reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

kurcze dziewczyny ja wiem że już przynudzam
no ale nie ma innej opcji no muszę być w ciąży no przecież temp rośnie, objawy jakieś tam są
ja chyba naprawdę za szybko zrobiłam test, a myślałam że sie dzisiaj wyjaśni, zobaczę jak tam jutro będzie temp.
no a jak sie nie udało to trudno z wami jakoś tak szybciej te cylke mijają
 
reklama
Sailor Moon
6 kapsułek wiesiołka dziennie???????
ja go brałam jeden cykl i jedną dziennie i sie udało... bo jak miala mi sie zbliżać @ to odstawiłam i okazała sie fasoleczka:)

Agnieszka
no pewno że fasoleczka;p trzymam kciuki :) mam nadzieje ze Ci się udało!
 
Grzanko tak mam zapisane :-) bo śluzu malutko i ten clo to już w ogóle całkowita susza. Ale poczytam na necie może faktycznie za dużo...

Wyczytałam,że można do 6 kapsułek dziennie.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy ja mogę zmieić lekarza prowadzącego moją ciązę ?
kurcze ani nie odbiera ani nic do dzisiaj mi wypisał L4 mówił że mam przyjść na wizyte i wypisze mi dalsze a on nic od samego rana nie odbiera teleffonu nie wiem co mam zobic , pytam bo jak coś to znajde innego lekarza i już jutro pójde po L4 bo nie dam rady pracować teraz....
 
Ja sie marwie bo cholerka do dzisiaj mam zwolnienie a szefowa nalega zebym siedziala na zwolnieniu po drugie nadal mam straszne mdłości ranne i nie wiem jak to teraz załatwić czy mogę od innego lekarza dać zwolnienie... .tylko czy to będzie ciągłość ...... dosłownie jestem w kropce dzisiaj te konowały na polnej i teraz moj gin olał dosłownie po całości sprawe ani komórki ani stacjonarnego nie odbiera nikt ! :(
i co ja mam biedna zrobic....
 
Kochane nie nadążam za wami:szok: Tyle stron do przeczytania, że czasu mi zabraknie.
Mój M jest w domu, przytulanki są codziennie:-) Postaram się jutro wam odpisać.
Trzymam kicuki za wszystkie testujące i oczekujące
II
 
reklama
Do góry