reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Bryyyyyyyy popoludniowo

Myszko za duzo nie ma do czytania bo cisza tu
Lopciu w zależności od dnia jak sie czuje ale za duzo juz robic nie moge , ale za 2 tyg planuje umyc okna
Scully widze ze wsio zaplanowane , a wiesz kto tam pod serduszkiem mieszka ???
A Batonik gdzie ??? czyzby na noze z tesciowką poszla ?? :)

Buziaki
 
reklama
Hej kobietki
Sculy myslalam nad menu i u mnie chyba bedzie takie
tort bezowy
Krowka
Sernik
Na obiad potrawka z ryzem
Palki pieczone
Jajka z majonezem
Salatka z zupek chinskich
salatka z paluszkami krabowymi
Mielone z makaronemi chyba jszcze klopsy lub klopsiki z pieczarkami wiec pewnie dwa dni spedze w kuchni...
A co u was kobetki pustawo tutaj ostatnio...
 
;-)Witam witam laseczki, normalnie zalatana jestem przed tymi chrzcinami że cho cho :szok:ale na szczęście już wsio załatwione, oczywiście jeszcze ja muszę obie jakąś kreację zakupić więc jutro wybieram się do miasta :tak: bo czas nagli a ja chyba goła pójdę :-D dziś byłam u fryzjera i czuję się troszkę lepiej ;-):tak: (czytaj: kobieco;-)) no i w końcu przyszły zaproszenia więc trzeba je było dziś oficjalnie porozwozić :blink: uff :-p my na chrzcinach będziemy mieli: rosołek z makaronem, devolay z kurczaka, schabowe, zrazy,klopsiki,ziemniaczki i frytki, 3 rodzaje surówek, wuzetka, sernik i torcik oraz kawka,herbatka i sok do obiadu, no i owoce :tak: a drogo jak pieron :baffled: za to co wymieniłam życzą sobie 80zł od osoby :szok: no ale cóż Blanka pozapraszała gości a rodzice muszą płacić :-D;-)


Stęskniłam się za Wami :-p

P.S. a z teściową to prawie poszłam na noże :-D:-D:-D dziś przylazła na chwilę to zachowałam się dokładnie tak samo jak ona w niedzielę :tak: foch :-p a niech ma, dobrze że R był to zagadał bo inaczej musiałabym podtrzymywać gadkę a tak to tylko tyle o ile, a w ogóle to wczoraj miała przyjść bo się zapowiedziała i zrobiła mnie w **** bo wcale nie przylazła i nawet nie zadzwoniła :wściekła/y: dobrze że wcale na nią nie czekałam i praktycznie calutki dzień byłam poza domem :tak: ale ma tupet co :wściekła/y: nawet nie raczyła zadzwonić a co pewnie sobie myślała niech siedzą w domu i czekają :wściekła/y:


Erbuś ... oszczędzaj się kochana i odpoczywaj póki możesz, a te okna to sobie podaruj :tak: bo inaczej dostaniesz klapsa na dupinkę :-D

Scully owocnych zakupów i dużo radości z nich ;-):tak: tylko nie szalej za mocno :-D ja teraz też robię zakupki bo uzupełniam Blance garderobę w rozmiarach 68 i 74 a zresztą ja zawsze włażę do tych sklepików dziecięcych :-D nie mogę sobie odmówić tej przyjemności ;-):tak:

Lopciu a Ty Kochana jak zajdziesz w ciążę to my Cię obsypiemy ubrankami dla fasolki :-D:-D &&&&&&&&&&&&

Żabko a Wy kiedy chrzcicie Antonia ??? i robicie w domku ???


Buziaki Lizaki
 
:-)Witam piątkowo-weekendowo :-D

wczoraj ostatnia, dzisiaj pierwsza :laugh2: witam z rana po dobrej nocce :tak:spanko od 23 do 5:40 :rofl2: i potem do 9:20, my dziś na posterunku bo jednak nie jadę do miasta, R obiecał że juro pojedziemy razem więc zakupy przełożone na jutro ;-):tak: a jeden dzień w domku nam dobrze zrobi :laugh2: zresztą wiatr dzisiaj okropny :baffled: pomimo że temp +6 :tak: czeka mnie prasowanie :baffled: więc zapowiada się milutki dzień :laugh2:

Buziaki

Wstawać śpiochy

P.S. Myszkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-p
 
I ja się witam piątkowo

Batonik ale zaszalałaś , ja tez myslalam ze fryca sbie zafunduję w marcu ale nie wysiedzę , potem sobie fryz walnę:tak::-) No tak to jest z tymi tesciowkami nic nie poradzimy , ja nie wiem dlaczego one takie niedostepne , e szkoda gadać .

