reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

hej kobietki maly poszedl spac wiec wlecialam na moment :-)
rorus sliczna waga moj kawaler 27 lipca wazyl 8140 hihihi wiec rorus jest wiekszy :-D
ja sobie robie liste i upycham rzeczy w wozkowa torbe bo mezu zaplanowal na jutro wyjazd pociagiem do granska na jarmark dominikanski jak w zeszlym roku :-) tylko ze w zeszlym roku to ja z brzusiem bylam a teraz z wozkiem bede pomykac ;-) no i oczywiscie najwiecej rzeczy dla mlodego musze zabrac , bo my to sobie poradzimy te pare godzin,

oj ciekawa jestem jak to wszystko wyjdzie co do podrozy to sie niemartwie bo maly to zapalony podroznik, najbardziej zastanawia mnie kwestia jego jedzenia bede miala w termoopakowaniu wode do mleka to 1 posilek i biore 2 sloiczki obiadku i 1 sloiczek owockow no i owocki niemusza byc podgrzane jesli bedzie cieplo ale zastanawia mnie jak z tymi obiadkami:baffled: mam nadzieje ze w jakiejs restauracyjce jak poprosze to ze mi podgrzeja, oj pierwszy wyjazd taki mamy daleko na prawie caly dzien gdzie niemam znajomych co mozna do nich podleciec i mam stresa ale mysle ze jakos damy rade byleby pogoda dopisala :tak:

tak wiec zycze wam milych dni bo niewiem kiedy znowu uda mi sie wleciec, bo mezu na urlopie to zawsze jakies plany :-)
 
reklama
Żabko obiadek Ci w każdej knajpce w mikrofali podgrzeją...ja już wiele razy korzystałam i nigdy mi nie odmówili. A jakbyś nie dała rady to zawsze możesz w drodze wyjatku dać 2x owocki...nic się nie stanie. Dajesz małemu jogury ? Bo to też jest alternatywa...
Miłego wyjazdu!
 
Witam się i ja wtorkowo

Batonik kawki nie parzy to nikt nie pije :-D

Ale dzis mam dzionek do d........y , zaplaciłam dzis mandat:wściekła/y::wściekła/y: i oczywiscie za co , za zle parkowanie :no::wściekła/y: wrrrrr ! Panowie niestety nie dali sie udobruchac :eek: by ich:wściekła/y: Nie dostyc ze tyle kasy za ksiazki zostawilam to 100 do zaplacenia , zla jestem na siebie no ale coz za glupote trzeba placic :rofl2::laugh2: wniosek taki ze nie moge miec samoch w kolorze granatowym chyba przeprosze moja stara 4 :-p;-)(kiedys mialam baczka w gran kolorze i tez zaplacilam za zle parkowanie , choc wtedy baczek sie zepsul )
.. tak dziewczyny Rorus rośnie jak na drozdzach , choc teraz pewnie przystopuje z przybieraniem a dodam ze jest na samym cycochu :happy:oby jak najdłużej :tak:
Ide polatac ze sciera moze mi przejdzie :wściekła/y::-(

O widzę ze PAnie oneline :)
Miłego dzionka
 
no cóż erbuś tak już by była kaska na jakieś przyjemności no ale ...
pogoda się chrzani u mnie znowu pada już 3 raz tak raz wyjdzie słoneczko powieje i ciemno a chciałam wyjśc do sklepu po składniki na pizzę:wściekła/y:
 
Żabko obiadek Ci w każdej knajpce w mikrofali podgrzeją...ja już wiele razy korzystałam i nigdy mi nie odmówili. A jakbyś nie dała rady to zawsze możesz w drodze wyjatku dać 2x owocki...nic się nie stanie. Dajesz małemu jogury ? Bo to też jest alternatywa...
Miłego wyjazdu!
niemoge mu dawac bo ma skaze bialkowa :-( czyli zero rzeczy z mleka i zero jajek takze nawet w sloiczkach musze przebierac :-( a prosto ze sloiczka moge mu dac? bo niechce mi sie miseczki jeszcze do torby pchac....
Witam się i ja wtorkowo

Batonik kawki nie parzy to nikt nie pije :-D

Ale dzis mam dzionek do d........y , zaplaciłam dzis mandat:wściekła/y::wściekła/y: i oczywiscie za co , za zle parkowanie :no::wściekła/y: wrrrrr ! Panowie niestety nie dali sie udobruchac :eek: by ich:wściekła/y: Nie dostyc ze tyle kasy za ksiazki zostawilam to 100 do zaplacenia , zla jestem na siebie no ale coz za glupote trzeba placic :rofl2::laugh2: wniosek taki ze nie moge miec samoch w kolorze granatowym chyba przeprosze moja stara 4 :-p;-)(kiedys mialam baczka w gran kolorze i tez zaplacilam za zle parkowanie , choc wtedy baczek sie zepsul )
.. tak dziewczyny Rorus rośnie jak na drozdzach , choc teraz pewnie przystopuje z przybieraniem a dodam ze jest na samym cycochu :happy:oby jak najdłużej :tak:
Ide polatac ze sciera moze mi przejdzie :wściekła/y::-(

O widzę ze PAnie oneline :)
Miłego dzionka
oj szkoda kaski szkoda ale ja tez dzis nerwowy dzien ale wiem juz czemu...zaczelam plamic wiec @ przyszla.....od kiedy jestem na zastrzykach to mam @ raz na 2 miesiace :-)
 
Żabko ja zawsze daję prosto ze słoiczka, czy to obiadki czy owocki. Jedynie z miseczki to Szymonek je kaszki.
I też zawsze podgrzewam obiadki w mikrofali, owocki daję nie podgrzane, po nie widzę potrzeby ich podgrzewania.

Erbuś no żesz kurka z tym mandatem. Ale cóż...jakoś trzeba przeżyć, choć ja od razu przeliczam co bym mogła kupić :-D
A co to za bączek ?

Lopciu o to fajne dalsze plany wakacyjne.

U nas pogoda fajna, ok 20-23stopni, i co najważniejsze nie pada :-D
 
reklama
zabka ale jesteś szczęściara z tą @:)nic tylko pozazdrościć
no i kurde sie przeliczylam cos nie tak tylko wczoraj kilka plamek i nic cisza moze jednak juz mi @ zanika po zastrzykach :-)
Żabko ja zawsze daję prosto ze słoiczka, czy to obiadki czy owocki. Jedynie z miseczki to Szymonek je kaszki.
I też zawsze podgrzewam obiadki w mikrofali, owocki daję nie podgrzane, po nie widzę potrzeby ich podgrzewania.

Erbuś no żesz kurka z tym mandatem. Ale cóż...jakoś trzeba przeżyć, choć ja od razu przeliczam co bym mogła kupić :-D
A co to za bączek ?

Lopciu o to fajne dalsze plany wakacyjne.

U nas pogoda fajna, ok 20-23stopni, i co najważniejsze nie pada :-D
no owocki dalismy bez podgrzewania wkoncu swieze tez sa niepodgrzane ;-)

bylo ok dalismy rade wiecej opisze w jakis inny dxzien teraz spadam bo padnieta jestem papapa kobietki
 
Do góry