reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Dobry wieczór

Meldujemy ze u nas wsio ok pogoda dopisuje no oprócz dzisiejszego dzionka bo padaaaaa , zobaczymy jak bedzie jutro .
tak tak dziewczyny czas zaiwania nie mozliwie ehh

Trzymajcie sie cieplutko

Pozdrawiam !
 
reklama
;-)dzia ciociu :tak:

... no fakt nawet nie wiem kiedy to zleciało :szok: 7 miesięcy to szmat czasu :tak: zawsze wszyscy mówili że najbardziej widać po dzieciach że czas tak szybko zapierdziela, a teraz dopiero to do mnie dociera ehhh, tęsknię za taką malutką Blaneczką ;-):tak: szkoda że czas tak szybko mija bezpowrotnie, jak sobie pomyślę że te chwile już nie wrócą to łezka się w oku kręci :zawstydzona/y: ale cieszę się każdą następną ;-):tak:


Lopciu jaka u Ciebie pogoda bo u nas właśnie się zaciągnęło niebo i pada deszcz, i troszkę grzmi :-( a miałam śmignąć do galerii po prezent dla R i już nie pójdę bo R zabrał teraz auto po południu a na nogach raczej nie mam jak :no: przez ten deszcz, może to i lepiej do jutra zastanowię się co kupić :baffled: macie jakieś pomysły ??


Pzdr
to zalezy co twoj maz lubi :-)
I ja się witam!

No zasuwa ten czas jak opętany...szkoda że od wypłaty do wypłaty się tak ciągnie niemiłosiernie czasami :-D

Żabko masz przeboje z tym wózkiem.
Co do tych tradycji to u nas nie ma i nawet nie wiedziałam że coś takiego jest. Ale i tak nie mam zamiaru sprawdzać...bo pewnie zaraz by kieliszek był potłuczony ;-)

Batonik ja mam pomysł! I lepszego nie znajdziesz... zabierz R na wycieczką do Krk :-D :-D :-D
Jejku Blania ma tyle ile miał Szymek jak byliśmy nad morzem...kiedy to zleciało, wtedy wydawała mi się jeszcze taka malutka.

Buziaczki :*
no u nas sie stawia przed dzieckiem kieliszek rozaniec i pieniadze i patrzy co dziecko wezmie jak kieliszek to bedzie mial slabosc do alkocholi jak rozaniec bedzie pobozne czy jakos tak a jak kase to bedzie miec dryg do kasy ;-) takie zabobony ale smiecszne i 2 razy sie tak stawia :-)
 
Witam się z rana z cofką :-)

... i nowiną :-p po roku, 3 miesiącach, 2 tygodniach 4 dniach zawitała do mnie,póki co, bezbolesna @ :zawstydzona/y::-( uparcie wierzę w to, że teraz Lopciu na pewno zabrałyśmy ją od Ciebie bezpowrotnie ze zdwojoną siłą ;-):tak::laugh2:

... dziś u nas zimno, szaro, buro i ponuro :baffled:, mam zamiar dziś definitywnie zabrać się za odgruzowywanie :sorry2:

.... Robin suwaczek mknie jak szalony ;-):tak: ale nie martw jeszcze trochę cierpliwości i pójdziesz sobie na dłuższy urlop;-) - wychowawczy :laugh2:;-) &&&&&&&&&&&

... Żabka u nas też jest taki zwyczaj :tak: ciekawe za co się Blanka złapie :laugh2::laugh2:

... Mysza zapraszasz tak oficjalnie ??? wiesz że już się teraz nie wykręcisz hi hi hi :laugh2: bo R się nakręcił ;-):tak:


PZDR ;-):-p
 
Hej dziewczynki! U mnie depresja pourlopowa chcę jeszcze....
No ale choć suwaczek pocieszający!!! Pozdrówki:)
oj pomyka pomyka oba mkna jak szalone :-)
Witam się z rana z cofką :-)

