reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

:)

Dziękuję za gratulacje:) Nadia przyszła na świat 26 04 o godz 12.30 kruszynka ważyła 2550 i mierzyła 53cm taka odrobinka nasza.
Niestety lekarz tuz po porodzie stwierdził że dziecko ma podejrzenie zespołu downa :szok::szok::-( był to dla nas szok i nadal jest , teraz dostalismy skierowania na badania genetyczne ,do poradni patologii noworodków i na badanie słuchu, niestety na te badania genetyczne sa straszne kolejki i trzeba czekac ok 2 miesięcy na wizyte a pozniej nastepne ok 2 miesięcy na wyniki badań, Kochamy Nasza kruszynke nad zycie jest naszym małym Cudem i gdy na nia patrzę to nie moge uwierzyć że jest chorutka.
Acha i jeszcze pani doktor podejrzewa że mała jest wcześniakiem chociaz ur w 39 tc.
Wiecie może gdzie mozna prywatnie zrobic te badania genetyczne ?
Pozdrawiam :) i trzymam kciuki za staraczki &&&&&&&&&&
A to moja kruszynka
 

Załączniki

  • maja3.jpg
    maja3.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 49
reklama
izus śliczna córunia
przykro mi że tak Cię zdołowali lekarze

&&&&& kochana nie pomogę z tymi badaniami
 
Ostatnia edycja:
Scully tak troszkę schudłam... ja to ciągle w biegu wiec wiesz heh zazwyczaj jestem taka drobna kobiecinka :) obecnie ważę 51kg a to i tak nie jest wcale mało... na mój wzrost :/ ale ja się nie odchudzam :no:

dziewczynki podziele się z wami moim newsem z dziś... mąż zaproponował że za rok polecimy do Egiptu na urlop :happy2: wiecie jak się ucieszyłam... ach :blink:
super egipt ulala ale bedzie urlop to teraz raczej niewskazane zajscie w ciaze ;-) ja juz odliczam dni do wyjazdu do zakopanego :-D to juz 30 maja :-)
:)

Dziękuję za gratulacje:) Nadia przyszła na świat 26 04 o godz 12.30 kruszynka ważyła 2550 i mierzyła 53cm taka odrobinka nasza.
Niestety lekarz tuz po porodzie stwierdził że dziecko ma podejrzenie zespołu downa :szok::szok::-( był to dla nas szok i nadal jest , teraz dostalismy skierowania na badania genetyczne ,do poradni patologii noworodków i na badanie słuchu, niestety na te badania genetyczne sa straszne kolejki i trzeba czekac ok 2 miesięcy na wizyte a pozniej nastepne ok 2 miesięcy na wyniki badań, Kochamy Nasza kruszynke nad zycie jest naszym małym Cudem i gdy na nia patrzę to nie moge uwierzyć że jest chorutka.
Acha i jeszcze pani doktor podejrzewa że mała jest wcześniakiem chociaz ur w 39 tc.
Wiecie może gdzie mozna prywatnie zrobic te badania genetyczne ?
Pozdrawiam :) i trzymam kciuki za staraczki &&&&&&&&&&
A to moja kruszynka

o korcze ale czemu ci taki tekst rzuciili?przeciez mala niewyglada na dziecko z tym zespolem....niemartw sie wkoncu stwierdzili tylko podejrzenie a z badan napewno wszystko wyjdzie ok :tak: a prywatnie to bys musiala poszukac na necie jakiejs prywatnej kliniki czy cos jedynie w google mozesz poszukac bo niestety ale ja tez niewiem gdzie mozna prywatnie zeby bylo szybciej
 
helołłłłłłłł

Izus Nadia slicznusia i faktycznie kruszynka . Chyba lekarzom cosik sie pomyliło ! Wszystko bedzie dobrze jeszcze raz gratkii wszystkiego dobrego dla Was przede wszystkim zdrówka !

