reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

cześć
batonik na toxo i takie tam jeszcze inne pasożyty
zabko w mojej siostry urodziny

dziewczyny kiedyś dorwałam taką książkę jak o zajściu w ciążę i tam bylo napisane bla bla i że jak się nie uda to nawet na @ bolą różne rzeczy i nawet czuć żylaki i chyba :baffled: za bardzo się wczytałam bo od 2 cykli czuję jak mnie "drażni" żyła w nodze niby nie mam żylaka ale kto wie psychoza może do tego doprowadzić:dry:
ja już chyba muszę iść do pracy wiecie bo w domu za dużoi o tym myślę
i oczywiście noga boli:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: a dziś 13dc więc znowu d....pa:-( pewnie
 
reklama
lopciu jak urodzinowa data to bedzie git ;-)
ja sie melduje ale jak zwykle nikogo niema , ale i tak mykam spac bo jestem dzis panieta jak nigdy....dobranoc
 
i znowu pustki:-(
u mnie miały być staranka i znowu lipa
chyba szybciej ruszając do ośrodka adopcyjnego - na razie temat otwarty
miłego dnia życzę
 
:-)Witam z rana piątkowo ;-)


... jupi tak się cieszę bo R od jutra ma urlop 2 tygodnie no i już za tydzień będziemy w KRK u Szymonków ;-):-p zastanawiam się tylko jak Blania zniesie podróż :baffled: ale na pewno będzie wsio OK tylko ja jak zwykle martwię się na zapas :-p

u nas powoli (tzn. czas zapyla że ledwie wstanę i pójdę na spacer a już trzeba kąpać Blanię i kłaść spać) :laugh2::laugh2: pogoda ładna póki co to trzeba wykorzystać do cna ;-):tak:

Pozdrawiamy ciotki BB :-p
 
I ja się witam :-)

Batonik to wpadnijcie wcześniej jak R. ma już urlop. Co Wam zależy.

Lopciu właśnie w ubiegłym tyg rozmawiałam z koleżanką. Nie słyszałyśmy się 4lata i ona właśnie mi mówi że ma rocznego synka. Starali się kilka lat i jak stwierdziła że jest już za stara i na dziecko nie ma szans, odpuściła, to po 2msc była w ciąży. Nieźle co ?!?
Więc nie trać nadzieji. Może tylko więcej luzu.
A za wyniki &&&

A właśnie gdzie Scully ? Już kupę czasu się nie oddzywała. Ma ktoś z nią kontakt ?

U nas wsio ok.

Pozdrawiam.
 
tu rowniez chcialabym opowiedziec Wam moja historia, jak zostalam mama i teraz az podwojna :)

jak bylam mloda i piekna hahaha strasznie chcialam miec dziecko, szybko i latwo. chodzilam do roznych lekarzy, placilam im grube pieniadze, az do momentu, kiedy usiadlam i przemyslalam wszystko. Jak to z nami jest? okazalo sie, ze tak naprawde nigdy nie kochalismy sie do konca. Stosunki byly przerywane...
i tak lekarze "nabijali" mnie w butelke i moje pieniadze..
a jak zdecydowalismy sie na dziecko bylo od razu, pierwsze, teraz drugie
icon_smile.gif
))
dlatego chcialabym Wam polecic ta strone:
Ginekolog Warszawa, stomatolog, implanty - Dentysta Praga południe - Klinika Boramed - moze ktos wybierze sie do nich bezposrednio, a jezeli nie to warto sledzic ich strony, wywiady, czaty - jest duzo porad a i mozna zadac pytania. Moze ktos tak jak ja potrzebowalam pomocy, potrzebuje teraz...

Moja kolezanka chodzi tam do dok. Wojciecha Grzybowskiego.


:-D
 
reklama
tu rowniez chcialabym opowiedziec Wam moja historia, jak zostalam mama i teraz az podwojna :)

jak bylam mloda i piekna hahaha strasznie chcialam miec dziecko, szybko i latwo. chodzilam do roznych lekarzy, placilam im grube pieniadze, az do momentu, kiedy usiadlam i przemyslalam wszystko. Jak to z nami jest? okazalo sie, ze tak naprawde nigdy nie kochalismy sie do konca. Stosunki byly przerywane...
i tak lekarze "nabijali" mnie w butelke i moje pieniadze..
a jak zdecydowalismy sie na dziecko bylo od razu, pierwsze, teraz drugie
icon_smile.gif
))
dlatego chcialabym Wam polecic ta strone:
Ginekolog Warszawa, stomatolog, implanty - Dentysta Praga południe - Klinika Boramed - moze ktos wybierze sie do nich bezposrednio, a jezeli nie to warto sledzic ich strony, wywiady, czaty - jest duzo porad a i mozna zadac pytania. Moze ktos tak jak ja potrzebowalam pomocy, potrzebuje teraz...

Moja kolezanka chodzi tam do dok. Wojciecha Grzybowskiego.


:-D
sory ze cytuje ale jakos dziwna ta twoja wypowiedz ni stad ni z owad ten caly post wyglada jak reklama a nie jak zwierzenie pt. JAK ZOSTALAM MAMA no i ta twoja zabojcza ilosc postow....hmmmm...ok nic wiecej niepisze.......
 
Do góry