reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Mynia cudownie. Kompletnie o nic sie nie klocimy :-) w zasadzie to sie z reguly nie klocimy bo nam szkoda na to czasu :-) tylko musimy kupic nowa kanape bo obecna jest malo komfortowa. Jakis fajny przyjazny naroznik by sie przydal...
 
Ja też planuję do nowego mieszkania narożnik, ale to jeszcze kuuuuuuuupa czasu zanim się go dorobię. No ale już oglądam, podziwiam, zapisuję najładniejsze:) Najbliższym zakupem będą drzwi, chciałabym drewniane ale białe i tu jest problem bo chyba będę musiała sama malować...

Mi też zawsze szkoda czasu na kłótnie, na szczęście S. też. Mój były potrafił się nie odzywać 3 dni i to jak to on nabroił... cholera mnie strzelała... nienawidzę tego.
 
Cześc Kochane tak czytam czytam ....
i nie mogę nadczytać... :)
Dzisiaj się nam wylęgły kurczaczki ;p w tym 4 odratowane
2 już są u mamy koko a 2 u mnie na intensywnej miejmy nadzieje ze bedzie dobrze... jak sie wyratuje to bedzie 10 ;p
U nas kiepsko co rano tańczę z klozetem... ani chodzić ani jeść ani nic.... nie ważne która godzina na klopa i taniec zawsze jest pora.... ;(
dziiaj idziemy na wizyte i po zwolnienie bo nie mam siły i stabilności ruchowej żeby prowadzić auto 25km do pracy a później 12h zasówać nie daje rady z zawrotami i wymiotami cały dzień dosłownie mnie męczy...
jest jeden plus brzuszek nie boli... miejmy nadzieje ze to dobry znak dzisij powiem lekarzowi i zobaczymy co powie... ;)


Lulali Witaj :) trzymam kciukaski za szybkie zafasolkowanie...
 
Myniu mi ginekolog zlecił luteinę na 7 dni . każdej kobiecie zlecają inaczej. bierzesz do czasu jak się okres nie pojawi. gdyż luteina ma za zadanie wywołać miesiączkę bądź podtrzymać ciążę która może się rozwijać więc możesz brać :p
 
reklama
Właśnie Czarnooczko ogólnie jestem przeciwnikiem brania leków bez konsultacji z lekarzem i leczenia się na własną rękę ale po pierwsze mój lekarz ma urlop a po drugie nawet jakbym poszła do innego to przecież na 100% da mi luteinę, którą ja mam w domu więc nawet bym nie kupowała bo tą bym chciała zurzyć... Tak na 99% pamiętam, że mi dawał na 5 dni trzy lata temu jak miałam opóźnienie i w ulotce wyczytałam 5-7 dni i że @ powinna przyjść do 10 dni po zakończeniu.
 
Do góry