reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Ryba zgadzam się z tym bo ja z siostrą dostałam zęby gdy miałyśmy 3 miesiące a i mój synuś i jej też dostali szybko

batonik sliczności ja też taką chcę:)
 
reklama
Witamy się z rana

... dziewuszki co za pogodę zamówiłyście ?? :baffled: kompletna klapa :-:)zawstydzona/y: co tu robić w chałupie całymi dniami jak za oknem szaro buro i ponuro :sorry2: nic tylko pewnie trzeba się wziąć za prasowanie :-(

Pzdr dla wszystkich i całuski :-p
 
Dzień doberek

U nas odpukać pogoda dopisuje i od soboty jest pieknie ,mam nadzieję ze do końca sie taka utrzyma. U nas wsio ok , lapiemy swieze powietrze i sie obijamy :-D I z jednej strony to się chyba deprechy nabawię ehhhh

Batonik no no ale Blania pieknie stoi wow ! a co do zębów to sie nie przejmuj przyjdzie czas bedzie rada . Młoda miała zęby jak kończyła 3 miesiąc i juz nie chciała cycola ciągnąc także na to nie ma reguły .

A młody slini sie , wkłada wszystko do buzi mam nadzieje ze to nie czas na zębole . A chwyta sobie juz zabawki ktore ma z boku łozeczka , grucha gruchawką jupiiii no i tu mu się poprzestawiało bo budzi sie w nocy , ale mi to pasuje bo przynajmniej cycochy nie sa takie ciężkie

Lopciu ale żeś się wytańcowała ulalaaa

Izus witaj udanego wypadu nad morze

Pozdrowionka i buziaki
 
witam kobietki
dzis bylismy u pani psychiatry na wizycie i jak jej powiedzialam ze chcisalabym stwierdzic czy corka ma ADHD to powiedziala ze jest jeszcze ciut za mloda na konkretna diagnoze bo dopiero jak dziecko ma 6 lat mozna to stwierdzic ( klaudia ma juz 5) no ale powiedziala ze sprawdzimy no i zadawala bardzo duzo pytan sprawdzila opinie obu przedszkolanek moje wypisane zachowania dala klaudi zabawki , sprawdzila czas jak dlugo potrafila sie zajac i zrobila test odpowiadalam na pytania...po polowie testu stwierdzila to napewno ADD , ale jak dokonczyla test zbadala corke i kazala jej zrobic kilka rzeczy i zobaczyla jej zachowanie podczas rozmowy i calego pobytu podczas wizyty to powiedziala ze to ADHD

dostalismy z mezem kilka wskazowek , jak postepowac i kilka tytulow ksiazek w ktore mozemy sie zaopatrzyc i dostalismy od niej 2 ksiazeczki o ADHD do przeczytania, ogolnie starsza pani ale bardzo mila i spokojna, aha i dostalismy jeszcze skierowanie do innej pani ktora prowadzi zajecia ruchowe dla dzieci z adhd i juz odrazu sie zarejestrowalismy na 1 wrzesnia popoludniu

tak wiec juz wiemy mniej wiecej co i jak, pozostaje tylko najgorsze :baffled::baffled::baffled: powiedziec o tym tesciom:baffled::baffled::baffled: o zgrozo juz to widze tesciowa to moze jeszcze jakos przelknie ale tesc jestem pewna na 100% ze zacznie korwo...wac i drzec jape ze my jestesmy poj...ani ze po psychiatrach z dziecmi jezdzimy no ale jakos damy rade maz mowi ze sie wtedy powie ze juz z przedszkola drugi rok alarmowali ze z zachowaniem corki cos jest nie tak.. wiec poczulam troszke ze mam go u boku wrazie czego i nieda mnie zjechac tesciom od gory do dolu :sorry2: to troche podnosi na duchu

tak wiec mimo tego ze stwierdzono adhd ciesz sie ze wkoncu wiem na czym stoje i jak mam postepowac i ze corka bedzie jezdzic na zajecia ruchowe i wyciszajace :blink:

aha i jeszcze pani mowila ze ma zachowania opozycyjno-buntownicze czy jakos tak i z tym ciezko bedzie walczyc , ale trzeba nad tym cwiczyc
 
zabko teraz idzie już ku lepszemu
będzie cięzko i to nie raz ale wiadomo nic nie idzie łatwo:)
wiem ale teraz przynajmniej ktos nas kieruje i wiemy w jakim kierunku isc ;-)

wlasnie przyszedl wozek :-) stan stelarza o niebo lepszy od tamtego, tapicerka ok na budzie lekkie przejasnienie ale to od slonca napewno, no na podnozku dziurka w foli ale mysle ze dobra krawcowa wymieni ta folie i wszyje nowa ;-) ale gratisy rekonpensuja te mala wade bo spiworek na zime superowy cieplutki , folie przeciwdeszczowe dostalam az 2 jedna orginalna od wozka i 1 uniwersalna, moskitiera i parasolka takze zadowolona jestem

ale mam dylemat chcialam tapicerke wyprac w pralce bo brudna wiadomo od uzywania ale na metce jest znaczek zakaz suszenia w suszarkach automatycznych prac recznie:baffled: a za chiny ludowe niechche mi sie recznie bo bym musiala go szorowac 2 dni a na piatek chce miec go czystego :tak: i teraz niewiem z mojego baby merca wszystko piore w pralce ale w tym w oparciu sa jakies 2 klepki deseczki i sama niewiem no i budka ma plastiki...doradzcie cos prosze :sorry2:
 
Żabko co do wózka to ja piorę wszystko w pralce, ale bez wirowania. Jak masz taki program że możesz wyłaczyć to śmiało wrzucaj na jakąś niewielką temp.
Dobrze że już diagnoza postawiona i teraz wiadomo w czym rzecz.
Mówiła coś lekarka z czego się takie ADHD bierze ?
 
reklama
wiesz ja wszytsko piorę w automacie nawet jak pisze że ręcznie
ustawiam na ręczna pranie i super a jak pisze że nie suszyć to na tryb nocny wtedy tylko pierze bez odwirowania a potem wywieszam i wysycha:)
 
Do góry