reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

witajcie
przepraszam że nie zaglądam ale czasu brak
doszła mi teraz szkoła i mam kupe zajęć w domu.ale spróbuję sie zmobilizować i zaglądać chociaż raz dziennie wieczorkiem.
nawet nei nadrobie z czytaniem,coś się działo??
 
reklama
Witam się wieczorową porą :-) :-) :-)


tylko się melduję i spadam...a wpadłam po to żeby...

TOSIU z okazji urodzin życzę WSZYSTKIEGO NAJPIĘKNIEJSZEGO!!! Spełnienia marzeń i planów!!!

Zmykam.
Będę jutro.
 
Witam
No więc wpadłam zobaczyć co u was, tak jakoś ostatnio non stop w pracy siedzę albo mam tysiąc zajęć więc zapomniałam co to internet.

A tam co ma byc to i tak bedzie
tak wygladam dzis jak wielki prosiak


Plecy mi sie wygiely juz calkowicie podbrzusze piecze i kuje naokraglo itp
Uploaded with ImageShack.us

Powiem ci że krytycznie do siebie podchodzisz bo wyglądasz exstra! Super figurka i tylko brzuszek. Ciekawe czy jeszcze w dwupaku.

:-) Hej! Witam się i ja po dłuższej nieobecności ;-)


... po czwartkowej wizycie wsio OK ... nawet nie zdążyłam się pochwalić, że nasza córeczka wazy już 1030 g i ślicznie się uśmiechała na usg :-) i piła wody chyba bo ruchała dzióbkiem jak rybka ;-)


Ściskam Was moje Kochane

Batonik cieszę się że Księżniczka już tak urosła i zdrowiutka jest.


Nikt nie zauważył, że mnie nie było :-( ale się nie gniewam :-D tęskniłam :sorry2:
Parę dni miałam nudności, że wogóle nie wchodziłam na net - tylko plackiem leżałam :tak:
We wtorek zaczęłam plamić na brąz, ale to olałam (bo wiadomo - myślałam, że może grzybica)... Ale jak w czwartek poleciała krew to odrazu wypad do szpitala. Dostałam tam na podtrzymanie Retinol (czy jakoś tak), Luteinę i No-Spę. Plamienie przeszło. Leżałam do dziś i w końcu domek :-D Jest OK i mam wypoczywać z Lutką pod językiem:tak:
Zaleta jest taka, że słyszałam bicie serduszka kruszynki :-D


Dbaj o siebie i wypoczywaj! Gratuluję 100% bycia ciężarówką!


A ja to troszkę humorku nie mam bo @ się zbliża, poza tym mam problem w postaci małej infekcji i ratuje się na wszystkie sposoby aby nie była duża. Mówię o infekcji pochwy oczywiście, masakra swędzi mnie wszystko tak że nie mogę wysiedzieć, no wstyd po prostu skąd to się bierze właściwie. Cóż pochorowałam, zjadłam tonę antybiotyków i teraz mam dodatkowy kłopot a właściwie efekt uboczny.
Muszę się z tym uporać do owu bo jak to się rozkręci to nici z przytulanek. Chyba powinnam pójść do gina zaraz po @ po leki bo z tego co pamiętam to jak kiedyś miałam zapalenie oskrzeli + angina i też brałam mnóstwo antybiotyków to też przyplątała mi się infekcja pochwy i nie tylko ja od gina dostałam leki ale również tabletki dla M miałam.
Jak nie urok to ...

Wpadnę jutro bo o tej porze was nie ma, niestety kończę pracę o 9 tak więc nie będę na porannej kawce.
 
Witam z rana :-D
Asiucha jasne,ze masz infekcje od antybiotyków...one wyjaławiają organizm z bakterii nie tylko tam gdzie trzeba;-) jak swędzi i wydzielina niezbyt przyjemnie pachnie i ma żółty/brązowawy kolor to możne być grzybica.
w trymiga do gina, bo sie rozwinie na dobre, niech Ci jakieś globulki zapisze dopochwowe...
Powodzonka za jakieś 2 tyg ;-)

batonik, Myszka gdzie się podziewacie? :szok::-D

Toska i składam najserdeczniejsze życzenia...spełnienia sie tego oczekiwanego cudu jak najszybciej :tak:
 
Jestem jestem...tylko nadrabiam zaległości gdzie się da...i tak jakoś się nie oddzywam.

Batonik a Ty co się obijasz...jeszcze nie weekend ?!?
 
;-)Jestem, jestem Babolki Kochane ... tylko jakoś dzisiaj mi się oko przymknęło do 8 :szok::-D

... a Ty Myszka gdzie się podziewałaś wczoraj hę :confused: informuj na bieżąco bo mnie wpędzisz w stresa, już myślałam że na porodówkę pojechałaś ;-):-D

... dziś mamy spotkanie po roku od obrony ze znajomymi ze studiów :-p a ja taki mały baleronik jak zwykle nie mam się w co ubrać :zawstydzona/y:... no cóż póki co zapraszam na poranną cofkę, chyba że już wypiłyście beze mnie :baffled:

bez



Matko Mysza 2 tygodnie do spotkania z Szymulką !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam
No więc wpadłam zobaczyć co u was, tak jakoś ostatnio non stop w pracy siedzę albo mam tysiąc zajęć więc zapomniałam co to internet.



Powiem ci że krytycznie do siebie podchodzisz bo wyglądasz exstra! Super figurka i tylko brzuszek. Ciekawe czy jeszcze w dwupaku.



Batonik cieszę się że Księżniczka już tak urosła i zdrowiutka jest.



Dbaj o siebie i wypoczywaj! Gratuluję 100% bycia ciężarówką!


A ja to troszkę humorku nie mam bo @ się zbliża, poza tym mam problem w postaci małej infekcji i ratuje się na wszystkie sposoby aby nie była duża. Mówię o infekcji pochwy oczywiście, masakra swędzi mnie wszystko tak że nie mogę wysiedzieć, no wstyd po prostu skąd to się bierze właściwie. Cóż pochorowałam, zjadłam tonę antybiotyków i teraz mam dodatkowy kłopot a właściwie efekt uboczny.
Muszę się z tym uporać do owu bo jak to się rozkręci to nici z przytulanek. Chyba powinnam pójść do gina zaraz po @ po leki bo z tego co pamiętam to jak kiedyś miałam zapalenie oskrzeli + angina i też brałam mnóstwo antybiotyków to też przyplątała mi się infekcja pochwy i nie tylko ja od gina dostałam leki ale również tabletki dla M miałam.
Jak nie urok to ...

Wpadnę jutro bo o tej porze was nie ma, niestety kończę pracę o 9 tak więc nie będę na porannej kawce.

18 dni i dalej w dwupaku ehhhh
 
reklama
Do góry