reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

no własnie tak mysle ze moze juz była i nie ma sensu isc bo to i tak nic nie zmieni nie? u mnie po tym clo to jest i tak masakra ze śluzem, ale jakos mokrzej było, tylko zastanawia mnie to że nadal mnie jajniki pokuwają że tak powiem raz jeden raz drugi żadko ale jednak a jak byla owulacja to czemu kłują?
 
reklama
Sailorka, mam nadzieję, że Ciebie tak nie dopadnie jak mnie. W sumie wiesz ja miałam zapalenie płuc i brałam antybioty dwa tygodnie a potem ten ząb i ropień mi poprawiły sytuację i następny tydzień antybiot... Ja zazwyczaj jak byłam tak zwyczajnie chora i nawet brałam antybiotyk ale jeden tydzień to nie miałam żadnych przesunięć w cyklu... Mam nadzieję, że i u Ciebie będzie dobrze:)
Stuknęła mi 50 :) Piwo dla wszystkich ;-)
 
Mgiełko czytałam gdzies na forum,że clo ma własnie taki skutek uboczny,że sluz zanika...
Myniu mam nadzieje,że szybko @ przyjdzie bo to czekanie w zawieszeniu jest okropne.:wściekła/y:
 
to ja wiem ze po clo śluz zanika
no cóż wszystko w rękach Boga staranka były pełną parą 12,13,14 dc nic więcej nie mogę zrobić, kurcze aż mi się płakać chce
tak mi smutno
 
przeczytałam na necie że owulacja jest 4-5 dni od ostatniej tabletki clo czyli... może jest szansa to juz trzeci cykl z clo i zawsze pęka mi pęcherzyk , więc jak by nawet była owulacja dzisiaj to wczoraj było przytulanko chyba jest szansa co? a raz mnie tak zakłuł jajnik że myślałam że odfrunę
muszę się czymś zająć hehe
 
reklama
Do góry