reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Przedstawiam moją prawie 3 miesięczną córeczkę ;-)

Obraz 078.jpg
 
niestety ze spacerku sciagnal Nas sąsiad, ze na parkingu inny sąsiad stuknał nasze auto :(
scully ale Twój gin przeciagnał Ciebie z płcia, ale w sumie najważniejsze, zeby dzidzia bya zdrowa :)

współczuję stuknięcia :tak: ja bym się wściekła :dry:
mi na płci nie zależy, ale mąż już zaczyna piszczeć, że on chciałby już wiedzieć :sorry:
a usg miałam w: 6 tc (potwierdzenie ciąży i foto na telefon fasolki); 9 tc (jak plamiłam, bez foty); 24 tc (na starym i lipnym usg, brak foty) = i póki co ani dzidzi dobrze nie widziałam, ani fotki nie mam :-(
myślę, że za tydzień będę mieć i usg i fotunie :tak:

Scully dowiedz się czy w razie reklamacji nie możesz do jakiegoś innego punktu w swoim mieście odstawić, bo np Mutsy tak ma że mogę do dowolnego sklepu zanieść, i oni załatwiają.
Jaki wózeczek wybrałaś ?
Jakieś przeczucia co do płci ?!?

nie pomyślałam o tym :sorry: zapytam :tak:
myślę, że raczej synek będzie :-p zobaczymy :-p

Witam wszystkich. Dawno mnie tu nie było bo ponad rok :D ale wracam do was :)

cze :-D pisz co u ciebie przez ten czas się działo :tak:

ale najważniejsze jest że dziś w końcu uroczyście zakończyłam poszukiwania kreacji :tak: kupiłam sobie fajne czarne spodnie - mam w nich takie dłłłłłłłłuuuuugiiiiiiiiiieeeeeeee nogi :-p do samej ziemi :-D do tego koszula biała z fioletem i oprócz tego kupiłam fajną dzianinową sukienkę za namową mojej wirtualnej stylistki :tak:;-) nie wyglądam jak z wybiegu ale nie jest najgorzej :tak::-D a i dziś przyszedł gorset który sobie zamówiłam na all :tak: ledwie się w niego zapięłam :-D ale jak już zapięłam to figura jak osa :szok::-D

jak możesz to wrzuć nam fotki ciuszków :tak: gorseciku też ;-)



U mnie nudy :-p jakoś czas leci :tak:

dziś 1 rocznica śmierci taty :-( eh... ten czas leci :-(

A to moje oststnie zakupy:

http://allegro.pl/laktator-elektryczny-snow-bear-oryginalny-okazja-i1440856999.html

http://allegro.pl/okazja-chusta-tkana-azimi-4m-poradnik-tylko-49-zl-i1481183163.html
(zielono-niebieska)

VICTORIANA-ŁÓŻECZKO 140x70 dwufunkcyjne VENTO (1478553747) - Aukcje internetowe Allegro
(+ materacyk)

A ten wózek planuję kupić :tak::
http://allegro.pl/3-w-1-fyn-4ds-jedo-fotelik-torba-okrycie-w-wa-i1483339708.html
 
helloł kobitki :) wieczorowa porą :)
dziś cały dzien Nam zszedł na wizycie u babci, czytaj mojej mamy :)
moja mama wybrała sie na spacer z Natka a ja na myjkę autkiem... auto sie myło a ja na zakupy ;)
kupiłam sobie (na poprawę nastroju) spódniczke z podwyzszonym stanem, taki ołówkowy styl... jest mi mocno dopasowana wiec raczej przytyć juz nie powinnam jesli chcę w niej chodzić :)

poza tym podaję Natce od wczoraj marchewke... smakuje jej...nie zdawałąm sobie sprawy, ze jedzenie sprawia na początku takie trudnosci :)

Erbuś, Scully jak samopoczucie?
 
;-)Witam porannie

... zgodnie z obietnicą poprawy serwuje dziś cofkę ...
bez

u nas nocka ładna, teraz gaduła leży na łóżku i się cieszy bo wychodzi jej gaworzenie :tak: my dziś planujemy iść wywołać zdjęcia i ugotować jakąś zupinkę :tak: ale czy nam się uda :dry: poza tym czas wziąć się za sprzątnięcie mieszkania bo za chwile przylatuje mój brat z bratową i zjadą się goście na chrzciny a tu wstyd w chałupie po kątach biega :zawstydzona/y::-D

Miłego dzionka i na pewno jeszcze tu zajrzę :tak::-p
 
I ja się witam środowo

Batonik Panna B śliczniutka nasza księżniczka

Olkale dziękuję w miarę dobrze ale dajemy radę

Myszko wizytka hmm u ginka bylam w poniedziałek tylko Ktg ( niestety mlody wysokie tętno ) dziś wizyta u kardiologa i potem u ginesa i zobaczymy co zadecydują , chyba bede miala jeszcze dopplera czy depplera nie wiem jak sie pisze zobaczyc czy przeplywy ok , w sumie ginka mowila ze krewwszedzie doplywa narazie nie mam sie stresowac wiec się nie stresujemy Bedzie dobrze !!!!

Scully zakupy supcio

Lopciu wspołczuje z tą pracą i co tam kobitko u Ciebie ?? i u reszty Dziewczyny Maćku Tośku Agi i cala reszta odezwijcie się !

Miłego dnia ! do poklikania
 
:-)Erbuś trzymam &&&&&&&&& żeby było wsio SI :tak: zresztą innej opcji nie ma ;-):-p praktycznie za tydzień możesz już ładnie poprosić Rogerka żeby wyszedł :tak::-D

:zawstydzona/y:prasuję taką stertę że chyba do wieczora mi zejdzie :zawstydzona/y:

P.S. właśnie czy ktoś wie co u Tośki??? jak tam po IUI :confused:
 
reklama
To i ja wpadam na kawusię...

Blaneczka moje cudności!

Batonik wysprzątaj dzisiaj wszystko żebyś jutro miała czas dla mnie :-)

Erbuś &&& wsio będzie dobrze. Swoją drogą do do szału mnie doprowadza jak lekarze najpierw podnoszą alarm a później mówią "proszę się jeszcze nie martwić"

Scully super zakupy. I jakie to łóżeczko funkcjonalne.


Zmykam do moich chłopaków!

Miłego dnia!
 
Do góry