Żabciu no cisza cisza jak tu nikt nie zagląda to co się dziwić

A my dziś w domku posiedzimy sobie pozniej zrobmy spacerek w koło komina :-) i do apteki po odbior rzeczy do szpitala i w przyszlym tygodniu chyba trzeba torbe zacząć pakować . A okna mam zamiar umyć bomoze cos się ruszy ;-)

Miłego dzionka
 
I ja się witam piątkowo

Batonik ale zaszalałaś , ja tez myslalam ze fryca sbie zafunduję w marcu ale nie wysiedzę , potem sobie fryz walnę:tak::-) No tak to jest z tymi tesciowkami nic nie poradzimy , ja nie wiem dlaczego one takie niedostepne , e szkoda gadać .

Żabciu no cisza cisza jak tu nikt nie zagląda to co się dziwić

A my dziś w domku posiedzimy sobie pozniej zrobmy spacerek w koło komina :-) i do apteki po odbior rzeczy do szpitala i w przyszlym tygodniu chyba trzeba torbe zacząć pakować . A okna mam zamiar umyć bomoze cos się ruszy ;-)

Miłego dzionka


Helloł Erbix

po dupce dostaniesz za okna jak ma się ruszyć to się ruszy i tak nie przyspieszysz niczego ;-) no kurczę już Ci tak niewiele zostało :tak: już niedługo utulisz malutkiego Rogerka ;-):-p sama nie mogę się doczekać :laugh2:
 
czesć babeczki
rzeczywiscie ostatnio rzadko zagladam... mała mało śpi w dzień i chce by sie nia ciagle zajmować... wiec cóż mam biedna robić bawie sie dopóki małaż nie przyjdzie z pracy...potem obiadek...
Codziennie na spacerek wychodzimy na 2h wiec wtedy mała sie wyspi :tak:
Na szczescie katarek minął i my pozdrowieliśmy:tak:

Ostatnie 2 dni miałam wychodne...moja mama przyjechała do Natki...bozie jak teskniłam za nia...jak juz byłam w poblizu domu to dosłownie byłam cała poddenerwowana żeby jak najszybciej byc z nia...nie wyobrazam sobie powrotu do pracy...
Poza tym jak juz Nata drzemkę strzeli to siadam i próbuje sie troche pouczyć, bo za tydzień do Gdańska na ostatnie zaliczenia, więc mocno zaaferowana jestem :-)


Co u Nas...jedzonko sie stabilizuje...czytaj godziny karmień 9, 12,15.17,19.30,2,4 (w tym 3 karmienia piersia) czyli mała poprawa w kwestii nocy. Nata od kilku tygodni zasypia przed 20 i ostatnie dni zaczęłam sie budzić na karmienie ok 2 więc przesypia 6 godzin ...mam nadzieje,ze niebawem wogóle bedzie spała do rana...bo zakupiłam juz kaszki i warzywka...w niedziele pierwsza próba z marchewka.
Od kilku dni uczę ja jesc z łyzeczki mleczko i herbartke nieraz nawet zaczaja,że trzeba buzkę otworzyc :)

Trzymam kciuki za udane chrzciny dziewczyny...ja to dopiero wybieram sie do mojej starej parafii do proboszcza zapytać czy ochrzci Natke tam (my nie mamy slubu koscienego) poza tym mój brat z Irlandii ma przyjecieć jako ojciec chrzesny, a niedawno tam poleciał wiec dajemy mu czas na aklimatyzacje...chrzciny planujemy na maj/czerwiec.

Erba nie forsuj sie, to prawda, ze jak Rogero bedzie gotowy to sam zapuka do drzwi...daj mu dorosnąć jak najdłuzej u Ciebie, nigdzie nie bedzie mu tak dobrze juz ;-)

Buziaki, zagladam częsciej niz piszę niestety... no ale jak juz pozaliczam to odetchnę z ulga :)
 
Ostatnia edycja:
Witam po poludniowej drzemce

Wiem dziewczyny ze synuś wie kiedy ma wyjsc , i napewno dobrze mu u mamitki w brzuszku :) My już też nie mozemy się doczekać :)

Olkale to juz zaczynamy trzymak kciukaski za egzamin

Pozdrowionka
 
reklama
Do góry