reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
witaj Justyna na forum :-)

Grzanka nic się nie martw...

Dziewczyny, uwielbiam z Wami przesiadywać na forum. Będę Was czytać ale średnio się udzielać. Brak mi czasu teraz. praca wykańcza mnie totalnie. buziaki, trzymam za Was wszystkie mocno kciuki. Ja nie chcę się skupiać.

Myniuuuu Kochanie, mój A pytał o rozmiar mojego pierścionka :-)

A w ogóle to zapomniałam Wam powiedzieć... nie wiem czy pamiętacie jak mówiłam o przyjaciółce która wychodzi za mąż... Wybrała w aparcie pierścionek który ja czciłam... straszną przykrość mi zrobiła bo wiedziała, że mi się podoba.

Jestem dostępna na fb jeśli któraś chciałaby pogadać ;* buziaki
 
Hej KOchane:*
no i chyba cykl stracony w tym miesiącu owulki nie widu ni slychu masakra:(:(:(
chyba ze sie wyjatkowo opozni to w czwartek do niedzieli mamy z mezem wolne. wiec byloby super.
 
Dziewczynki, nie odzywalam sie bo caly weekend w pracy i wymeczony czlowiek jest tak że masakra.

Tak dużo się zdarzylo w tym czasie ze juz nie wiem co do kogo mialam napisac ale:
*dla tych co sobie robia przerwę - wróccie jak tylko będziecie mogły!
*dla tych co tracą wiarę - nie róbcie tego! Fasolka przyjdzie obaczycie!
*dla tych co @ ich nawiedzila - nie ma co plakac ze sie nie udalo. Trzeba sie cieszyc ze przyszedl nowy cykl i znow jest szansa!
*dla calej reszty - korzystajcie z życia i przyjemności kiedy tylko się da !!! :-):-D


Co u mnie - obliczylam ze mniej wiecej wczoraj powinno nastapic zagnieżdzenie a dziś mam nagły skok temperatury Obserwacja cyklu - enpr.pl jak myślicie czy to moze byc z tym związane ?? :confused:
do planowanej @ 4/5 dni tak pocichutku mysle sobie ze moze nie przyjdzie. nie mam jakis szczegolnych odczuć tj. przuch pobolewa tak normalnie, biust tez, nie mam zadnych odruchów itd. moze jest mi trochę mdło ale to na @ czasem tak mam ...

Lecę do pracki... miłego dnia !!!
 
hej
ja wpisuje tempke z rana :p u mnie faza niższych temperatur ;d haha ;) to pewnie przed owu ;d poniżej 36,5 ;d

Sailor: ja biore wiesiołka 3x2 i nie mam mdłości po tym :p
oh dziewczyny jutro ide do gina obejrzeć czy są pęcherzyki ! denerwuje sie :p
a powiedzcie czy on na podstawie ich wielkości moze mi mniej więcej za ile dni bedzie owu?? czy u każdej pęcherzyki rosną w innym tempie?
 
hej kochane
@ dalej nie mam brzucho boli , temp lekko spadła
no i zbadałam sobie szjke jest uniesiona twarda i zamknięta

Stwierdziłam ze do końca tego cyklu nie będę mierzyć temp już ,a ze wygląda na to ze nie będę musiała długo czekać na @ , dopiero od nowego
 
hej kochane
@ dalej nie mam brzucho boli , temp lekko spadła
no i zbadałam sobie szjke jest uniesiona twarda i zamknięta

Stwierdziłam ze do końca tego cyklu nie będę mierzyć temp już ,a ze wygląda na to ze nie będę musiała długo czekać na @ , dopiero od nowego

Agnieszka a nie idziesz na bete? :)
ja tam juz szyjki nie badam, bo kurcze mi ostatnio sie otworzyła moze godzine przed @ wiec to żadna pomoc
 
reklama
hej
ja wpisuje tempke z rana :p u mnie faza niższych temperatur ;d haha ;) to pewnie przed owu ;d poniżej 36,5 ;d

Sailor: ja biore wiesiołka 3x2 i nie mam mdłości po tym :p
oh dziewczyny jutro ide do gina obejrzeć czy są pęcherzyki ! denerwuje sie :p
a powiedzcie czy on na podstawie ich wielkości moze mi mniej więcej za ile dni bedzie owu?? czy u każdej pęcherzyki rosną w innym tempie?

Królewno powie Ci dr jakiej są wielkości i za ile mniej więcej może być owulka to da się wyliczyć bo pęcherzyk dziennie rośnie ok 2mm. Ciekawa jestem bardzo ile wyhodowałaś pęcherzyków :-) po clo.

Agnieszko taki spadek to nie spadek :-)

Ja to mam znowu dziwny wykres :-D najpierw niżej teraz ciur wyzej i jak półeczka wygląda. Czekam na skok. Jajniki pobolewają i trochę plecy.
 
Do góry