reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Batonik wiesz...miałam niespodziankę, W został w domu :-D i nic się nie martw...pozwolę sobie dać Ci znać jak coś się rozkręcio każdej porzej, jakby później tak się rozkręciło że nie będę miała możłiwośći :-) ale ja się nie nastawiam na jakieś wcześniejsze niespodzianki.
 
reklama
Witam sie piatkowo
Ja cię krece jak ten cas zapierdziela
Olkale wszystkiego naj nja z okazji rocznicy ślubu
Tośku najlepszego z okazji urodzin
A dla Maćku i Lopciu najlepszego z okazji ich swięta :-);-)
przepraszam za spoznione zyczonka ,ale ja wczoraj na szaleństwie zakupowym we Wrocku byłam :happy2:
Miłego dnia babolki kochane :)
 
a u mnie akcja nataliowe pranko, więc trochę kompa zaniedbuje...

Batonik miłego spotkania zyczę ...niz zaden baleronik, ale kobietka w ciąży :)

Myszko, Svensonka niech Szymuś i Vansca dojrzewają ładnie w brzuszkach :)
 
witam sie kochane nie mam mozliwosci aby was nadrobic zdecydowalam do was wrocic po takiej dlugiej przerwie,pamietacie mnie jeszcze co nowego ktora jest w ciazy ???????????????????????????????????
 
;-) Witam weekendowo ;-)

... jak to już przystało na weekend, pustki okrutne dziś na BB :-( nikt się nie wita z rana :-( no cóż ... bywa ...

a my dziś sobie siedzimy z R w domku i troszkę zamierzamy ogarnąć :eek: z grubsza :sorry: a po południu wybieramy się na poszukiwania farb do malowania a przede wszystkim szukamy inspiracji :laugh2::laugh2: bo jak na razie czekamy aż skończą montować drzwi zewnętrzne :-p

Pozdrówka dla wszystkich ... tych w krzakach też ;-)
 
Witam się i ja
Batonik pustki to juz nie tylko weekendowe :( ale co zrobić
Palissa witaj , no pewnie ze Cię pamiętamy

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego weekendu
buuuuuzzzziiiioooolleeeeeee :)
 
reklama
Witam się i ja
Batonik pustki to juz nie tylko weekendowe :( ale co zrobić
Palissa witaj , no pewnie ze Cię pamiętamy

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego weekendu
buuuuuzzzziiiioooolleeeeeee :)


Hej Erba
Witaj, co u Ciebie, jak zdrówko :-p

Witam się i ja sobotnio!

Batonik a gdzie jakaś kawka ?!? Wiesz...dla mnie to teraz taka bezkofeinowa, bo zaczęłam te tabletki łykać.

... a może być i bezkofeinowa bo ja sama zawsze na kawkę zapraszam ale od początku ciąży może z 10 wypiłam 50/50 z mlekiem rozpuszczalnych :laugh2: więc co to za cofka
 
Do góry