reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Hej dziewczynki, dzisiaj zazdroszczę wszystkim co nie muszą siedziec w tą piękna pogodę w pracy- ja muszę !!! Już wolała bym myć okna w domu:) Pozdrawiam serdecznie:)
 
reklama
Scully widze ze wsio zaplanowane , a wiesz kto tam pod serduszkiem mieszka ???

:-D dzidzia :-D płeć: nieznana :-p 22.03. wizyta, więc może usg będzie :tak:

Sculy myslalam nad menu i u mnie chyba bedzie takie
...

fajne :-p:-p:-p aż się jeść chce :-p:-p:-p u mnie max 12 osób + moja dzidzia :tak:

Scully owocnych zakupów i dużo radości z nich ;-):tak: tylko nie szalej za mocno :-D ja teraz też robię zakupki bo uzupełniam Blance garderobę w rozmiarach 68 i 74 a zresztą ja zawsze włażę do tych sklepików dziecięcych :-D nie mogę sobie odmówić tej przyjemności ;-):tak:

ciuszków mam pełno :tak: na zakupach powstrzymałam się jakoś, ale 1 czapeczki nie mogłam sobie odmówić :-p

A my dziś w domku posiedzimy sobie pozniej zrobmy spacerek w koło komina :-) i do apteki po odbior rzeczy do szpitala i w przyszlym tygodniu chyba trzeba torbe zacząć pakować . A okna mam zamiar umyć bomoze cos się ruszy ;-)

ja do dzidzi przypominam co jakiś czas (jak mam skurcz), żeby nie wyłaziła wcześniej niż w 9 m-cu ;-)

no ale jak juz pozaliczam to odetchnę z ulga :)

trzymam kciukaski za zaliczenia ;-)

witam sie
ja tylko na chwile u mnie wszystcy chorzy :( ja ostre zapalenie krtani, Sebus zapalenie oskrzeli M angina MAsakra

biedactwa :-( szybciutko wracajcie do zdrowia :tak:

u nas też piękne słońce i prawie 10 stopni bez wiatru :-) dziś wybieram się na zakupki w poszukiwaniu kreacji na chrzciny :tak:mam nadzieję że znajde coś dla wielorybków :laugh2::laugh2::laugh2:

i jak tam zakupy?? :-D

Hej dziewczynki, dzisiaj zazdroszczę wszystkim co nie muszą siedziec w tą piękna pogodę w pracy- ja muszę !!! Już wolała bym myć okna w domu:) Pozdrawiam serdecznie:)

niedługo lato to wszystkie będziemy się chować przed słońcem i cienia szukać ;-)


Zakupy udane :-D parę drobiazgów zostało jeszcze :tak:
Wózek wybrany, tylko nie wiem czy kupić w sklepie czy na allegro, bo na allegro ok 500 zł taniej, ale w razie reklamacji musiałabym odsyłać go na drugi koniec Polski... Eh...

Pozdrawim w ten cieplutki dzień :tak:
 
witam sie sobotnio
bylismy dziś na spacerku, przepiękna pogoda ...nawet ubrałam juz wosenny płaszczyk i kozaki zniosłam do piwnicy, tym samym pożegnałam sie z zima...
niestety ze spacerku sciagnal Nas sąsiad, ze na parkingu inny sąsiad stuknał nasze auto :(

erba
rzeczywiście oststnie nogi...miesiac został szok, ale czas leci...już niebawem bedziesz tuliła malenstwo

scully ale Twój gin przeciagnał Ciebie z płcia, ale w sumie najważniejsze, zeby dzidzia bya zdrowa :)

pajk
a zdrówka zyczę dla całej rodzinki
 
czesć babeczki
rzeczywiscie ostatnio rzadko zagladam... mała mało śpi w dzień i chce by sie nia ciagle zajmować... wiec cóż mam biedna robić bawie sie dopóki małaż nie przyjdzie z pracy...potem obiadek...
Codziennie na spacerek wychodzimy na 2h wiec wtedy mała sie wyspi :tak:
Na szczescie katarek minął i my pozdrowieliśmy:tak:

Ostatnie 2 dni miałam wychodne...moja mama przyjechała do Natki...bozie jak teskniłam za nia...jak juz byłam w poblizu domu to dosłownie byłam cała poddenerwowana żeby jak najszybciej byc z nia...nie wyobrazam sobie powrotu do pracy...
Poza tym jak juz Nata drzemkę strzeli to siadam i próbuje sie troche pouczyć, bo za tydzień do Gdańska na ostatnie zaliczenia, więc mocno zaaferowana jestem :-)


Co u Nas...jedzonko sie stabilizuje...czytaj godziny karmień 9, 12,15.17,19.30,2,4 (w tym 3 karmienia piersia) czyli mała poprawa w kwestii nocy. Nata od kilku tygodni zasypia przed 20 i ostatnie dni zaczęłam sie budzić na karmienie ok 2 więc przesypia 6 godzin ...mam nadzieje,ze niebawem wogóle bedzie spała do rana...bo zakupiłam juz kaszki i warzywka...w niedziele pierwsza próba z marchewka.
Od kilku dni uczę ja jesc z łyzeczki mleczko i herbartke nieraz nawet zaczaja,że trzeba buzkę otworzyc :)

Trzymam kciuki za udane chrzciny dziewczyny...ja to dopiero wybieram sie do mojej starej parafii do proboszcza zapytać czy ochrzci Natke tam (my nie mamy slubu koscienego) poza tym mój brat z Irlandii ma przyjecieć jako ojciec chrzesny, a niedawno tam poleciał wiec dajemy mu czas na aklimatyzacje...chrzciny planujemy na maj/czerwiec.

