reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

No tak to juz jest z tymi remontami , ale potem bedzie sliczne , a sprzatankiem sie nie martw znajdzie sie ktos do pomocy :)
A moje sampopczucie dziękuje dobrze , tylko nie za wesoło z tym moim ciśnieniem bo ostanio 160 nawet było , dziś ciśnienie ok tylko puls wysoki bo 112 było , taki moj urok chyba a tak to juz o wiele lepiej . Babel rośnie jak na drożdzach ,zreszta to ma w genach :) I to dla mnie najważniejsze co by dzieci zdrowe były :)


... masz racje na pewno kogoś do pomocy zorganizuję ;-) wiem że mogę liczyć na mamę i na R w 100 % :tak: ... a reszta jakoś będzie:-p


... dobrze że kontrolujesz to ciśnienie:tak: ja tak samo muszę kontrolować cukier :-( choć od ostatniego alarmu jest wszystko Ok i wychodzi na to że załatwiłam się pepsi i herbatą z miodem :zawstydzona/y: mądra głowa ze mnie :-D ... cóż najważniejsze że wsio OK i oby tak dalej ;-)

... zazdroszczę Ci tego spania :zawstydzona/y: już nie pamiętam kiedy z R pogniliśmy w łóżeczku :zawstydzona/y: albo nawet ja sama :-( teraz wstaję ok 7 i w ciągu dnia nie ma jak zrobić drzemki :-( mam tylko nadzieję że po remoncie to sobie odbijemy :-D
 
reklama
... masz racje na pewno kogoś do pomocy zorganizuję ;-) wiem że mogę liczyć na mamę i na R w 100 % :tak: ... a reszta jakoś będzie:-p


... dobrze że kontrolujesz to ciśnienie:tak: ja tak samo muszę kontrolować cukier :-( choć od ostatniego alarmu jest wszystko Ok i wychodzi na to że załatwiłam się pepsi i herbatą z miodem :zawstydzona/y: mądra głowa ze mnie :-D ... cóż najważniejsze że wsio OK i oby tak dalej ;-)

... zazdroszczę Ci tego spania :zawstydzona/y: już nie pamiętam kiedy z R pogniliśmy w łóżeczku :zawstydzona/y: albo nawet ja sama :-( teraz wstaję ok 7 i w ciągu dnia nie ma jak zrobić drzemki :-( mam tylko nadzieję że po remoncie to sobie odbijemy :-D
No dokładnie wszystko trzeba miec pod kontrolą :)
Koniecznie po remoncie musisz zaczą sie byczyć , bo jak nie teraz to kiedy prawda :)
A ja spię ile wlezie a co tam nalezy nam się ,tylko wiesz popoludniami jetsem zmeczona ale zasnąc nie mogę , co się porobiło

Uciekam kochana , szykować obiadek bo córcia zaraz ze szkoły będzie :)
Pa pa do poklikania !
 
Ostatnia edycja:
No dokładnie wszystko trzeba miec pod kontrolą :)
Koniecznie po remoncie musisz zaczą sie byczyć , bo jak nie teraz to kiedy prawda :)
A ja spię ile wlezie a co tam nalezy nam się ,tylko wiesz popoludniami jetsem zmeczona ale zasnąc nie mogę , co się porobiło

Uciekam kochana , szykować obiadek bo córcia zaraz ze szkoły będzie :)
Pa pa do poklikania !

ja też uciekam po R do pracy i do mamusi na obiadek ;)
 
no a u mnie młody ma skok rozwojowy nr 2 (jeszcze ich troche jest przed nami ). Sebek jeszcze nie zaszczepiony - dzisiaj kończy 8 tygodni - okazalo sie, ze lekarka wypisała źle recepte - co za głupi konował :angry: napisała pół nazwy chyba robi to złośliwie :wściekła/y: a wyrtaźnie jej mowiłam, ze chcemy 5 w 1.
No i jestem już po swoim drugim pierwszym razie :-pnie było żle, ale ja sie tak stresowałam, ze szok:szok:

słyszałam coś o tym 5w1 i 6w1 o co chodzi?? a na rotawirus i pneumokoki się decydujesz? czytałam, że płatne - ciekawe ile... :sorry2:
a ten 2 - 1 raz to po ściągnięciu szwów... tak? :sorry2: ja to też będę mieć mega stres ;-)

