reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

hej dziewczyny
u mnie dzisiaj piękne słoneczko i pewnie cieplutko dzisiaj będzie

u mnie dzisiaj powinna być owu al chyba jaj nie mam bo śluz jest ale nie białko tylko dużoo wodnistego białego,a szyjka tak niby wyzej półotwarta ani nie miękka ai twarda
 
reklama
Ważka gratulacje!!!
Czarnooka trzymam kciuki :)
U mnie temperatura znowu sobie skacze pięknie... Znowu kuje mnie jajnik i cały czas, już od tygodnia mam to uczucie obżarcia, chociaż jem bardzo mało. Najchętniej bym wcale nie jadła ale jak nie jem to mnie mdli (przed chwilą spędziłam w łazience w pracy 15 minut nad kibelkiem, aż mi głupio jak ktoś słyszał) a jak zjem to mnie brzuch boli... ehhh
 
A ja się czymś zatrułam wczoraj truskawkami zatrułam...ale mnie wymioty męczyły koło 1 w nocy...:szok: dobrze,że wszystko wyszło i poczułam się lepiej.
Bzibzioczku też bym chciała szybko dostać @ ale na jutro i dzisiaj jeszcze mam duphaston i ciekawe ile po bedę czekać na @ po chorobie mogą się też pokazać takie anomalie jak u Myni i @ nie będzie...:tak::tak:
 
ważka gratulacje
kurcze nie wiem czy isc do tego lekarza dziś 15dc sama nie wiem... co radzicie
mam dzis taki dzien ze mi sie płakać chce jajniki zakuwają ale nie wiem kompletnie co to moze znaczyć, śluzu mniej taki wodnisto mleczny a szyjka jest dość twarda i wysoko raczej
jak myślicie? owu byla ? wspomagana jestem clo i w tamtym cyklu owu była 15tego dnia
 
Mgiełko jak jesteś pod kreską z gotówką ja bym nie szła bo to tak naprawdę nic nie zmieni. A wcześniej szyjka nie była mieksza? może miałaś już owulkę np wczoraj?
 
reklama
Do góry