reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010



68088657941157575298.gif
Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek
- dla wszystkich ciotek BB -
składają B. I. R.

oplatek.jpg
raport
 
reklama
abo niema sie czym chwalic 24 mi styklo wkoncu ale za rok to juz bedzie cos cwierc wieku stuknie :-p z corka jezdzimy caly czas w kazdy piatek bo jedzilismy we wtorki i piatki ale uprosilam i zrobilam ze ma wszystkie zajecia tylko w piatki narazie az do wiosny bo niechce teraz malego ciagac 2 razy w tygodniu bo rano jeszcze ciemno i zimno a czy jakies zmiany widac no panie juz nietwierdza tak jak na poczatku ze ona taaaka grzeczna i co ja gadam ze nadpobudliwa :-p przywykla i czuje sie tam na zajeciach juz jak u siebie wiec zachowuje sie normalnie( na jej wlasny sposob) a ja w trakcie jej zajec jak chce to moge wziac malego i isc na miasto pobuszowac po sklepach :tak: wystarczy poprosic panie zeby zaprowadzily ja z jednych zajec na kolejne a z zajec prosto na autobus i z autobusu prosto do zerowki , czy w domu widze oprawe hmmm moze i tak ale ostatnio odpuscilam troche z tymi masazami i cwiczeniami pionizacyjnymi bo maly byl chory i troche juz uciazliwe sie to wszystko zrobilo ale po swietach znowu musze zaczac narazie sobie troche odpuszcze mimo ze jak odpuscilam na jakis czas to znow jest troche nieznosna ale cos kosztem czegos ale dlugo by mozna pisac bo z 2 dzieci + pilnowanie tych masazy , cwiczen , por jedzenia malego i wszystkie inne rzeczy to doba na to wszystko jest zbyt krotka :zawstydzona/y:

widzę, że są postępy :tak: a doba zawsze jest za krótka ;-)
kolczyki piękne dla pięknej dziewczynki ;-)
bidulka unieruchomiona -będzie mniej rozrabiać :sorry2: za to roboty więcej :sorry2:


:) A to My w 19 tyg;)

puk, puk dzidzia :-D

... wstawim tylko moja roczną gwiazdę ;-)

ślicznotka :tak:

Ja zaraz zabieram sie za ogarniecie chatki , szykuje obiados i ruszamy do cukierni bo dzis u nas imprezka urodzinowo-imieninowa ;-):tak:

Miłego dnia baboleczki

Sto lat, sto lat Amy :-D:-D:-D
jak po zabiegu boli to dobrze :tak: znaczy, że super masarzysta ;-)





Renifer Rudolf już grzeje kopyta
Mikołaj w pośpiechu prezenty chwyta
Niech wszystkie troski pujdą w kąt
Życzę Ci WESOŁYCH ŚWIĄT :]
 
Staropolskim obyczajem,
gdy w Wigilię gwiazda wstaje,
Nowy Rok zaś cyfrę zmienia,
wszyscy wszystkim ślą życzenia.
Przy tej pieknej sposobności
i ja życzę Wam radości,
aby sie Wam darzyło,
z roku na rok lepiej było
1
 
witam sie i ja wiem ze praktycznie juz po swietach ale dopiero dopadlam laptopa predzej czasu niemialam ale teraz zycze wam wesolych swiat i szczesliwego nowego roku :-)
 
hejka
batonik wysłałam w paczuszce :-D bez adresu zwrotnego no ale moja wierna przyjaciółka nie chce mnie opuścić i dzisiaj zawitała:-(
dziewczyny jak się jej pozbyć:-:)-:)-:)-( mi się już pomysły kończą i wiary i chęć coraz mniejsze

nanusia sto latek dla Karimka już 3 miesiące kiedy to zleciało:):):)
 
hej dziewczyny
lopciu korde co za wredota :-( niech cie juz zostawi

kobietki mam pytanie czy ktoras miala usowane gorne osemki (zeby) ???? bo mnie od jakiegos czasu boli prawa gorna 8 , co prawda wiem ze powinno sie je usunac ale jakos predzej o tym niemyslalam a teraz chce sie jej pozbyc tylko czytalam ze osemki to musi wyrywac chirurg szczekowy i chcialabym zapytac czy jest mozliwsoc zrobienia tego pod narkoza bo wiekszosc ludzi na forach pisza ze mieli 3-4 znieczulenia ale ja wolalabym isc spac i niewidziec tego wszystkiego :no: wogole to ja panicznie boje sie dentystow bo jak bylam w 1 klasie podtsrawowej to mialalam kopany zab na zywca ( bo u nas taka powalona dentystka do dzieci na nfz jest ze bez znieczulenia dzieciom rwie zeby) a potem jak bylam w gimnazjum to bylam u dentysty na rwanie i mialam 2 znieczulenia ale niezadzialalay bo zab pekal i dentysta troche sie z nim nameczy ze wtszlam blada i slaba i od tamtej pory zaden dentysta mnie juz niewidzial :zawstydzona/y: jutro chyba sie przejde do naszego dentysty i zapytam czy mi da skierowanie na rtg szczeki zeby sprawdzic jak sa korzenie i na sam zabieg tylko mam nadzieje ze niebedzie chcial sam go rwac bo sie niedam bo to taki stary dentysta dziadek do rwania ponoc dobry ale sie boje ze sobie pomysli ze da rade bo tyle lat rwie a jak cos pojdzie nie tak to bedzie zle , a jak on mi nieda to poszukam innego ktory mi da....
 
