reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Witaj Justyna! :)
Przepraszam że pytam - a robiliście sobie z mężem jakiekolwiek badania? Rok jeszcze o niczym nie świadczy;-),ale może warto wykluczyć pewne schorzenia.

Pozdrawiam i życzę owocnych starań:-)
 
u niego jest wszystko ok ale ze mną jest chyba coś nie tak muszę zrobić sobie jeszcze jedno badanie na przeciwciał bo nie miałam robione w klinice ale byłam u gin i przepisał mi clo zobaczymy moze to coś pomoże aczkolwiek juz 2 cykle brałam
 
Grzanka, nie wiem co powiedzieć.. w Poznaniu panuje takie przekonanie że na Polnej mają najlepszy sprzęt i najlepszych lekarzy - dlatego tak dużo dziewczyn decyduje się tam rodzić (w razie czego). Ale z drugiej strony mówią, że panuje w tym szpitalu masówka, że to tzw. "wylęgarnia dzieci" gdzie uczuciami nikt za bardzo się nie przejmuje i nie zawsze kobiety traktowane są podmiotowo:/ - niestety. JA byłam tam kiedyś na badaniach - wszystko odbyło się sprawnie i szybko - ale że tak powiem z chłodnym podejściem personelu. Przyjęli mnie od razu, ale przypuszczam że to dlatego, że skierowanie miałam od lekarza który tam przyjmuje. Grzanko, wiesz może jaki lekarz będzie Cię badał? Ja chodzę do dr. Olejniczaka, wspaniały człowiek i jeden z najlepszych specjalistów w Poznaniu. Poza tym słyszałam też że pomógł wielu parom, które nie mogły się doczekać potomka. JA jestem umówiona, że jak do grudnia nic się nie wykluje to mam się zgłosić;). Mam nadzieję że jednak się wykluje.. :-)


No kochana może i tak ale w momencie kiedy przyjeżdża kobieta ze skierowaniem do szpitala to wydaje mi sie że to jak
CITO powinno byc traktowane a dosłownie zostałam na izbie przyjęć olana ciekłym moczem to samo spotkało mnie w poradni na 1 pietrze i na 2 pietrze wiec zaczęlam ryja używać że jestem przeganiana i mi łaskę robią że tak nie powinno być że latam jak idiotka a oni nie mają czasu ..............
ostatnia babka dzwoniła po lekarzach patrząc na nas żebyście tylko państwo na mnie nie krzyczeli .... poczułam sie naprawde okropnie potraktowana więć z łaski bez rejestracji na jutro od 8-9 mam sie zgłosić ale do jakiego lekarza nie wiem....



Witaj
Justyna :)
mam nadzieje że szybko zafasolkujesz... Agnieszko no musi być okruszek no fluidkuje Cie po całości &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
No kochana może i tak ale w momencie kiedy przyjeżdża kobieta ze skierowaniem do szpitala to wydaje mi sie że to jak
CITO powinno byc traktowane a dosłownie zostałam na izbie przyjęć olana ciekłym moczem to samo spotkało mnie w poradni na 1 pietrze i na 2 pietrze wiec zaczęlam ryja używać że jestem przeganiana i mi łaskę robią że tak nie powinno być że latam jak idiotka a oni nie mają czasu ..............
ostatnia babka dzwoniła po lekarzach patrząc na nas żebyście tylko państwo na mnie nie krzyczeli .... poczułam sie naprawde okropnie potraktowana więć z łaski bez rejestracji na jutro od 8-9 mam sie zgłosić ale do jakiego lekarza nie wiem....

Grzanko mnie jak krwawiłąm w ciąży przyjeli ale nic nie robili, nawet głupieego usg dopiero 3 dnia jak już wszystko zeszło samo. Nikogo nic nie obchodziło tylko żeby ładować duphaston 3x1. Równie dobrze mogli zrobić usg na przyjęciu i do domu leżec bo ja przypuszczam,że już wtedy fasolki nie było...zraziłam się strasznie.
 
reklama
Do góry