reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

witam z rana... 5 h snu i wyspana... hormonki działają ;)
Hej Olkale ;)

fajnie że impreza udana, co do mojego rozwiązania to nie jest jednoznacznie powiedziane że 36-37 tc po prostu lekarz powiedział, że jeśli się uda, ale może też to być za np 2 tygodnie, ogólnie chodzi o to, że wysokie wskaźniki mówią, że problem z metabolizmem wątroba miała przed ciążą, tylko że ja nic o tym nie wiedziałam, dodatkowo mam obciążony wywiad bo mój tato miał marskość wątroby i jego siostra też :(a lekarz powiedział, że przy takich wysokich współczynnikach nie ma co liczyć że uda się je zbić do normy bo za dużo wątroba dostanie w kość
to ciekawe jest nie? żyjesz, funkcjonujesz i nawet nie jesteś świadoma,ze coś jest nie tak ze zdrowiem... tulam Cię mocno, bo wiadomo wątroba poważna sprawa... co do współczynników to kilka razy przytaczałam Miissiiss, ona też miała wysokie (coś koło Twoich) i spadły bardzo, bardzo... niestety znów jest w szpitalu, bo skurcze dostała, ale nie związane z wątrobą... Najwazniejsza jest Blanka i liczy się to by mogła jak najdłuzej w brzuszku dojrzewać... trzymam kciuki za Was dziewczyny
Olkala no to pięknie, lada chwila będzie dzieciątko na świecie, trzymam kciuki.
Robin strasznie mi przykro, trzymam kciuki może w nowym cyklu, widzę że mamy podobnie bo do mnie właśnie dziś @ dotarła.
Bardzo mi przykro dziewczyny :( tulam Was mocno i nieustannie życze, by niebawem ( czytaj następny cykl) udało sie ....
tak 18 list. idę umówić się na te badanka ze śluzu dzisiaj mam plodne i po co się nastawiać jak wiadomo pudło będzie

tak popieram słowa batonika... pobawić sie nie zaszkodzi... moze bez nastawienia cos sie wykluje ;) oby tak było trzymam kciuki za badania &&&&&
 
reklama
Hej Okale, ranny ptaszek z Ciebie!!!
Ja już w pracy, naszczescie tylko dzisiaj, a jutro znowu prawie 3 dni wolne (prawie. bo w srodę nocka).
Jakie plany na dzis???


Nowy dzień i nowe nadzieje... Asiulka L no to tym razem, razem walczymy:)&&&&&&

Lopciu wyluzuj, a może Twój cud nadejdzie w tym cyklu!!!

Erba dzieki mam nadz. że humorek sie poprawił...
 
Ostatnia edycja:
Hej moje Kochane Babolki, witam niedzielnie z nudnego łóżka szpitalnego :-:)-(

... dziś na obchodzie był mój gin, od razu mi się pyszczek śmiał jak go zobaczyłam :tak:jesteśmy już po ktg a na jutro mam znowu badania mocz,morfologia i biochemia i zobaczymy czy wyniki dalej spadają (czytaj mam nadzieję)

... zaraz przyjedzie mój R Kochany w odwiedziny i chyba go do wieczora nie wypuszczę :happy2: możecie sobie wyobrazić jak za nim tęsknię :zawstydzona/y: a On taki dzielny i spina się w domku żeby wszystko przygotować na nasze ewentualne wcześniejsze przybycie :happy2:


... Olkale ... ja też czytałam o missiiss ale ona miała o połowę prawie niższe bo aspat chyba miała 400 a ja miałam 880, niemniej jednak napawa mnie to troszkę optymizmem :tak: no i ona miała jakieś kroplówki na bicie przez tydzień a u nas tylko leki żadnych dożylnych :-( może wtedy wcześniej by mi to dziadostwo zbili:sorry2:

we wtorek będą już 2 tygodnie spędzone w szpitalu :baffled::baffled: w życiu tyle nie przebywałam w takim miejscu, pomijając fakt że bez Roberta najdłużej wytrzymałam 3 dni :zawstydzona/y::-( ehh co zrobić :sorry2:

... Robin, Asiulka L ... życzę udanego cyklu i trzymam za Was &&&&&&&&&& ... za resztę staraczek też oczywiście i za te co w krzakach pozapominały o nas też :tak:


Pozdrawiam
 
Hej moje Kochane Babolki, witam niedzielnie z nudnego łóżka szpitalnego :-:)-(

... dziś na obchodzie był mój gin, od razu mi się pyszczek śmiał jak go zobaczyłam :tak:jesteśmy już po ktg a na jutro mam znowu badania mocz,morfologia i biochemia i zobaczymy czy wyniki dalej spadają (czytaj mam nadzieję)

