reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

hej kobietki doszedl dzis wozek..i powiem tak sam wozek jako wozek super bardzo fajny niejest taki ciezki jak myslalam fajnie sie sklada i duzo opcji i wogole fajowy ale....kobietka w opisie aukcji napisala ze wozek w stanie dobrym jak dla mnie w ostatecznym :baffled: stelarz ok normalne rysy z urzytkowania na palaku z przodu folia lekko przetarta ale rozumiem ok no ale tam gdzie leza nozki dziecka folia jest przedarta to mi sie niepodoba i budka ma sporo drobnych przetarc materialu i na jednym ze zgiec co sie sklada ta budka jest material rozjasniony taki calu pas jakby przetarty czy od slonca niewiem i ruzka z budki wystaje ta co usztywnia ja ... da sie to zesszyc ale niebylo o niczym akim mowa bylo napisane wozek w stanie dobrym material bez dziur i przetac a jednak sa juz pisalam do kobiety zeby dala jakas propozycje rozwiazania tego problemu ja najchetniej bym go oddala ale za odeslanie ona by musiala by zaplacic czemu ja mam placic 2 razy za wysylke :baffled: i najchetniej kupilabym inny a takie byly ladne na innych aukcjach w stanie prawie ze idealnym ...no trudno prawde mowiac 1 raz jestem niezadowolona z zakupu na allegro no ale jak widac musi byc ten 1 raz

to link do aukcji
http://allegro.pl/wozek-spacerowy-coneco-solar-i1710954384.html

co wy o tym sadzicie kochane bo ja jus sama niewiem :-( mojemu chyba nic niepowiem bo sie wscieknie....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam... ja na chwilkę.

Żabko pisz do kobiety i żądaj zwrotu kaski i niech zabiera ten wózek spowrotem na swój koszt. Nie odpuszczaj, bo skoro faktycznie wygląda tak jak opisujesz to w aukcji opisane jest zupełnie co innego. Mało tego powinna CI jeszcze oddać za przesyłkę w Twoją stronę. Mam nadzieje że uda Ci się wyjść na swoje.

Pozdrawiam Was wszystkie!
 
napisalam wczoraj kilka meili do niej i dzis napisalam smsa ze czakam na meila z odpowiedzia ( niewiem czemu ale w takich sytuacjach nielubie bezposredniej rozmowy przez tel wole pisac) chcialabym zeby zgodzila sie na zwrot wozka za pobraniem tak jak mi wyslala najwyzej bylabym 30 zl do tylu ale kij tam dzis znalazlam identyczny wozek tylko 20 zl drozszy niz ja dalam ale w stanie bardzo dobrym jeszcze z gratisami folia przeciwdeszczowa moskitiera i parasolka i spiworkiem na zime wiec najchetniej ten bym oddala i wziela ten drugi bo stan wozka jak wozka niby ok ale najbardziej razi mnie stan budki i to rozdarcie foli na podnozku bo tego sie nieda zrobic i tam brud bedzie wlazil i sie niedopierze :-( a ja poptem chce dalej ten wozek sprzedac jak mlody wyrosnie a za takiego pozniej to nawet 100 niedostane pewnie... teraz czekam na meila bo babka napisala ze ma awarie kompa i ze zaraz pojedzie do rodzicow odpisac wiec czekam jak co to wam napisze co wyszlo a maz sie mnie wczoraj pytal czy podoba mi sie wozek czy dobry jest i powiedzialam ze tak juz nic mu niemowilam bo widzialam ze byl zmeczony i niemial humoru wogole wczorajszy dzien byl do kitu...

wnerwilam sie oto co mi napisala

Witam. Przykro mi to stwierdzić, ale myślę że Pani trochę przesadza. Kupiła Pani wózek używany za 200 zł z przesylką a chciałaby Pani żeby wyglądał jak nowy, nowe kosztują ponad 500zł. Moim zdaniem są to normalne ślady użytkowania. Pisałam, że materiał nie jest podarty, a nie jest, a folia przy nóżkach lekko rozdarta ale to prawie nie widoczne. Jeśli chodzi o kolor materiału to one chyba tak mają, ja go nigdzie nie tarłam i nie myłam żeby przetrzeć. ten zamek na budce jest od foli
przeciwdeszczowej ale w opisie nie pisałam że jest na wyposażeniu. Jeśli chodzi o jakiś drucik wystający z budki to nie mam pojęcia co to jest, ponieważ nic takiego nie było.
Ja ten wózek kupiłam jesienią w zeszłym roku też na allegro, dałam za niego 350zł bo w opisie było napisane że stan jego jest super jak nowy, zdjęcia były idealne a wyglądał tak jak teraz Pani dostała. Ja przy nim nic nie robiłam, dlatego że moje dziecko jest już większe i nie ma potrzeby jeżdzenia w wózku zimą wogóle go nie używałam bo wszędzie jeżdziłam samochodem, a teraz moje dziecko wszędzie jeździ na rowerku. Miałam go tylko nad morzem w tym roku ale praktycznie nam się nie przydał,
dlatego postanowiłam go sprzedać. Widzi Pani tak jak go kupiłam tak oddaję dalej (tylko, że ile ja na tym straciłam). Ja napisałam, że stan jest dodry bo tak myślę, a ja go kupiłam "niby" w stanie idealnym.
 
Ostatnia edycja:
zabka niech ona ci tu nie pierdzieli bo guzik cie to obchodzi
wuzek ci sie nie podoba i masz do tego prawo. kobieta powinna oddać ci pieniadze i zabrać wózek. Odeślij jej i niech sama pokryje koszty za to. Ja bym tak zrobiła.
I ja to bym zadzwoniła jednak tel aby porozmawiać bo pisać to nie to samo i nawet nie widać emocji. Tak to zawsze możesz zastraszyć ją ;] życie...
powodzenia!
 
Napisala mi ze moge odeslac wozek ale na swoj koszt ona mi odda tylko za wozek i pisalam jej czemu ja mam 2 razy za przesylke placic? I czekam do wieczora na odpowiedz i juz nalazlam i sie umowilam z inna kobieta i kupilam taki sam wozek ale widac ze w bardzodobrym stanie i gratis folia przecideszczowa, moskitiera, parasolka i spiwor na zime do tego wozka wiec duuuuuuuuzo lepszy

teraz niewiem czy wojowac z baba o te 30 zl za przesylke czy dac se spokoj bo teraz zalezy mi na czasie zweby miec spowrotem kase co wysle za tamten
oj co za galimatias pierwszy raz w zyciu tak mam , ale ciesze sie ze udalo mi sie szybko znalesc inny wozek taki sam moze mezu sie nieskapnie ;-) po co mam jeszcze jego denerwowac , potem by mi trol ze gowno kupilam i sama mam se radzic
 
zabka spróbuj dogadać a jak nie to odsyłaj z powrotem niech go bierze łachy bez

dlatego ja nie lubie kupować używanych rzeczy z allegro
 
no jutro rano go odesle bo juz dzis niezdaze kij jej w oko no trudno pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo i mam nadzieje ostatni...teraz tylko zeby kasa do mnie szybko wrocila i bedzie git zaplace za tamten i bede wkoncu zadowolona

milego dnia kobietki
 
no wlasnie zadnych same pozytywy myslala ze jak ona go drogo kupila to ktos inny tez niebedzie chcial zwracac pewnie ale nic z tego ja mam zamiar potem dalej sprzedac wozek wiec ma byc w dobrym stanie....
 
reklama
Do góry