tam wyhodowało !!!
kurcze denerwuje sie tym... dobrze ze mam jutro wizyte w miare w czesnie bo o 16, a nie wieczorem jak zawsze ;d
 
reklama
Agnieszka leć na betkę temperatura się trzyma

Królewna pęcherzyk na pewno jest a może jest ich i więcej:-p

Dziś mi się tak dobrze spało że o mały włos Fifka bym nie zawiozła do przedszkola muszę sobie ustawić budzik bo inaczej może być ciężko.
 
Agnieszka jeszcze za wcześnie na to, żeby tracić wiarę, temperatura nadal jest wysoko:) Może jednak się udało kochanie.
Agacynda, no no no:) Coś się kroi :) Fajosko, mój to się chyba nigdy się nie domyśli, wkurza mnie ostatnio, że tak mało zna kobiety i nie domyśla się czego ja chcę i co czuję...
 
wiecei co wyciągnełam dzis z szafy nasz nieuzywany robot kuchenny, bo jest tam sokowirówka ale za nic nie potrafie rozszyfrować które czesci do niej naleza ;d;d
 
Cześć :)
Ja nadal prowadze obserwację napodstawie mojego testera :) Jestem zadowolona jak narazie :)
Czekam tylko na @ by potem zaczynać znów próby :) Z całęgo serca pragne by się udało ... Wam również życze sukcesów... Jutro chyba odiwedze was ostatni raz bo zaczynam urlop a na działće neta nie bede miec :(
 
taaa moj mąż wie tyle co ja bo jeszcze tego nawet nie otwieraliśmy :p
miało zaczekać do nowego domu bo tu nie ma gdzie trzymac rozłożonego, ale tak mnie jakoś naszło ostatnio na wyciskanie pomarańczy i ręcznie to robiłam ;[;[ :p
a sie okazalo ze tu jest sokowirówka ;D
tylko nie mam zadnego przepisuuuu :p
 
reklama
dziewczyny ja bym poszła na bete, ale to i tak mi nic nie da bo mieszkam w takim wypiździejewie, ze u nas nie ma laboratorium, oni wysyłają krew do Bydgoszczy i wyniki na drugi dzień dopiero to bez sensu

poczekam do soboty i zrobie test
 
Do góry