... zaraz przyjedzie mój R Kochany w odwiedziny i chyba go do wieczora nie wypuszczę :happy2: możecie sobie wyobrazić jak za nim tęsknię :zawstydzona/y: a On taki dzielny i spina się w domku żeby wszystko przygotować na nasze ewentualne wcześniejsze przybycie :happy2:


... Olkale ... ja też czytałam o missiiss ale ona miała o połowę prawie niższe bo aspat chyba miała 400 a ja miałam 880, niemniej jednak napawa mnie to troszkę optymizmem :tak: no i ona miała jakieś kroplówki na bicie przez tydzień a u nas tylko leki żadnych dożylnych :-( może wtedy wcześniej by mi to dziadostwo zbili:sorry2:

we wtorek będą już 2 tygodnie spędzone w szpitalu :baffled::baffled: w życiu tyle nie przebywałam w takim miejscu, pomijając fakt że bez Roberta najdłużej wytrzymałam 3 dni :zawstydzona/y::-( ehh co zrobić :sorry2:

... Robin, Asiulka L ... życzę udanego cyklu i trzymam za Was &&&&&&&&&& ... za resztę staraczek też oczywiście i za te co w krzakach pozapominały o nas też :tak:


Pozdrawiam

O, optymizm no proszę:) Ale przy takiej pogodzie o niego nie trudno!!! Może w szpitalu, ale jednak Miłego Dnia Ci życzę:):) i udanych odwiedzin Mężusia!!!
 
Ostatnia edycja:
co do mojego rozwiązania to nie jest jednoznacznie powiedziane że 36-37 tc po prostu lekarz powiedział, że jeśli się uda, ale może też to być za np 2 tygodnie, ogólnie chodzi o to, że wysokie wskaźniki mówią, że problem z metabolizmem wątroba miała przed ciążą, tylko że ja nic o tym nie wiedziałam, dodatkowo mam obciążony wywiad bo mój tato miał marskość wątroby i jego siostra też :(a lekarz powiedział, że przy takich wysokich współczynnikach nie ma co liczyć że uda się je zbić do normy bo za dużo wątroba dostanie w kość

dzidzia niech sobie jeszcze siedzi i sił nabiera, a ty powolutku szykuj się do obcałuskowania od nas wszystkich małej :tak: co ma być to będzie :tak: a będzie dobrze :tak:

tak 18 list. idę umówić się na te badanka ze śluzu dzisiaj mam plodne i po co się nastawiać jak wiadomo pudło będzie

oj tam... :sorry2: nic nie wiadomo :-p wiadomo by było jakby był post :tak: nie postuj tylko myk do łóżka ;-)


Robin; asiucha-L - tulam :tak: następny cykl będzie lepszy i owocny ;-)


A ja w końcu zaczęłam haftować krzyżykowo ;-) Mąż marudził, marudził i w końcu porządki sobie zrobiłam, wygrzebałam z dna szafy swoje materiały i będę dokańczać Papieża J.P.II :tak: Przeglądłam parę prac starych i aż miło się zrobiło :-p
Jak będę mieć chwilkę to pocykam foto i rzucę :-)
 
... i jestem ...

ale mi R humorek poprawił ... przywiózł mi ciuchy i poszliśmy na 1,5 h spaceru dookoła szpitala :tak: pogoda piękna i śmiał się ze mnie żebym tak nie łykała powietrza bo po 2 tygodniach w szpitalu to mogę się zachłysnąć świeżym powietrzem;-):-D dowcipas ;-)...poza tym remont oficjalnie już zakończony i ściany pomalowane :tak: wybieraliśmy kolory z katalogu w szpitalu ale efekt zajefajny :tak: dziś widziałam zdjęcia bo R porobił żebym zobaczyła ... bidulek wczoraj do 1 w nocy sprzątał :sorry2: jestem z niego bardzo dumna, teraz zostaje tylko skręcić mebelki Blanki i poprać jej ciuszki no i można powiedzieć że jesteśmy gotowi na jej przyjście :happy2::happy2: bardzo mnie to martwiło, że jeszcze nie jest wszystko gotowe a tu lada dzień coś może się wydarzyć, ale teraz już mogę odetchnąć z ulgą :tak:


... dziś dowiedziałam się że moja koleżanka z pracy, która miała termin na grudzień urodziła córeczkę:tak: też troszkę wcześniej jakieś 3-4 tygodnie i mała miała 3200 i 54 cm:happy: to całkiem nieźle :tak:


... z niecierpliwością czekam na wyniki jutrzejszych badań czy aspat i alat znowu się obniżają :blink:


Pozdrawiam Was bardzo serdecznie moje Kochane i dziękujemy wszystkim a ciepłe słowa ... bardzo podnoszą na duchu ;-):tak:
 
