reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Dobry wieczór:)
My dziś znów cały dzień spędziliśmy na działce:) wyleżałam się, wyopalałam, najadłam pyszności z grilla i jestem pełna sił i zapału na nowy tydzień pracy;)
Ale takiego wypoczynku jak Bzibzioku Tobie się szykuje to ahhhhhh... zazdroszczę:) Ja jeszcze pokombinuję, żeby zabrać się z kiedyś z Wami:D ;)
A tak sobie pomyślałam, że jak tego 11ego wrócisz.. to nie my wszystkie ale Ty będziesz zafasolkowana...nie wiem skąd taka myśl - ale jakoś tak sama mi się nasunęła:)
niemniej wszystkim nam tego życzę oczywiście i oby się udało:)

Myniu a czy ja dobrze doczytałam, że znowu Cię zbiera jakieś przeziębienie?:/ grr...

Sailor ja też myślałam, że Twój nick to ma związek z żeglarstwem:D
 
Dziewczyny a pamiętacie spódnice lambadówki? :-D

Ja miałam bordową w bordowie grochy. Góra była w mniejsze a ta falbana w ogromniaste grochy. I miałam całą kasetę z róznymi lambadami i tańczyłąm śpiewając do skakanki :)

Tzn grochy były czarne, bo bordowych na bordowej nie byłoby widać przecież :)
 
Ostatnia edycja:
ja się kładę, jutro znów Was będę nadrabiać;)
Bzibziok to dopiero będzie mieć co czytać po rejsie hehe;) przez tydzień nie nadrobi:D

do jutra!
 
Sihaya, no włąśnie sama nei wiem. Po prostu zimno mi dziś bardzo było i te temperatury mam takkie niskie nie tylko rano ale cały dzień. Dziś to normalnie się trzęsłam i pod kołdra leżałam i to w samo południe, kiedy najcieplej. Ale gorączki nie miałam... I do tego wczoraj bolał mnie brzuch bardzo, wczoraj myślałam, że to jajnik ale dziś wydaje mi się, że to mogła być nerka.
Poza tym to nei czuję się źle, tylko przez to zimno pisałąm że może się przeziębiłam...
Ale po tygodniowym pobycie u mamy, wrócił do mnie wczoraj mój kot to mi ugrzeje nerki:)
 
411dc066be700c8178a647c3df532fc4.jpg padłam ze śiechu co za niekulturalni klienci:-D
 
reklama
Do góry