Erba nie forsuj sie, to prawda, ze jak Rogero bedzie gotowy to sam zapuka do drzwi...daj mu dorosnąć jak najdłuzej u Ciebie, nigdzie nie bedzie mu tak dobrze juz ;-)

Buziaki, zagladam częsciej niz piszę niestety... no ale jak juz pozaliczam to odetchnę z ulga :)

Widze ze zajeta na calego!!!
 
:-)Witam słonecznie w niedzielne przedpołudnie ;-)

... u nas po staremu :-p zakupy wczorajsze do bani :-( czyli R kupił sobie buty, Blanka czapusie i body ;-)a ja sweterek, ale nic na chrzciny :-(

wczoraj przyjechała moja chrzestna :tak: mojej mamy bliźniaczka, ale były jaja :-D Blanka miała babcie ksero :-D:-D zlądowaliśmy do domu dopiero po 21 i Blanka w piżamki i do naszego łóżka i od razu miała odlocik po takiej ilości wrażeń :tak:;-)

Buziaki Lizaki Babolki i miłej niedzieli ;-)
 
:-)Witam słonecznie w niedzielne przedpołudnie ;-)

... u nas po staremu :-p zakupy wczorajsze do bani :-( czyli R kupił sobie buty, Blanka czapusie i body ;-)a ja sweterek, ale nic na chrzciny :-(

wczoraj przyjechała moja chrzestna :tak: mojej mamy bliźniaczka, ale były jaja :-D Blanka miała babcie ksero :-D:-D zlądowaliśmy do domu dopiero po 21 i Blanka w piżamki i do naszego łóżka i od razu miała odlocik po takiej ilości wrażeń :tak:;-)

Buziaki Lizaki Babolki i miłej niedzieli ;-)
fajnie tak u mnie mój synuś i siostrzeniec mają mamusie ksero :)
 
Hej Babeczki!

WItam się z kawką.

Scully dowiedz się czy w razie reklamacji nie możesz do jakiegoś innego punktu w swoim mieście odstawić, bo np Mutsy tak ma że mogę do dowolnego sklepu zanieść, i oni załatwiają.
Jaki wózeczek wybrałaś ?
Jakieś przeczucia co do płci ?!?

Olkale też miałam ochotę zapakować te graty zimowe, ale zobaczyłam wczoraj pogodę...i stwierdziłam ze nie będzie mi się chciało na nowo tego wszystkiego wyciągać.

Pajka zdrówka!

Batonik dobre - BABCIE KSERO :-D :-D :-D
Wstawaj Babo i się melduj!

Ja po super weekendzie z moimi chłopakami...ahh jaka szkoda że weekend to tylko 2 dni.

Miłego tygodnia życzę!
 
reklama
witam sie
ja tylko na chwile u mnie wszystcy chorzy :( ja ostre zapalenie krtani, Sebus zapalenie oskrzeli M angina MAsakra
Wracajcie do zdrowka
Pajko zdrówka dla Waszej trójeczki :tak::tak:


Żabka to drogo u Was :baffled: ja płace 80 zł/os, u nas będzie 19 osób i troje dzieci + Blanka :tak: ale za dzieci nie liczą, z tym że warunek jest że rodzice biorą je na kolanka nie mają osobnych nakryć :tak: bo inaczej to też 80 zł a po co roczniakom nakrycia :laugh2: wiesz współczuje Tobie przygotowywania chrzcin w domku :zawstydzona/y: ja tam bym się nigdy nie podjęła :no: ale ja nygusek jestem z natury:laugh2::laugh2: a z gotowaniem jestem na bakier :zawstydzona/y::laugh2:
No mam nadzieje ze tesciowa pomoze a poza tym maz bierze urlop wiec dwa dni przed bedzie sie mogl zajac troche malym
witam się pierwsza sobotnio i bardzo słonecznie:)
erbus wczoraj w necie znalazłam info że Poznaniacy mają wyjść na spacerek bo będzie u was super temperatura:)
wiecie batonik i zabka jak moje maleństwo by było już tak jak wasze to ja jednak bym chrzciła w Wielkanoc za jednym bałaganem w domu:)
no ale nie mam póki co takiego problemu więc mną się nie kierujcie bo pewnie jak kiedyś będzie maleństwo to i tak zrobię inaczej- zawsze człowiek co innego mówi a co innego robi:)
batonik i zabka kreacje już wybrane ????

erbuś nie skacz:-D jednak
w wielkanoc to my mamy maaase roboty w zyciu niedalabym rady nic zrobic bo my sprzedajemy na rynkach tulipany i zonkile wiec wielkanoc odpada a w maju to juz mi sie zapozno wydaje
Witam i zycze milego dnia
 
Do góry