... i nowiną :-p po roku, 3 miesiącach, 2 tygodniach 4 dniach zawitała do mnie,póki co, bezbolesna @ :zawstydzona/y::-( uparcie wierzę w to, że teraz Lopciu na pewno zabrałyśmy ją od Ciebie bezpowrotnie ze zdwojoną siłą ;-):tak::laugh2:

... dziś u nas zimno, szaro, buro i ponuro :baffled:, mam zamiar dziś definitywnie zabrać się za odgruzowywanie :sorry2:

.... Robin suwaczek mknie jak szalony ;-):tak: ale nie martw jeszcze trochę cierpliwości i pójdziesz sobie na dłuższy urlop;-) - wychowawczy :laugh2:;-) &&&&&&&&&&&

... Żabka u nas też jest taki zwyczaj :tak: ciekawe za co się Blanka złapie :laugh2::laugh2:

... Mysza zapraszasz tak oficjalnie ??? wiesz że już się teraz nie wykręcisz hi hi hi :laugh2: bo R się nakręcił ;-):tak:


PZDR ;-):-p
no ja podejrzewam ze maly chwyci kieliszek bo to picku juz ma slabosc do kubkow :-) ale wolalabym zeby niebral kieliszka bo wtedy tesciowa bedzie skakac jak szalona i sie cieszyc to po babci to po babci.. wrrr....wszystkie okazje psuje mi jej obecnosc i niepotrafie sie z nich tak juz cieszyc bo sie baba chwali moimi dziecmi ( teraz szczegolnie malym ) jakby to byly jej i sie chwali co kto umie jakby najwiecej wiedziala drazni mnie to bo to wyglada jakby antos byl taka maskotka do chwalenia i popisowy babci ... nielubie czegos takiego no i wszystko moje dzieci maja po babci jeszcze nigdy nieuslyszalam zeby cokolwiek mielay po mnie lub po mezu lub po kims z mojej rodziny brrr.. ok koniec smecenia ale jakos mnie tak naszlo sorki

milego dnia kobietki :-)
 
I ja si witam !

Nareszcie weekend rozpoczęty.

Batonik OFICJALNIE!!! Niech już stracę :-D :-D :-D
Tzn ja już traktuję że się umówiłyśmy i czekam.
No i proszę małpiszonek się pojawił...a ja już myślałam że będzie mały Kajtulek.

Żabko wyluzuj...takie zachowanie teściowej może świadczyć o tym że jest dumna że ma takie fajne wnuki i wogóle. Weź to jako żart/czy też głupkowate gadanie ale się tym nie przejmuj.
 
cześć u mnie 3 dzień nowego cyklu:eek: chyba nie uda mi sie zgubić @ zawsze do mnie wraca zgodnie jakby nawigacja ją prowadziła

i teraz polecę na badanie

zabka wiesz wiem że to cię drażni ale jakby nie patrzyła wcale jeszcze bardziej by cię to wkurzało i by było przykro:) więc sie ciesz wiadomo że ich kocha no na swój sposób samochwalski ale kocha
a twoja teściowa pije że ten kieliszek ma wziąć za nią???:sorry:

Myszko u nas na Pomorzu taki nie padało ostatnio jak u wan na południu - właściwie od wczoraj pada cały dzień a tak tylko zachmurzenie popadało, znowu słońce na wieczór burza ale ciepło
 
witam kobietki wlecialam zeby sie pochwalic ze dzis przebily sie mlodemu obie dolne jedynki :-) wkoncu doczekalismy sie zabkow :-D milego dnia kobietki zmykam do meza bo dzis ma ostatni dzien urlopu ;-)
 
Witam się po bardzo długiej nieobecności:-)
Widzę żabko, że nasze maluszki w podobnym wieku są, tyle czasu mnie tu nie było a teraz już same mamusie są:-)
 
reklama
Dobry wieczór :-)
Wpdam się przywitać i poczytać co tam u Was

Lopciu co za @ wrrr :no:

Żabciu no to Antonio bedzie gryzłłłłłłłłłłłł

U nas siiiiii , dziś w końcu się rozjaśniło mam nadzieje ze juz na dobre

Pozdrowionka babolki
 
Do góry