... i jestem ...

ale mi R humorek poprawił ... przywiózł mi ciuchy i poszliśmy na 1,5 h spaceru dookoła szpitala :tak: pogoda piękna i śmiał się ze mnie żebym tak nie łykała powietrza bo po 2 tygodniach w szpitalu to mogę się zachłysnąć świeżym powietrzem;-):-D dowcipas ;-)...poza tym remont oficjalnie już zakończony i ściany pomalowane :tak: wybieraliśmy kolory z katalogu w szpitalu ale efekt zajefajny :tak: dziś widziałam zdjęcia bo R porobił żebym zobaczyła ... bidulek wczoraj do 1 w nocy sprzątał :sorry2: jestem z niego bardzo dumna, teraz zostaje tylko skręcić mebelki Blanki i poprać jej ciuszki no i można powiedzieć że jesteśmy gotowi na jej przyjście :happy2::happy2: bardzo mnie to martwiło, że jeszcze nie jest wszystko gotowe a tu lada dzień coś może się wydarzyć, ale teraz już mogę odetchnąć z ulgą :tak:


... dziś dowiedziałam się że moja koleżanka z pracy, która miała termin na grudzień urodziła córeczkę:tak: też troszkę wcześniej jakieś 3-4 tygodnie i mała miała 3200 i 54 cm:happy: to całkiem nieźle :tak:


... z niecierpliwością czekam na wyniki jutrzejszych badań czy aspat i alat znowu się obniżają :blink:


Pozdrawiam Was bardzo serdecznie moje Kochane i dziękujemy wszystkim a ciepłe słowa ... bardzo podnoszą na duchu ;-):tak:
kochana widzisz humorek piękny i pokoik zrobiony:) nic tylko rodzić i z \blaneczka do domku jechać już sobie wyobrażam ten piękny pokoik:)
nie martw się Blaneczka też będzie już troszkę ważyć usg myli się i w tą i w tą stronę a wierzę że podali ci akurat tę zaniżoną wagę:)
 
kochana widzisz humorek piękny i pokoik zrobiony:) nic tylko rodzić i z \blaneczka do domku jechać już sobie wyobrażam ten piękny pokoik:)
nie martw się Blaneczka też będzie już troszkę ważyć usg myli się i w tą i w tą stronę a wierzę że podali ci akurat tę zaniżoną wagę:)





... jesteś Kochana Lopop :tak: na prawdę dziękuję za te słowa :tak: poza tym tak sobie dziś pomyślałam, że przecież nie mogę narzekać - tyle czekałam na moją Kruszynkę, że zniosę dla niej wszelkie niedogodności :tak: a opis pod suwaczkiem też dodaje siły i wiary :tak: na pewno w tym tygodniu będę miała usg i zobaczymy ile przybrała ;-) wierzę że ma już koło 2 kg :tak:
 
... jesteś Kochana Lopop :tak: na prawdę dziękuję za te słowa :tak: poza tym tak sobie dziś pomyślałam, że przecież nie mogę narzekać - tyle czekałam na moją Kruszynkę, że zniosę dla niej wszelkie niedogodności :tak: a opis pod suwaczkiem też dodaje siły i wiary :tak: na pewno w tym tygodniu będę miała usg i zobaczymy ile przybrała ;-) wierzę że ma już koło 2 kg :tak:
na pewno z tyle będzie miała musisz pamiętać najważniejsze to wytrwać do 36 tygodnia wydaje mi się ze jak leżysz i mniej się ruszasz i na pewno jesz w tych samych godzinach to może mieć już 2,5 kilo
 
reklama
na pewno z tyle będzie miała musisz pamiętać najważniejsze to wytrwać do 36 tygodnia wydaje mi się ze jak leżysz i mniej się ruszasz i na pewno jesz w tych samych godzinach to może mieć już 2,5 kilo

Czesc laseczki u mnie nic nowego karmienie przewijanie i siedzenie w domu nudy jak cholera

dzidziuś słodziak :tak:



cała gromadka podobna :-D fajowo :tak:



super :tak: trzeba być dobrej myśli, że wyniki spadną jeszcze :tak:


SVENSONKA - fajowa złośnica na fotce wyszła :tak: i pomyśleć, że dopiero byłaś w dwupaku :sorry2:


Jestem :-D Neta nie miałam i strasznie tęskniłam za Wami :-p
Dziś zauważyłam, że... :dry: mam brzuszek :tak: i to nie tak jak na początku, że jak zjadłam to pojawiał się, a potem znikał :sorry2: Teraz skubaniec wylazł i został :-p

tobie tez szybko zleci zobaczysz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry