reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam się i ja

Dbaj o siebie cieżarówko na 100% :-D
co do szczepionek to normalnie NFZ refunduje chyba 3 w osobnych iniekcjach - wkłuciach, jak chcesz aby dziecko dostło jedna iniekcję musisz płacic...są w niej dodatkowe szczepionki, ale nie pamietam na co, słyszłam o koszcie ok. 1200 zł za całość, rozłozone w czasie. Rotawirusy, pneumokoki i meningokoki są dodatkowo płatne oprócz tych 5, czy 6 w 1


no Svensonka myślałam o Tobie czy coś sie już zaczęło...nic się nie odzywałaś...sama nie wiem czy życzyć, zeby jeszcze mała się wstrzymała czy spieszyła ;-)
tak czy inaczej trzymam kciuki, żeby posżło gładko :tak:


oby nie, na ten wątek zagladam jako pierwszy, oczywiscie od kiedy po przerwie zagladam ;-):-D z Wami czuję sie jak w domu i też mi jest przykro jak nc nie piszecie:-( babeczki jakbyście robiły ewakuacje gdzie indziej nie zapomnijcie mnie zabrać ze soba...


Batonik dbaj o siebie przy tym sprzątaniu...nie przesilaj się za bardzo, nawet jakby syfek miał być kilka dni dłuzej...teraz zdróko mamusi i Balnki jest najwazniejsze...trzymam kciuki, zeby majstry dotrzymały terminu i, żebyś mogła czekać juz an swoja Blaneczke w ładzie i porządku :tak:


nie zamierzam w Bydzi, w MSW i A na Markwarta, ale tam nie ma oddziału dla wcześniaków i przyjmuja tylko ciaże od 37 tc. Miałam taki zamiar od pocztku, bo to najmniejszy oddział w Bydzi, podobno kameralny i "miły"...a nie linia produkcyjna...
Licz, ze mam szczęście do ludków i trafimy na jakaś sympatyczną położną, bo w Bydzi od początku tego roku nie ma mozliwości opłacenia takowej :no:

A ja dziś po spotkaniu z kumpelka, mamą 9 miesiecznego Bogusia...taka spełniona, ze az miło popatrzeć było...no i poopowiadał mi to i owo o porodzie i poczatkach ...

Erba cieszę sie , ze okruszek rosnie zdrowo. jakos uciekł mi Twój post po usg i miałam Ciebie pytać co i jak po badaniu...duzo wypoczywaj puki mozesz...na grudniówkach masę dziewczyn ma ze spaniem tak jak ja...oby Ciebie to ominęło :tak:

A dziękuję a wlasciwie dziekujemy :)
a z tego forum nigdzie nie zamierzam sie ruszac :) dobrze mi tu i mam nadzieje ze wrocą dni gdzie nie bedziemy mogly nadrobić
Tak nieśmiało zapytam...jest ktoś z kawką ?!? :-D :-D :-D

Nie mogę spać bo oglądam właściwie to już od wieczora na TVN24 relację z wydobycia tych górników z Chile i tak mnie wciągnęło że nie zasnęłam...no może chwilę przedrzemałam.
A najgorze bo na dzisiaj mnóstwo planów.

Piękngo dnia Wam życzę!
edit:

Batonik WSTAWAJ ŚPIOCHU!!!

ło matko Myszko co tak wcześnie , choć ja tez dziś miedzy 2 a 3 nie moglam spac

Miłego dzionka dziewczeta !
Ja uciekam po zakupy bo jakis obaiadek trzeba zrobić
papappaap
 
reklama
Nie mogę spać bo oglądam właściwie to już od wieczora na TVN24 relację z wydobycia tych górników z Chile i tak mnie wciągnęło że nie zasnęłam...no może chwilę przedrzemałam.
A najgorze bo na dzisiaj mnóstwo planów.

też dziś oglądałam :tak: uda się wszystkich ocalić :tak: trzeba kciuki trzymać mocno za nich :tak:

mala sie poruszala w brzuszku bo juz sie martwilam ze malo sie rusza od rana ide poogladac troche tv a wlasciwie dvd "Zagubieni" maz kupil 6 sezon a wieczorem mi sie tak spac chce o 9 ze sam oglada hahaha

no to miłego oglądania :tak:
 
:-) witam czwartkowo ;-)


... jak zwykle pustki na naszym wątku, ale mimo wszystko zapraszam chętne na pyszną cofkę, jak co rano ;-)


mediumk675va5548b3af760b44040556.jpg


... w końcu zbliża się koniec tygodnia i jest szansa, że remont się niedługo zakończy JUUUUUUUPPPPPPIIIIIIII :laugh2::laugh2::laugh2:

Myszka wstawaj śpioszku !!!!;-):-p
 
i ja witam sie z rana :)
dzis od 5 nie spie, biorąc pod uwagę, ze przespalam cła noc, z jednym wstaniem na siusiu...powinam dzień przeżyć :)

Dzisiaj mamy świeto z J. obchodzimy 4 rocznicę slubu... w szoku jestem jak to szybko minęło :) wczoraj byliśmy w markecie po zakup prezentu dla siebie :) kupiliśmy porzadną suszarke balkonowa, bo od dzisiaj ogłaszam akcje prania ciuszków Natalkowych :)
zastanawiam sie, czy nie za wczesnie, ale moze później bedzie za późno ;) :)
y obiadek ugotuę
no rzeczywiscie pustki na Naszym wątku :( pewnie lopop, maćku, Toska Asiucha nie zagladają do Nas bo im smutnawo :(

babeczki miłego dnia zyczę, ja dzis cały dzień w chatce siedzę, dobry obiadek ugotuję - rocznicowy :) poczę sie, posiedzę na bb :)

Batonik życzę zeby jak najszybciej skończył sie ten remncik, być mogłą w końcu odpoczać :)
 
dzięki ...jakoś sie złozyło, ze w dzień nauczyciela odchodzimy ;) 4 lata temu to była sobota i jakoś tego nie zauważyłam hehe

jak samopoczucie?


... a dziękuje nie najgorzej :sorry: co prawda czuję się jakaś z lekka zakurzona;-) ale to chyba nic poważnego :-D ...

wczoraj na SR mówiła babka, że podobno w Bydzi jest jakiś fajny sklep dobrze wyposażony dla maluszków - Smyk :sorry: byłaś może :baffled: bo powiem Ci że w Toruniu to są 3 duże sklepy z czego dwa tej samej marki Bobas i wielkie G tam jest :eek:
 
tak znam ten sklep...wózek tam kupujemy...ceny jak w sklepach internetowych czyt. atrakcyjne. Znajomi mi go polecali :)
Przesyłam link do sklepu internetowego
http://www.smyk.bydgoszcz.pl/

osobiście robiłam zakupy w innej hurtowni
http://akpol.com.pl/cms.php?id_cms=8

jakiś błąd wystapił w moim poscie...poprawiłam adresy

znikam na trochę, namówiłam kumpele na kawę z rana, zaraz będzie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry