reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Tak po pierwszym dniu testowania myslałam ze to jakis bubel bylam załamana bo nic nie widziałam, a pozniej jak zobaczyłam pierwsze kreseczki :) bylo super :)
 
reklama
JESZCZE RAZ DZIĘKUJE OBY TAK BYŁO. Mało się kłucimy a jak już kłucimy potrafimy sie godzić.
Znamy się od 6 roku zycia od podstawówki, chodzilismy razem do jednej klady w gimnazjum nasze drogi sie rozeszły, w liceum znow razem wracalismy ze szkoły i tak o w 3 klasie się nasze serduszka połączyły, już razem jestesmy 7 lat, w dniu naszej 5 rocznicy ( licząc od daty chodzenia ze sobą) pobralismy się i już 2 latka minęło :)
 
Aniulkas gratulacje! Wielu lat w szczesciu i zrowiu!

Dziewczyny ja tez mam ten mikroskop i u mnie sie sprawdzil. Dokladnie w dniu @ widac bylo wszystko. Wazne zeby go uzywac s instrukcja bo innaczej glupoty pokazuje ;-)

A co myslicie o tym moim skoku? Przy zagniezdzeniu to skok czy spadek powinien byc?
 
reklama
Do góry