reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Domiku jaka Ty pracowita dziś jesteś:) Ja dalej męczę się z bólem, przyszłam z pracy, troszkę się zdrzemnęłam i pomogło na trochę ale już ból głowy powrócił i ból brzucha do niego dołączył. I dalej chce mi się wymiotować :( Okropnie się czuję a do tego mi smutno okropnie.
 
Witajcie kochane....
z wyników moczu wyszło że mam duże zapalenie układu moczowego, i lekarz rodzinny wyspisał mi skierowanie do szpitala na polnej w Poznaniu.

no to pojechaliśmy a najlepsze jest to że wysyłali mnie od okienka do okienka , w szpitalu na izbie babki siedzialy i klecily sobie o dupie maryni kiedy sie odezwalam usłyszałam pytanie
czy ma pani plamienia lub krwawienie?
odpowiedziałam że nie
na co babka to prosze iść do poradni i tam sie pani czegoś dowie
olały dosłownie temat i miały to w dupie ze mam probelmy z nerkami ze nie mam śledziony i że jestem po przeszczepie lewego refluksa
dosłownie w poradni musiałam sie prosić zeby ktoś spojrzał na skierowanie
z czego co chwila słuchałam że nie tu że tam mam iść więc odwiedziłam 5 miejsc z czego w 5 miejscu przy rejestracji usłyszałam że lekarz odmawia zbadania mnie bo nie ma czasu !!!!!!!!!!!!!!
z płaczem pojechaliśmy do domu i dopiero na jutro mam wizyte....



rozumiecie to ????
dosłownie w głowie się nie mieści jest mi tak przykro ....

Grzanka, nie wiem co powiedzieć.. w Poznaniu panuje takie przekonanie że na Polnej mają najlepszy sprzęt i najlepszych lekarzy - dlatego tak dużo dziewczyn decyduje się tam rodzić (w razie czego). Ale z drugiej strony mówią, że panuje w tym szpitalu masówka, że to tzw. "wylęgarnia dzieci" gdzie uczuciami nikt za bardzo się nie przejmuje i nie zawsze kobiety traktowane są podmiotowo:/ - niestety. JA byłam tam kiedyś na badaniach - wszystko odbyło się sprawnie i szybko - ale że tak powiem z chłodnym podejściem personelu. Przyjęli mnie od razu, ale przypuszczam że to dlatego, że skierowanie miałam od lekarza który tam przyjmuje. Grzanko, wiesz może jaki lekarz będzie Cię badał? Ja chodzę do dr. Olejniczaka, wspaniały człowiek i jeden z najlepszych specjalistów w Poznaniu. Poza tym słyszałam też że pomógł wielu parom, które nie mogły się doczekać potomka. JA jestem umówiona, że jak do grudnia nic się nie wykluje to mam się zgłosić;). Mam nadzieję że jednak się wykluje.. :-)
 
hej Dziewczyny jestem tutaj już od ponad roku i nie miałam odwagi ani raz nic napisac staramy sie dzidziusia juz od ponad 4 lat tylko po ppierwszym roku zachorowałam na nerki i po kolejnych 2 latach mój lekaz nefrokog powiedział mi że to właściwy moment ale niestety rok minął a tu nic
 
reklama
Do góry