reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Cześć ;-) byle jak

... u nas podobnie jak u Ciebie Lopciu :sorry: pochmurno i od rana padało :sorry: dziś nie wybieramy się nigdzie póki co bo nie wiadomo czy nie zacznie zaraz padać :-( choć nie ukrywam, że wczoraj do R mówiłam, że przydałby mi się taki jeden deszczowy dzionek co by odgruzować chałupkę :laugh2::laugh2: po południu może wybierzemy się do galerii bo R ma w sobotę urodzinki i nie mam prezentu ani tym bardziej pomysłu :eek:

... a gdzie się podziewa Olkale ??? - dawno się nie odzywała no nie :baffled:

... Erbuś wypoczywa na wsi ehhh pozytywnie ;-)


PZDR :-p


P.S. Blania już skończyła 7 miechów :o
 
reklama
hej kobietki witam sie z moim polroczniakiem :-D boziu teraz zleci do roczku moment

batonik wasza gwiazda juz coraz blizej do roczku :-) jak myslisz za co chwyci kieliszek, pieniadze czy rozaniec???

a wlasnie kobietki tez macie jakies tradycje czy cos zwiazane z roczkiem???

ps. wozek odeslany a za drugi juz wplacilam pol kasy reszte jak dostane kase za ten odeslany i cos czuje ze tym razem bede bardzo zadowolona z zakupu a poprzednio jednak nie bez powodu mialam obawy...kobieca intuicja czy co... hihihihi ;-)

zycze milego dnia u nas rano byla burza a teraz piekne slonce :-)
 
;-)dzia ciociu :tak:

... no fakt nawet nie wiem kiedy to zleciało :szok: 7 miesięcy to szmat czasu :tak: zawsze wszyscy mówili że najbardziej widać po dzieciach że czas tak szybko zapierdziela, a teraz dopiero to do mnie dociera ehhh, tęsknię za taką malutką Blaneczką ;-):tak: szkoda że czas tak szybko mija bezpowrotnie, jak sobie pomyślę że te chwile już nie wrócą to łezka się w oku kręci :zawstydzona/y: ale cieszę się każdą następną ;-):tak:


Lopciu jaka u Ciebie pogoda bo u nas właśnie się zaciągnęło niebo i pada deszcz, i troszkę grzmi :-( a miałam śmignąć do galerii po prezent dla R i już nie pójdę bo R zabrał teraz auto po południu a na nogach raczej nie mam jak :no: przez ten deszcz, może to i lepiej do jutra zastanowię się co kupić :baffled: macie jakieś pomysły ??


Pzdr
 
I ja się witam!

No zasuwa ten czas jak opętany...szkoda że od wypłaty do wypłaty się tak ciągnie niemiłosiernie czasami :-D

Żabko masz przeboje z tym wózkiem.
Co do tych tradycji to u nas nie ma i nawet nie wiedziałam że coś takiego jest. Ale i tak nie mam zamiaru sprawdzać...bo pewnie zaraz by kieliszek był potłuczony ;-)

Batonik ja mam pomysł! I lepszego nie znajdziesz... zabierz R na wycieczką do Krk :-D :-D :-D
Jejku Blania ma tyle ile miał Szymek jak byliśmy nad morzem...kiedy to zleciało, wtedy wydawała mi się jeszcze taka malutka.

Buziaczki :*
 
Witaj Mysza:)

batonik no tez zaczęło padać:)
z rana była burza po południu sie rozpogodziło i dzieci (syn i córka szwagierki ) pobiegly na podwórko i nie uwierzycie wyciągnęli stary wózek głęboki i nim sie bawili obwozili się a najbardziej im sie podobała jazda po kałużach
batonik nie mam pomysłu:-(
 
Szymuś się obudził, zjadł więc śmigamy na spacerek i zakupy, bo ponownie szybko nie zaśnie.

Lopciu dzieci to sobie zawsze fajnie zabawy wymyślą :-D
udało Ci się znaleźć labka które wykonuje to badanie ?
 
Szymuś się obudził, zjadł więc śmigamy na spacerek i zakupy, bo ponownie szybko nie zaśnie.

Lopciu dzieci to sobie zawsze fajnie zabawy wymyślą :-D
udało Ci się znaleźć labka które wykonuje to badanie ?
tak znalazłam w w-wie , bydgoszczy i gdańsk-gdynia:)
na razie na striita wielkiego przed badaniem:nerd:
 
hej

Mysza no pomysł dobry tylko Ty musisz iść na urlop;-):tak: no fakt też sobie tak to wyobraziłam że Szymuś był taki jak Blania teraz na urlopie ;-):tak: zapyla ten czas jak szalony :-p

Lopciu nie martw się my tu będziemy za Ciebie kciuki trzymać ;-):tak:

Pzdr
 
reklama
Lopciu nie ma się co bać, my tutaj naszym wsparciem kciukowym pomożemy i będzie wsio dobrze!

Batonik to może ten weekend o którym rozmawiałyśmy ostatnio ?!? 12-15.08 ?!? krk ?!?
wiesz że urlopu mam ledwo pare dni, więc wolę trzymać na jakąś pilną sprawę, no i przecież jeszcze przed nami wyjazd sylwestrowy :-)
Ale patrząc na teraźniejszą pogodę, to nam się super udała...mimo że niby poza sezonem. Można by zwriować jakby tak miało non stop padać jak my byłyśmy jeszcze z takimi bączkami małymi.

Młody mój śpioch dzisiaj straszny...ale ja sama chyba też się zaraz będę szykować do spania.
 
Do góry