reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam weekendowo :-)

Świetna nowa fura Blani :-) i jaka panienka zadowolona!

Lopciu nie patrz na pogodę tylko śmigaj na badania! &&&

Żabko oj tak...po teściowej. Kiedyś pisałaś że kobieta się mędrkuje, że co dobre to dzieci mają po niej.
Swoją drogą dlaczego chcesz ukrywać przed nią wiadomość o adhd Klaudii ? Może trzeba właśnie jej powiedzieć, że należy się z nią teraz inaczej obchodzić, inaczej bawić. Bo Wy na terapie będziecie jeździć, wróci do domu i dalej będzie miała stare metody zachowania z teściową, a to wtedy syzyfowa praca na terapii.

My dzisiaj wybieramy się na imprezkę urodzinową do mojej mamy :-) czekam tylko aż Szymuś się obudzi, zje coś i śmigamy po jakiś prezent. Bo jak wszystko na ostatnią chwilę zostawione.

Miłego weekendu.
 
reklama
no dzis mamy zamiar im powiedziec jak dzieci pojda spac na spokojnie usiasc i powiedziec co i jak zeby dowiedzieli sie od nas a nie od inych ,ale cos czuje ze ciezka ta rozmowa bedzie bo tesc od rana jak wstal po powrocie z wycieczki od rana ko..wuje i o wszystko sapie jakby wszystko byla wszystkich wina a sam palcem niekiwnal...oj moje jelita juz starjkuja z nadmiaru nerwow no ale zobaczymy jak to bedzie jutro wam napisze jak wyszlo ehhh rzymajcie kciuki zeby niebylo wojny i zeby to przelkneli i niezaczeli sie zaraz rozzalac nad klaudia ze teraz biedna b chora....ufff..
 
Dzień doberek sobotnio

Medujemy ze u nas wsio ok tylko pogoda zowu od wczoraj do duszy:wściekła/y:jak nigdy mamy taką pogodę w kratkę :confused2: . Musimy sie pochwalic iż Roruś podnosi pięknie główkę(jak trzymam go na kolanach) jakby chciał usiasc :szok: normalnie w szoku jestem :tak:
Dziewczyny ja również mam pytanko co do wozka czy dla chłopca moze byc czerwony ? bo B-smarty sa tylko w 3 kolorach czarny . ciemna zielen i czerwien . I powiem Wam ze bardzo boje sie tych ciemnych kolorów szczegolnie latem

Batonik super bryka , a Blania cud malina

Zabciu wspolczuje syt w domu , ale z tesciami trzeba pogadac tak jak mowi Mysza bo cala praca pojdzie na marne

Myszko udanej imprezki i sto lat dla Mamci

Życze miłego weeekeeenduuuuuu :-)
 
Witam wszystkie
biggrin.gif
mam pytanie do tych co miały robione badania genetyczne. Jak to mniej więcej wygląda czy robione są na NFZ czy tylko prywatnie. Jeśli prywatnie to ile to kosztuję. I jeśli wyjdą te badania źle to czy da się to jakoś leczyć?
 
No kochane co tak pusto na wątku???
erbuś ślicznie silny:)

andzia nie pomogę wiem tylko tyle ża tam piszę że np. ryzyko wystąpienia takiej choroby .... ( i tu się ją pisze) 1: 25000 podaję przykład więc nie wiem czy to tak rzeczywiście bo miałam teraz też iść ginek mówił że jakby mi bardzo zależało to by mi dał skierowanie na badanie ale tak z nim porozmawiałam i stwierdziłam że ja nie idę
 
hej kobietki w sobote powiedzielismy tesciom o chorobie klaudii no i powiem wam ze szok :szok::szok::szok: myslalam ze bedzie masakra a tesciowa przyjela to ze spokojem i rzucila tekst ze ona juz dawno wiedziala ze cos z nia jest nie tak (zawsze wszechwiedzaca a nigdy nic niepowiedziala tylko ze taka zywa i ze to dobrze :dry:) no ale tesc to ani slowem sie nieodezwal ale to bardzo dobrze bo napewno jakby cos palnal.... ogolem bylo ok a jak tak sie przejmowalam ta rozmowa ze jelita to mi wariowaly :baffled::zawstydzona/y:

ale ogolnie zachowanie ich zmienilo sie na + bo juz niewpychaja w nia slodkosci tyle bo powiedzialam ze ma miec ograniczone bo tak kazala lekarka bo pobudzaja, i czesciej sie o wszystko pytaja(czyt.pozwolenie czy moze klaudia to i tamto i wogole) tylko tesciowa zaczela sie z nia troche cieckac to znaczy zaczela ja wyreczac z prostych rzeczy bopodczas rozmowy twierdzila ze trzeba bedzie jej wszystko pod nos podkladac i wiecej za nia robic , a ja powiedzialam ze psychiatra zabronila ja w czymkolwiek wyreczac ma jak najwiecej robic sama... no ale zobaczymy dalej wazne ze juz wiedza i niemusze juz sciemniac i klamac...:sorry:
 
Witam!

Erbuś jasne, ze może być czerwony dla chłopca.
Choć ja ten Mutsy i teraz ten nowy mam czarny i nie ma to róznicy czy jest taki kolor czy taki latem.

Żabko bardzo się cieszę że się udało tak wszystko pozytywnie z teściami pozałatwiać.

Lopciu poszłaś na badania ?

Andzia nie pomogę, bo nie wiem dokładnie o co chodzi. Zadzwoń do jakiegoś labka i się dopytaj. Pewnie można na nfz jak uda Ci się skierowanie wyciągnąć.

Miłego dnia!
 
zabko a jednak strach ma wielkie oczy

Mysza jeszcze nie , ale planuję w tym tygodniu bo jeszcze chcę zrobić na WZWB
Myszko a ty chodzisz już do pracy???
 
reklama
Dzień doberek

My juz po wakacjach ehh jak zleciało :( szkoda było wyjezdzać .
Dziś opieramy sie na całego matko ile tego
Myszko wiesz ja sie boje czarnego ze malemu bedzie goraco wiesz ze przyciaga słońce , ale czarny sie prezentuje ehh bedzie zagrycha

A tak u nas wsio ok ,lece kobitki dlaej prac i wieszac pranko bo potem smigam z m po bryke dla Babla

Buziaki !

Scullyy krople jada wiec czekam jak tylko dostane zaraz wysylam
 
Do góry