reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
agdznieszka skoro szyjkę masz zamknietą (tak wyczytałam) to nie zanosi się tu na @ :no:
predzej fasola bedzie! :-p a jak długie masz TY cykle co????
 
agdznieszka skoro szyjkę masz zamknietą (tak wyczytałam) to nie zanosi się tu na @ :no:
predzej fasola bedzie! :-p a jak długie masz TY cykle co????

z tą szyjką to nie tak jest, ona moze sie nawet kilka godzin przed @ dopiero otworzyć

Agnieszka takie gdybanie, musisz cierpliwie zaczekać i powtórzyc test :) i boy były II a na objawy teraz nie patrz bo bedziesz sobie tylko wmawiac :)
 
Sailor, ja ostatnio już nie mam tak bolesnych @ jak kiedyś. Kiedyś miałam @ 7 dni z czego bywało, że na 3 musiałam brać urlop bo nawet do łazienki nie byłam w stanie dojść ale od kiedy zaczełam brać castagnus uregulowało mi się wszystko, @ skróciły, sa mnie obfite i mniej bolesne, niemniej jednak nadal potrafi bardzo zaboleć. Ja mam jeszcze taką ciekawostkę, że mnie przeważnie zaczynało i nadal zaczyna boleć drugiego dnia, no może pierwszego dnia @ wieczorem, zależy o której się zacznie
 
z tą szyjką to nie tak jest, ona moze sie nawet kilka godzin przed @ dopiero otworzyć
ja aż tak dogłębnie szyjki nie sprawdzam i robię to tylko raz dziennie jak jest wskazane wiec mogę nie wiedzieć.
badam raz dziennie i u mnie zawsze przed @ jest otwarta ciut.. czuje to :]
dlatego tak piszę agnieszce z własnych obserwacji.
 
z tą betą to u mnie w mieście to nie takie proste, bo gdyby było to bym poszła
u nas nie ma laboratorium i oni wysyłają krew do innego miasta i wyniki są na drugi dzień
także poczekam i jak do soboty nie przyjdzie @ to testuję

ja szyjkę miałam otwartą dzień przed terminem @ i była miękka ,a dzisiaj dzień po jest twarda i zamknięta
 
Sailor, ja ostatnio już nie mam tak bolesnych @ jak kiedyś. Kiedyś miałam @ 7 dni z czego bywało, że na 3 musiałam brać urlop bo nawet do łazienki nie byłam w stanie dojść ale od kiedy zaczełam brać castagnus uregulowało mi się wszystko, @ skróciły, sa mnie obfite i mniej bolesne, niemniej jednak nadal potrafi bardzo zaboleć. Ja mam jeszcze taką ciekawostkę, że mnie przeważnie zaczynało i nadal zaczyna boleć drugiego dnia, no może pierwszego dnia @ wieczorem, zależy o której się zacznie

Myniu a co na to twój lekarz? Ja mam skąpę @ ze 3 dni max leci a potem plamię dzień lub dwa
 
reklama
Do góry