reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Lopciu ma opiekunke. Czy ja wiem czy ciężko...momentami to się cieszę, bo jak wczoraj Szymek znudzony chyba już tym siedzeniem w domku dał do wiwatu to pierwsze co pomyślałam - jak dobrze że jutro idę do pracy.
Zresztą odkąd wróciłam to wydaje mi się że lepiej umiem się zorganizować i wykorzystać czas dla Szymonka.

Położyłam Szymonka spać o 16...i sama z książką się położyłam, zasnęłam w momencie i przespaliśmy do 19.20. Szymonek zasnął o 22, a ja chyba znowu zrobię podejści pod książkę.

Miłej nocki.
 
Lopciu ma opiekunke. Czy ja wiem czy ciężko...momentami to się cieszę, bo jak wczoraj Szymek znudzony chyba już tym siedzeniem w domku dał do wiwatu to pierwsze co pomyślałam - jak dobrze że jutro idę do pracy.
Zresztą odkąd wróciłam to wydaje mi się że lepiej umiem się zorganizować i wykorzystać czas dla Szymonka.

Położyłam Szymonka spać o 16...i sama z książką się położyłam, zasnęłam w momencie i przespaliśmy do 19.20. Szymonek zasnął o 22, a ja chyba znowu zrobię podejści pod książkę.

Miłej nocki.
z tym zorganizowaniem to masz rację
no a wiesz jak byłaś w domciu to wiadomo na wszystko ma się czas i można zrobić to później a tak tylko liczyło się wyjście na spacer dzieckiem:)
ja też uwielbiam czytać wieczorami:):)

miłego dnia dziewczyny
 
Witajcie

Lopciu ale dzis wcześnie zawitałaś :szok:
Myszko podziwiam mi bedzie bardzo ciezko wrocic :-( w zasadzie to nie chce wracac najchetniej siedziałambym do 3 lat :-p ale na razie o tym nie mysle moze cos sobie znajde z doskoku a bede na wych :tak:
Batonik a Ty gdzie :confused2:

No bryka zakupiona i oczywiscie zielona , okazalo sie ze spacerowa jest w jasnej zieleni , no zielen z czernia , dzis juz pierwszy spacer zaliczony :tak: i musze powiedziec ze superrr:-)

Miłego dzionka babeczki
 
Witajcie

Lopciu ale dzis wcześnie zawitałaś :szok:
Myszko podziwiam mi bedzie bardzo ciezko wrocic :-( w zasadzie to nie chce wracac najchetniej siedziałambym do 3 lat :-p ale na razie o tym nie mysle moze cos sobie znajde z doskoku a bede na wych :tak:
Batonik a Ty gdzie :confused2:

No bryka zakupiona i oczywiscie zielona , okazalo sie ze spacerowa jest w jasnej zieleni , no zielen z czernia , dzis juz pierwszy spacer zaliczony :tak: i musze powiedziec ze superrr:-)

Miłego dzionka babeczki
pochwal sie kobietko foteczka ;-) jestem ciekawa jak to cudenko wyglada :-)
ch erbuś zazdroszczę tych zakupów wózka:-D
na badaniu krwi byłam:)
super

a ja dzis latalam po urzedzie i lekarzu i obdzwonilam wszystkie rejestracje uffff.. ale tego...we wrzesniu mamy jakies badanie + terapia u jakiejs babki na oddziale zdrowia psychicznego dla dzieci, badanie psychologiczne w ppp (poradni pedagogiczno-psychologicznej), potem po tygodniu badanie pedagogiczne w ppp no i jeszcze neurologa ale to jutro bede rejestrowac bo dzis bylam u naszego lekarza skierowanie sobie zalatwilam z dopiskiem pilne ;-) bo jak bez dopisku to dopiero pod koniec stycznia wolny termin a tak babka w rejestracji powiedziala ze jak bede miala z tym pilne to mnie predzej zarejestruje :-) bo mowila ze duzo ludzi z blachostami sie rejestruje albo u 2 neurologow na raz i kolejke zajmuja tylko... no i dalam naszemu lekarzowi do wypisania kwity o komisje jednak sproboje mimo ze klaudia jeszcze niema 6 lat, bo jednak od 2 lat do przedszkola chodzila i od poczatku juz cos bylo nie tak i psychiatra mimo mlodego wedlug niej wieku postawila diagnoze , wiec chce sprobowac jak sie uda to sie bede cieszyc ze sie udalo predzej a jak nie to sproboje za rok :-)