Dostalam skurczy regularnych przez 1,5 w nocy byly one co 20 min ale nad ranem przeszly wiec mi corcia psikusa zrobila maz prawie zawalu dostal spisywal na kartce co ile skurcze hahah
mowie wam mina nieziemska i co nic
moze dzis w nocy cos sie rozkreci ahhaha

faktycznie psikus :-) trzymam kciuki :tak: w szpitalu czytałam, że nawet 10 dni wcześniej mogą być skurcze przepowiadające :sorry2:


Byłam dziś u gin. Zwolnienie dostałam i w końcu mam kartę ciąży :-D teraz jestem już 100% ciążarówką :-D
 
słyszałam coś o tym 5w1 i 6w1 o co chodzi?? a na rotawirus i pneumokoki się decydujesz? czytałam, że płatne - ciekawe ile... :sorry2:

Byłam dziś u gin. Zwolnienie dostałam i w końcu mam kartę ciąży :-D teraz jestem już 100% ciążarówką :-D
Dbaj o siebie cieżarówko na 100% :-D
co do szczepionek to normalnie NFZ refunduje chyba 3 w osobnych iniekcjach - wkłuciach, jak chcesz aby dziecko dostło jedna iniekcję musisz płacic...są w niej dodatkowe szczepionki, ale nie pamietam na co, słyszłam o koszcie ok. 1200 zł za całość, rozłozone w czasie. Rotawirusy, pneumokoki i meningokoki są dodatkowo płatne oprócz tych 5, czy 6 w 1

Dostalam skurczy regularnych przez 1,5 w nocy byly one co 20 min ale nad ranem przeszly wiec mi corcia psikusa zrobila maz prawie zawalu dostal spisywal na kartce co ile skurcze hahah
mowie wam mina nieziemska i co nic
moze dzis w nocy cos sie rozkreci ahhaha
no Svensonka myślałam o Tobie czy coś sie już zaczęło...nic się nie odzywałaś...sama nie wiem czy życzyć, zeby jeszcze mała się wstrzymała czy spieszyła ;-)
tak czy inaczej trzymam kciuki, żeby posżło gładko :tak:

... Hej Erba w końcu się ktoś odezwał, bo już myślałam że nasze forum wymiera śmiercią naturalną :sorry2:
oby nie, na ten wątek zagladam jako pierwszy, oczywiscie od kiedy po przerwie zagladam ;-):-D z Wami czuję sie jak w domu i też mi jest przykro jak nc nie piszecie:-( babeczki jakbyście robiły ewakuacje gdzie indziej nie zapomnijcie mnie zabrać ze soba...

... masz racje na pewno kogoś do pomocy zorganizuję ;-) wiem że mogę liczyć na mamę i na R w 100 % :tak: ... a reszta jakoś będzie:-p


... dobrze że kontrolujesz to ciśnienie:tak: ja tak samo muszę kontrolować cukier :-( choć od ostatniego alarmu jest wszystko Ok i wychodzi na to że załatwiłam się pepsi i herbatą z miodem :zawstydzona/y: mądra głowa ze mnie :-D ... cóż najważniejsze że wsio OK i oby tak dalej ;-)

... zazdroszczę Ci tego spania :zawstydzona/y: już nie pamiętam kiedy z R pogniliśmy w łóżeczku :zawstydzona/y: albo nawet ja sama :-( teraz wstaję ok 7 i w ciągu dnia nie ma jak zrobić drzemki :-( mam tylko nadzieję że po remoncie to sobie odbijemy :-D
Batonik dbaj o siebie przy tym sprzątaniu...nie przesilaj się za bardzo, nawet jakby syfek miał być kilka dni dłuzej...teraz zdróko mamusi i Balnki jest najwazniejsze...trzymam kciuki, zeby majstry dotrzymały terminu i, żebyś mogła czekać juz an swoja Blaneczke w ładzie i porządku :tak:

... Olkale witaj ...

ja też odpuściłam sobie zwykłą cofkę ... tzn myślałam że będzie gorzej z odzwyczajaniem się ale wcale mi jej nie brakuje :no: od czasu do czasu ale bardzo rzadko wypiję w towarzystwie mojej psiapsiółki rozpuszczalną słabą 50/50 z mlekiem ;-)


... a gdzie wymyśliłaś sobie rodzić :confused::confused: nie w Bydzi :confused:
nie zamierzam w Bydzi, w MSW i A na Markwarta, ale tam nie ma oddziału dla wcześniaków i przyjmuja tylko ciaże od 37 tc. Miałam taki zamiar od pocztku, bo to najmniejszy oddział w Bydzi, podobno kameralny i "miły"...a nie linia produkcyjna...
Licz, ze mam szczęście do ludków i trafimy na jakaś sympatyczną położną, bo w Bydzi od początku tego roku nie ma mozliwości opłacenia takowej :no:

A ja dziś po spotkaniu z kumpelka, mamą 9 miesiecznego Bogusia...taka spełniona, ze az miło popatrzeć było...no i poopowiadał mi to i owo o porodzie i poczatkach ...

Erba cieszę sie , ze okruszek rosnie zdrowo. jakos uciekł mi Twój post po usg i miałam Ciebie pytać co i jak po badaniu...duzo wypoczywaj puki mozesz...na grudniówkach masę dziewczyn ma ze spaniem tak jak ja...oby Ciebie to ominęło :tak:
 
Tak nieśmiało zapytam...jest ktoś z kawką ?!? :-D :-D :-D

Nie mogę spać bo oglądam właściwie to już od wieczora na TVN24 relację z wydobycia tych górników z Chile i tak mnie wciągnęło że nie zasnęłam...no może chwilę przedrzemałam.
A najgorze bo na dzisiaj mnóstwo planów.

Piękngo dnia Wam życzę!


edit:

Batonik WSTAWAJ ŚPIOCHU!!!
 
Ostatnia edycja:
Tak nieśmiało zapytam...jest ktoś z kawką ?!? :-D :-D :-D

Nie mogę spać bo oglądam właściwie to już od wieczora na TVN24 relację z wydobycia tych górników z Chile i tak mnie wciągnęło że nie zasnęłam...no może chwilę przedrzemałam.
A najgorze bo na dzisiaj mnóstwo planów.

Piękngo dnia Wam życzę!


edit:

Batonik WSTAWAJ ŚPIOCHU!!!


DZIEŃ - DO - BRY ;-)


... witam z rana ...

Myszka Ty to masz zdrowie ;-) ja bym w życiu nie wytrzymała chyba ... wczoraj zrobiłam odlot o 23 i dopiero o 5:30 wstałam do WC :tak:

... a dziś miałam sen że przez brzuch widać było stópkę małą :-D a moja mała stópka tak naparza po pęcherzu od rana że aż podskakuję na fotelu :-D dobrze niech daje ile chce :-p

... dziś z racji tego że mam o 16 SR i potem ćwiczenia muszę jechać zaopatrzyć się w jakiś luźny strój i skarpetki z abs'em :-D bo do moich niestety się nie dokopie :sorry: w sumie to myślałam że podczas remontu mi się nie przydadzą:confused2:


... Myszka specjalnie dla Ciebie póki jeszcze nie drzemiesz do towarzystwa ... cofka ... i dla reszty chętnych (choć pewnie niewielu ich z rana:sorry:) ...
 

Załączniki

  • bez
    bez
    13 KB · Wyświetleń: 28
słyszałam coś o tym 5w1 i 6w1 o co chodzi?? a na rotawirus i pneumokoki się decydujesz? czytałam, że płatne - ciekawe ile... :sorry2:
a ten 2 - 1 raz to po ściągnięciu szwów... tak? :sorry2: ja to też będę mieć mega stres ;-)



faktycznie psikus :-) trzymam kciuki :tak: w szpitalu czytałam, że nawet 10 dni wcześniej mogą być skurcze przepowiadające :sorry2:


Byłam dziś u gin. Zwolnienie dostałam i w końcu mam kartę ciąży :-D teraz jestem już 100% ciążarówką :-D

gratulacje kochaniutka u mnie nocka spokojna dzis byla

Dbaj o siebie cieżarówko na 100% :-D
co do szczepionek to normalnie NFZ refunduje chyba 3 w osobnych iniekcjach - wkłuciach, jak chcesz aby dziecko dostło jedna iniekcję musisz płacic...są w niej dodatkowe szczepionki, ale nie pamietam na co, słyszłam o koszcie ok. 1200 zł za całość, rozłozone w czasie. Rotawirusy, pneumokoki i meningokoki są dodatkowo płatne oprócz tych 5, czy 6 w 1


no Svensonka myślałam o Tobie czy coś sie już zaczęło...nic się nie odzywałaś...sama nie wiem czy życzyć, zeby jeszcze mała się wstrzymała czy spieszyła ;-)
tak czy inaczej trzymam kciuki, żeby posżło gładko :tak:


oby nie, na ten wątek zagladam jako pierwszy, oczywiscie od kiedy po przerwie zagladam ;-):-D z Wami czuję sie jak w domu i też mi jest przykro jak nc nie piszecie:-( babeczki jakbyście robiły ewakuacje gdzie indziej nie zapomnijcie mnie zabrać ze soba...


