reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

I ja się witam!

Lopciu jak sie przyjęcie udało ?

Suzi jak Alanek ? Minęły mu już te koleczki ?

Pozdrawiam Was wszystkie!
 
reklama
helooo

wpadamy sie przywitac :)
Lopciu jak tam po komunii teraz pewnie dalej zalatana bo bialy tydz

Mam pytanko czy szcepilyscie swoje bable na mmr ? Ja sie znowu naczytalam i mam taki metlik w glowie

pozdrawiamy i buziammy
 
Cześć dziewczynki!!! Wpadłam sie przywitać. Suzi, ale się ciesze, że masz już bąbelka:):) Daaawno mnie nie było, ale dzis mam ochotę poczytać co u Was!!!
Moje suwaczki już dawno przeterminowały sie, ale ja jestem w kropce.W Lutym lekarka powiedziała że leczymy do listopada i chciał nie chciał zacisnęłam zęby, ale teraz samowolnie przerwałam leczenie, bo coś mi sie dzieje z powieką oko mi sie nie chce zamknac lub powieka bezwładnie opada??? Nie wiem co to za twór??? Czy to paraliż od nadmiaru antybiotyków czy inne paskudztwo... Ogólnie chwilowa podłamka!!!
poczytam sobie jakie zmiany u Was. pozdrawiam gorąco!!! Buźka
 
Cześć dziewczynki!!! Wpadłam sie przywitać. Suzi, ale się ciesze, że masz już bąbelka:):) Daaawno mnie nie było, ale dzis mam ochotę poczytać co u Was!!!
Moje suwaczki już dawno przeterminowały sie, ale ja jestem w kropce.W Lutym lekarka powiedziała że leczymy do listopada i chciał nie chciał zacisnęłam zęby, ale teraz samowolnie przerwałam leczenie, bo coś mi sie dzieje z powieką oko mi sie nie chce zamknac lub powieka bezwładnie opada??? Nie wiem co to za twór??? Czy to paraliż od nadmiaru antybiotyków czy inne paskudztwo... Ogólnie chwilowa podłamka!!!
poczytam sobie jakie zmiany u Was. pozdrawiam gorąco!!! Buźka

kochana to koniecznie idz do okulisty wszystko trzeba sprawdzic i nieprzerywaj sama leczenia tylko powiedz o wszystkim lekarce niech ona zdecyduje bo potem mozesz sobie wyrzucac czemu przerwalas , a to wyniki jeszcze nie sa ok ze przedluzyla?

a tak wogole to witamy po dlugiej nieobecnosci poczytac mozesz za wiele niepisalysmy wiec kilkadziesiat stron i bedziesz miala caly rok naszego pisania nadrobiony ;-) pozdrawiam i trzymam ckiuki za szybkie wyzdrowienie
 
dziekuję dziewczyny przyjęcie udalo sie wspaniale no a teraz biały tydzień

Robin przykro mi że chole...two nie chce odpuścić zawsze coś bo by było za dobrze
zaglądaj częściej
 
Erba ja szczepiłam...szczerze to nie pamiętam czy mmrII (już nie ma tej szczepionki mmr) czy priorixem.
 
reklama
Do góry