reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
ale jestem zmęczona. dzis pracowity dzień miałam. mycie okien było, wieszanie nowych firanek i zasłon, potem plewienie truskawek i jarzynek, a teraz było noszenie drewna. trzeba sie szykowac do zimy:-D prysznic mi dobrze zrobił. straaasznie mnie boli brzuch...a zwłaszcza jajnik po prawej stronie. w tym cyklu to on mi ciagle daje o sobie znac... mogłaby ta małpa przyjsc.
agnieszko trzymam za Ciebie baaardzo mocno kciuki!!!! ktoś musi odczarowac naszą listę;-)
mgiełko życze powodzenia w dążeniu do celu. trzymaj się cieplutko i zajżyj do nas czasem:tak:
mynia jak się czujesz?? dalej boli głowa?
sailorku a Ty nic sie nie chwalisz jak tam Ci urlop mija??
anke co u Ciebie?? wiesz coś już więcej??
grzanka fajną masz szefową:) jeśli masz możliwośc iśc do innego, lepszego lekarza to czemu nie. takie Twoje święte prawo

ciekawe co u naszego BZIBZIOCZKA. pewnie sie byczy i męża "używa" na całego:-D
a nie wiecie to u SIHAI??? ona tez miała bardzo ładna tempkę?? ciekawe czy idzie ku dobremu.
dzis już pewnie się nie odezwe. jutro do pracy wiec pewne w środę będę nadrabiac. buziaczki:*
 
reklama
a ja zawsze czułam kiedy przyjdzie bo cyce bolały, a po stracie tak i sie poprzestawiało że nic nie czułam,ale nawet po stracie mój cykl trwał 29 dni a 30 przyszła @(o 22 ) czyli tak jak miałam zawsze
 
Do góry