Witamy sie po swiatecznie

Lopciu brak słów :(

Żabciu to for nie czytaj , w narkoze owszem robia ale lekarze nie zalecaja Ja tez mam 8 dolna do wywalenia a boje sie panicznieeeeee

pozdr
 
reklama
hejka
batonik wysłałam w paczuszce :-D bez adresu zwrotnego no ale moja wierna przyjaciółka nie chce mnie opuścić i dzisiaj zawitała:-(
dziewczyny jak się jej pozbyć:-:)-:)-:)-( mi się już pomysły kończą i wiary i chęć coraz mniejsze

nanusia sto latek dla Karimka już 3 miesiące kiedy to zleciało:):):)

eh... do mnie ją odeślij, bo ja mam kłopot z jej przyjściem :dry: gadzinę 2 razy wywoływali i pewnie w tym cyklu też trzeba będzie :sorry2:
może odpoczynek i lait w tym cyklu :tak: i a nóż Nowy Rok zadziała ;-)


hej dziewczyny
lopciu korde co za wredota :-( niech cie juz zostawi

kobietki mam pytanie czy ktoras miala usowane gorne osemki (zeby) ???? bo mnie od jakiegos czasu boli prawa gorna 8 , co prawda wiem ze powinno sie je usunac ale jakos predzej o tym niemyslalam a teraz chce sie jej pozbyc tylko czytalam ze osemki to musi wyrywac chirurg szczekowy i chcialabym zapytac czy jest mozliwsoc zrobienia tego pod narkoza bo wiekszosc ludzi na forach pisza ze mieli 3-4 znieczulenia ale ja wolalabym isc spac i niewidziec tego wszystkiego :no: wogole to ja panicznie boje sie dentystow bo jak bylam w 1 klasie podtsrawowej to mialalam kopany zab na zywca ( bo u nas taka powalona dentystka do dzieci na nfz jest ze bez znieczulenia dzieciom rwie zeby) a potem jak bylam w gimnazjum to bylam u dentysty na rwanie i mialam 2 znieczulenia ale niezadzialalay bo zab pekal i dentysta troche sie z nim nameczy ze wtszlam blada i slaba i od tamtej pory zaden dentysta mnie juz niewidzial :zawstydzona/y: jutro chyba sie przejde do naszego dentysty i zapytam czy mi da skierowanie na rtg szczeki zeby sprawdzic jak sa korzenie i na sam zabieg tylko mam nadzieje ze niebedzie chcial sam go rwac bo sie niedam bo to taki stary dentysta dziadek do rwania ponoc dobry ale sie boje ze sobie pomysli ze da rade bo tyle lat rwie a jak cos pojdzie nie tak to bedzie zle , a jak on mi nieda to poszukam innego ktory mi da....

ja mam "8" wszystkie i póki co OK ;-) ale wiem, że kiedyś czeka mnie usunięcie :sorry2: i też się boję dentysty :szok::-D
tak, "8" wyrywa chirurg szczękowy :tak: ale musisz mieć już zdjęcie zęba :tak: ja wiem, że we Wrocławiu jest super chirurg szczękowy na NFZ (musisz u siebie poszukać) :tak: mój mąż miał wyrywane "8" i zapłacił tylko za lepsze znieczulenie i szwy rozpuszczalne ;-) bał się strasznie, bo korzenie miał jak haczyki (tak mocno pozawijane), a wyszedł szczęśliwy:tak: nic go w trakcie nie bolało i szybko poszło :tak: do wykupienia dostał receptę na antybiotyk i leki przeciwbólowe :tak: jedyny dyskomfort to to, że jadł zupki przez słomkę przez ok. tydzień :-D
usypiania nie polecam, bo takie wyrwanie u chirurga szczękowego trwa szybciutko :tak: i nie patrz na to, że ludzie długo siedzą, bo oni najpierw w gabinecie: dokumenty wypisują, oglądają zdjęcie zęba, znieczulają (trzeba ze znieczuleniem poczekać) i dopiero rwą :tak:






Dziękuję wszystkim za życzenia świąteczne :-D
 
Do góry