troche martwi mnie tylko to ciagle jezdzenie , mlody co prawda przyzwyczajony juz ale badz co badz to jednak troche meczace...a to dopiero poczatek co to bedzie jak sie rok szkolny zacznie...odprowadzic ja do i z szkoly po szkole obiad i szybko na autobus i do tego osrodka powrot kolacja i spac ehhh...dopiero zaczyna do mnie docierac jakie to wszystko bedzie skomplikowanie i dostosowane wszystko do niej....no ale damy rade jak zwykle bo musze dac rade :-)
 
Helloł ;-)


jestem jestem podczytuję regularnie ale nie mam czasu żeby coś sensownego napisać :zawstydzona/y:

Erbuś fajnie że już jesteś bo nudno było jakoś i pustawo na wątku ;-):-p a jak Roruś na wczasach ??? no i super że bryka zakupiona i młody zadowolony;-)

Żabko teraz wydaje się Tobie to wszystko skomplikowane i mało realne, ale zobaczysz wszystko sobie poukładasz i jeszcze znajdziesz w tym wszystkim mnóstwo czasu ;-):tak:

Lopciu a dlaczego na badaniu krwi :sorry: coś przeoczyłam czy tak po prostu zaczynasz od tego ????

a gdzie Scully ??????????????????????????


... no u nas leci czas jak szalony, normalnie nie mam na nic czasu :laugh2::laugh2:brat z bratową przyjechali z Londynu na tydzień i jutro już wracają :zawstydzona/y::-( w poniedziałek w końcu sprowadzili się znajomi z Bytomia do Torunia i to bardzo niedaleko nas ;-):tak: więc mam ich na całe dwa lata dla siebie ;-):-p być może na dłużej ;-) za 10 dni wyjeżdżamy do KRK do cioci Anetki wujka W i Szymonka na długi weekend, mam nadzieję, że pogoda nam dopisze :-p no i już się doczekać nie możemy a najbardziej to R :cool2: nie wiem o co kaman hi hi hi :laugh2: pewnie stęsknił się za Waldusiem hi hi hi, pogoda się zrobiła i kursujemy, Blania rośnie i wcina bułeczki i chrupki jak szalona :cool2: bardzo lubi nowego bolida a i niezły mamy z niej ubaw bo znajomi mają dwa psiaki (shitsu) a Blania aż się trzęsie do nich hi hi hi śmiejemy się że lada dzień będzie za nimi śmigała bo cała aż się rwie :laugh2::laugh2::laugh2:a poza tym wsio spoxik :-p


Pzdr
 
reklama
witam sie z rana :-)
wczoraj zalawilam sobie skierowanie do nerologa z dopiskiem pilne :-D i mloda juz zarejestrowana na 24 sierpnia ciesze sie ze jeszcze we wakacje cos zalatwie

batonik co do czasu to od jakiegos czasu mam wrazenie ze doba ma dla mnie zbyt malo godzin:sorry2:dzien za krotki zeby zrobic i zalatwic wszystko co bym chciala, a noc za ktorka zeby sie dobrze wyspac i rano jestem na pol przytomna ale od niedzieli mezu ma znow tydzien urlopu to poprosze zeby przejal czesc obowiazkow z dziecmi i przedewszytkim nocne napojenie mlodego :tak: co troche bateryjki podladuje :-p

zycze wszystkim milego dnia i czekam na fotke nowej bryki rorusia ;-) ciekawa jestem jak wyglada...pliss moze byc foto z netu lub z aukcji :-) uwielbiam ogladac rzeczy dla dzieci jakas mania mnie opetala od 2 ciazy hhihihi
 
Do góry