Batonik dbaj o siebie przy tym sprzątaniu...nie przesilaj się za bardzo, nawet jakby syfek miał być kilka dni dłuzej...teraz zdróko mamusi i Balnki jest najwazniejsze...trzymam kciuki, zeby majstry dotrzymały terminu i, żebyś mogła czekać juz an swoja Blaneczke w ładzie i porządku :tak:


nie zamierzam w Bydzi, w MSW i A na Markwarta, ale tam nie ma oddziału dla wcześniaków i przyjmuja tylko ciaże od 37 tc. Miałam taki zamiar od pocztku, bo to najmniejszy oddział w Bydzi, podobno kameralny i "miły"...a nie linia produkcyjna...
Licz, ze mam szczęście do ludków i trafimy na jakaś sympatyczną położną, bo w Bydzi od początku tego roku nie ma mozliwości opłacenia takowej :no:

A ja dziś po spotkaniu z kumpelka, mamą 9 miesiecznego Bogusia...taka spełniona, ze az miło popatrzeć było...no i poopowiadał mi to i owo o porodzie i poczatkach ...

Erba cieszę sie , ze okruszek rosnie zdrowo. jakos uciekł mi Twój post po usg i miałam Ciebie pytać co i jak po badaniu...duzo wypoczywaj puki mozesz...na grudniówkach masę dziewczyn ma ze spaniem tak jak ja...oby Ciebie to ominęło :tak:

Fajne uczucie przeczytac ze ktos o mnie mysli
takze melduje ze cala noc przespalam malutka chyba zeczywiscie sie zadomowila jeszcze w sumie 20 dni mi zostalo wiec kto wie kiedy jej sie uwidzi wyjscie na ten piekny skomplikowany swiat.
najwazniejsze ze mieszkanie urzadzone sofa wkoncu przyszla wczoraj wiec mam na czym spac he he lozeczko mezul juz skrecila a ja posciel obleklam na wszelki wypadek wiec pozostaje tylko czekac na moja kruszynke
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
cześć dziewczynki :)
ja z herbatką w ręku i zdrowym śniadankiem :) dzis weszłam na wage i znów sie ruszyło, mam 6,5 na plusie

Myszka ja bym też nie dała rady całą noc...co prawda dzis o 3 była pobudka na siusiu, no i zdecydowałam sie na ewakuacje do drugiego pokoju, zeby przewracaniem nie obudzić J. Po godzinie zasnełam :)

Svensonka fajnie, ze mieszkanko przygotowane do pojawienia sie córki... uwazaj na siebie :)

Batonik fajnie,ze chodzisz do SR, ja przez ten wyjazd do Gdańska nie mogłam zacząć (myslałam,ze ze wzgl na mojego J, bo chce być ze mną przy porodzie i wiedziałby co i jak)... ale edukuje sie inaczej...na szczescie jest net, skarbnica wiedzy :)

ja dziś z rana mam w planach pouczyc sie, a później czekam na moją mamuśkę...buziaki
 
reklama
cześć dziewczynki :)
ja z herbatką w ręku i zdrowym śniadankiem :) dzis weszłam na wage i znów sie ruszyło, mam 6,5 na plusie

Myszka ja bym też nie dała rady całą noc...co prawda dzis o 3 była pobudka na siusiu, no i zdecydowałam sie na ewakuacje do drugiego pokoju, zeby przewracaniem nie obudzić J. Po godzinie zasnełam :)

Svensonka fajnie, ze mieszkanko przygotowane do pojawienia sie córki... uwazaj na siebie :)

Batonik fajnie,ze chodzisz do SR, ja przez ten wyjazd do Gdańska nie mogłam zacząć (myslałam,ze ze wzgl na mojego J, bo chce być ze mną przy porodzie i wiedziałby co i jak)... ale edukuje sie inaczej...na szczescie jest net, skarbnica wiedzy :)

ja dziś z rana mam w planach pouczyc sie, a później czekam na moją mamuśkę...buziaki

uwazam uwazam odkurzylam tylko mieszkanie i mi sie nudzi choc kuchnia dalej wyglada jak pobojowisko nic mi sie nie chce lenia mam konkretnego.
mala sie poruszala w brzuszku bo juz sie martwilam ze malo sie rusza od rana ide poogladac troche tv a wlasciwie dvd "Zagubieni" maz kupil 6 sezon a wieczorem mi sie tak spac chce o 9 ze sam oglada hahaha
 
Do góry