reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

tu rowniez chcialabym opowiedziec Wam moja historia, jak zostalam mama i teraz az podwojna :)

jak bylam mloda i piekna hahaha strasznie chcialam miec dziecko, szybko i latwo. chodzilam do roznych lekarzy, placilam im grube pieniadze, az do momentu, kiedy usiadlam i przemyslalam wszystko. Jak to z nami jest? okazalo sie, ze tak naprawde nigdy nie kochalismy sie do konca. Stosunki byly przerywane...
i tak lekarze "nabijali" mnie w butelke i moje pieniadze..
a jak zdecydowalismy sie na dziecko bylo od razu, pierwsze, teraz drugie
icon_smile.gif
))
dlatego chcialabym Wam polecic ta strone:
Ginekolog Warszawa, stomatolog, implanty - Dentysta Praga południe - Klinika Boramed - moze ktos wybierze sie do nich bezposrednio, a jezeli nie to warto sledzic ich strony, wywiady, czaty - jest duzo porad a i mozna zadac pytania. Moze ktos tak jak ja potrzebowalam pomocy, potrzebuje teraz...

Moja kolezanka chodzi tam do dok. Wojciecha Grzybowskiego.


:-D
hmm dlaczego reklamujesz tę stronę skoro właściwie nie masz podstaw do chodzenia po lekarzach skoro stosunki były przerywane:baffled:


helloł z kawką
u mnie po wczorajszym deszczyku świeci słoneczko:) pranko się pierze wywieszę na zewnątrz przynajmniej szybko wyschnie:)
wychodzić z krzaczków a nie lufrować bo mieście!!!!
 
reklama
:szok:hej kobietki przezylam ostatnio szok cale nasze male miasteczko huczy bo w ubiegly wtorek do jednego z mieszkancow wlecieli antyterrorysci i wszystkich skuli ( cala rodzine) przetrzepali dom wyniesli kompy i inne rzceczy i co sie okazalo ten gosc jest ponoc pedofilem:szok::szok::szok: a razem z zona ma 2 synow i maja sklep zoologiczny i sklep z artykualmi dla dzieci i on w zoologu czesto sprzedawal wszyscy go dobrzez naja a tu takie cos ... brak mi slow...a myslalam ze takie zboki tylko w iekszych miastach sie zaszywaja:baffled:
Policja.pl - Aktualności
 
:szok:hej kobietki przezylam ostatnio szok cale nasze male miasteczko huczy bo w ubiegly wtorek do jednego z mieszkancow wlecieli antyterrorysci i wszystkich skuli ( cala rodzine) przetrzepali dom wyniesli kompy i inne rzceczy i co sie okazalo ten gosc jest ponoc pedofilem:szok::szok::szok: a razem z zona ma 2 synow i maja sklep zoologiczny i sklep z artykualmi dla dzieci i on w zoologu czesto sprzedawal wszyscy go dobrzez naja a tu takie cos ... brak mi slow...a myslalam ze takie zboki tylko w iekszych miastach sie zaszywaja:baffled:
Policja.pl - Aktualności
stąd wniosek że ludzka psychika jest bardzo zawiła i niektórzy mają 2 "twarze"
nie dziwię się ze jesteś w szoku przykro mi
 
;-)Lopciu jeszcze ja nygusek też tworzę ten wątek :-D tylko jakoś mi weny brak, ale czytam regularnie:cool2:


u nas potwornie duszno i upał że chyba już nigdzie nie wyjdziemy z Blanią bo tylko potówek się dorobi :sorry: czyli niedziela upłynie leniwie, poza tym dziś w nocy zmarła nasza znajoma
[*] szok raptem może 1,5 m-ca minęło odkąd dowiedziała się, że ma raka :-(nie mogę oswoić się z tą myślą :-( a mieliśmy do niej podjechać w tygodniu jak R będzie na urlopie:-(no i standard wczoraj zaliczyłam kłótnię z teściową :wściekła/y: normalnie zawsze to wymiana zdać a wczoraj to już lekko po bandzie :sorry:

Pzdr i miłej niedzieli
 
nie wymieniłam ciebie bo wiedziałam że wtedy wyskoczysz z krzaczków
u mnie właśnie skończyło padać i teraz się lepiej oddycha
ach tak jest przykro jak znajomi umierają:-( wtedy uświadamiamy sobie jak kruche jest nasze życie
dzisiaj jedziemy na urodziny do chrzestnej M
a wczoraj byliśmy u mamy

nic nowego z kłótnią z teściową
 
u mnie słoneczko:-D
wiecie padam po tym weekendowych wypadach urodzinowych
... no wiadomo zaczniecie pisać jak ja do pracy pójdę:-(
 
Dzień doberek

Melduje sie po parodniowej pauzie , wybaczcie poprostu nie mialam siły klikac . W zeszlym tyg mielismy szcepienie i wyobrazcie sobie ze mlody jak zaczal ryczec :szok:przy badaniu to przestal po 30 minutach , poprostu nie lubi lekarzy az chrypke dostal biedaczek:baffled: . W piatek mielismy bioderka wsio ok ale tu juz bylo spokojniej choc tez juz strzelil podkowke ale go z mloda jakoas zagadałyśmy;-)A tak u nas po staremu od rana lofrujemy trza korzystac :cool2:

Żabciu normalnie nie wiadomo kogo sie ma za sasiada szok !
Lopciu nie gadaj glupot :dry: bo zaraz dam w tylek !!!!!!!!
Scully ja caly czas czekam za tymi kroplami mial mi je przywiesc w zeszlym tyg , az mi jest glupio :zawstydzona/y: juz do m mowilam ze pewnie mnie zwodzi :-(

Oki kobitki ide pranko rozwiesic ijak krolewicz sie obudzi zmykam na spacerek

Miłego dnia !

A i sie pochwalimy Bąbelek waży 8770 :)
 
reklama
Witam!

A gdzie cofka ?!? Nikt nie pije już tutaj porannej kawki ?!?

Erbuś Roro zaraz dogoni Szymka z waga...bo mój młody waży 9700g.

Lopciu jakieś plany wyjazdowe jeszcze na te wakacje ?

Batonik pakuj się pakuj...a ja się za porządki zabieram :-D

Pozdrawiam Was wszystkie!
 
Do góry