Scully fajnie ze sie odezwałaś :) Tak mlodziez mowi mama , baba , Ama skrot imienia sis :) bam , bum bum ale tata to juz nie chce powiedziec

Wiecie co mysle ze mlodziez przyzwyczaił sie do słoiczków i basta , i zauwazylam ze nie chce mu sie grysc nygus jeden M ugotowal mu zzupke pomidorowa taka zageszczna jaka jest w sloiczka mega pyszna sama bym wszamala :) z ryzem i po paru kesach musielismy zmiksowac bo nie chcial babol jeden dzis chcialam mu dac nasz obiade tez pare razy wzial i podziekowal , ehhh cwaniaczek jeden :)
Mysza Batonix a Wy gdzieeee ????? O reszcie nie wspomnę :)

Pozdrawiamy serdeczniei buziamyy mocno !
 
s
uper egipt ulala ale bedzie urlop to teraz raczej niewskazane zajscie w ciaze
wink2.gif
ja juz odliczam dni do wyjazdu do zakopanego
laugh.gif
to juz 30 maja
biggrin.gif
ajtam... myślę że jakoś to bedzie a tak serio to pewnie nie zajdę do tego czasu :/ wiec ciesze się że chociaż urlop bedzie super udany i niezapomniany!
W góry jedziecie też fajnie:) Ja też bardzo bym chciała no ale nie wszystko naraz hehe. W tym roku auto kupiliśmy wiec te wakacje nie bedą tak szalone ale na pewno tez miło je spedzimy :)
 
s
ajtam... myślę że jakoś to bedzie a tak serio to pewnie nie zajdę do tego czasu :/ wiec ciesze się że chociaż urlop bedzie super udany i niezapomniany!
W góry jedziecie też fajnie:) Ja też bardzo bym chciała no ale nie wszystko naraz hehe. W tym roku auto kupiliśmy wiec te wakacje nie bedą tak szalone ale na pewno tez miło je spedzimy :)

no my jedziemy tylko dzieki mojej babci z kanady ktora przyjezdza i zafundowala tydzien w domku goralskim :-) bo nas to w zyciu by niebyloo stac na taki wypad a jak sie w piatek dowiedzialam ile nas bilety wyjda to prawie zawalu dostalam no ale jakos trzeba bedzie dac rade najwyzej z zakupami niebedziemy szalec ale i tak ciesze sie bardzo bo 1 raz w zyciu i ja i maz zobaczymy gory dzieci oczywiscie tez ;-)

milego dnia wam zycze kobietki bo moj jakis niebardzo niedawno co wrocilam ze szpitala z malym a dzis maz zawiozl tescia bo dostal skierowanie do szpitala i jeszcze niewrocil i czekamy az wroci i powie co jest grane bo tesc ani slowka niepisnal
 
zabka fajną masz babcie :) na pewno bedziecie miło spedzać czas w górach! :)

ja puki co czekam na czerwiec i na pierwszy urlop!! :) Jedziemy do Torunia i potem na wschód Polski.... :) tam też pieknie..
w lipcu polskie morze.... no ina tyle :)


miłego dnia :)!
 
zabka fajną masz babcie :) na pewno bedziecie miło spedzać czas w górach! :)

ja puki co czekam na czerwiec i na pierwszy urlop!! :) Jedziemy do Torunia i potem na wschód Polski.... :) tam też pieknie..
w lipcu polskie morze.... no ina tyle :)


miłego dnia :)!

no my co roku jezdzimy na 1 dzien (rano jedziemy wieczorem wracamy) nad morze :-) a w tym roku babcia kazala wybrac gdzie chcemy i zalatwic domek wiec wybralam gory bo nigdy niebylam a nad moze to jeszcze za zimno by bylo a w gorach ponoc zawsze pieknie

a do torunia to moze batonika spotkach z blanka na spacerku ;-)
 
Hi hi hi racja Żabko :tak:


... u nas spoko, wróciłam do pracy na koniec kwietnia, jeszcze się nie ogarniam z wszystkim, ale jestem na dobrej drodze :-p czekamy na kolejnego Blanusiowego zębolka bo jest na wylocie i tyle ;-)


Pzdr
 
reklama
Witajcie moje kochane sloneczka:)
U nas wszystko ok:) kolki mamy pelną gębą:baffled: a jak nie kolki to problemy z kupką:dry: No i w zwiazku z tym mamy malego beksę :tak:
Dzis bylismy u lekarza z moczem ale jest wszystko ok:-) no i p dr powiedziala ze sa to typowe kolki i trzeba to przejsc... mamy lekarstwo i zobaczymy czy cos to da...


Izus sliczna jest Nadia:-) wielkie gratulacje!!!! mam nadzieje ze uda Wam sie szybciej zrobic te badania. A lekarze powiedzieli cos wiecej?

Buziam Was wszystkie razem i osobno!:*
 
Do góry