reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
I nie mogę usnac :-( coś mnie w gardle zatkalo jakąś gula mi stoi głowa mnie boli porażka jakaś pije cały czas wodę idzie pier**lca dostać.,.,.,
 
Ja się odmeldowywuję. razem ze świeżą kajzerką z wedzoną makrelką :-) hihih sasasasasa :* buziaki Laleczki, do jutra!
 
witajcie
mnie cały wekend nie było bo mąż przyjechał i dużo się dzialo, moje egzaminy grille, dentysta oliwi , teoretycznie wszystko do przodu, powiedzcie mi proszę jak powinna być szyjka w owulację, albo tuż przed, bo moja jest wysoko miękka ale jeśli chodzi o śluz to susza, dziś chyba 15dc z tego co pamietam , miesiąc temu był to dzień owulacji, zastanawiam się czy iść do ginka, troche pod kreską jestem jeśli chodzi o finanse, a kurczę męża będe widzieć dopiero w czwartek więc i tak nic to nie zmieni ale sama nie wiem może się namyślę....
 
hej dziewczynki ja dotarłam do pracy niestety muszę do niej jeździć 23 km. mam teraz chwilkę by poczytać Was Moje Kochane:)
zrobiłam tak jak mówiłyście zmieniłam sobie wykresik na 19.05
Ja też tak uważam że jak człowiek bardziej się stara to tym bardziej wszystko na przekór idzie. mi powoli już psychika siada.
dzisiaj idę po pracy na echo serca o ile zdąże dojechać ehh 3 majcie za mnie kciuki :* cholernie się boję to jest dla mnie jak wyrok. masakra
miłego dnia mam nadzieję że dzisiaj nie będę miała dużo pacjentów to posiedzę z wami troszkę :)
 
hej, ja wpadłam tylko dzis dodać tempke.. chociaż powiem wam ze wszystko na nic... w sobote byłam na usg i nie ma zandego pecherzyka, pecherzyka nie było owulacji nie było, ogólnie cykl stracony... jestem załamana ;((
dzis tez ide do gina, boje sie ze on jeszcze bedzie chciał czekać i zobaczyć co bedzie w tym cyklu.. ale musze mu jakoś wmówic zeby mi to clo przepisał ;/ bo w tamtym cyklu na pewno nie było owu bo wykres był dziwny i tak samo jeszcze wczesniej ;/
 
reklama
Witajcie!!!
U nas upał i piękne słońce:)
A @ się zbliża wielkimi krokami, dzisiaj temp drastycznie spadła, więc jutro góra pojutrze się pojawi.

Myniu - będę bardzo wdzięczna za dzienne streszczenia, bo po 17 dniach nie mam najmniejszych szans doczytac...albo chociaż co 3 dni streszczenie:)

Sihaya - też by mi pewnie przyszło do głowy że można z urlopu wrócić z fasolką gdyby nie to, że mi owulacja pięknie omija czas w którym mogłoby do czegoś dojść, bo wypada mi na 9 i 10 czerwca, a wtedy już nie będziemy na łódce tylko pewnie w jakiejś kwaterze z moją siostrą w pokoju, więc nici wtedy z przytulanke, a nie powiem 15 latce idź sobie na spacer...więc szans nie ma
 
Do góry