reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

O! Żabka na gitarce będzie grać. Nauka samemu nie jest łatwa, ale jest internet i wogóle. Jak ja się uczyłam, to dostępu do neta nie miałam, za to pani ze świetlicy trochę umiała grać to mi pokazywała jak na świetlicy zostawałam, bo to w podstawówce było. A potem mi samo poszło i ze słuchu umiem grać. Gitarę dostałam na zakończenie 3 klasy za wzorowe świadectwo. Jak już się rozkręciłam to Metallica wiodła u mnie prym :-)

Fajnie się miałam bo całą podstawówkę miałam czerwony pasek to dostawałam coś co mi sie zamarzyło i rodzice cały rok mieli żeby sie zdecydować i np uzbierać. Choć z tego wszystkiego to gitara była najdroższa, bo oprócz tego były np książki, paletki do badmintona.

Ach gdzie te czasy mi minęły że za dobre oceny dostawałam nagrody. Teraz to sama muszę się nagradzać.
no ja wszystkiego z netu sie ucze dzis pierwszy raz ja nastroilam :-) i nauczylam sie 3 akordow na wiecej niestarczylo czasu bo mialam wyjazd
Cześć Kobietki
Poczytuje sobie tutaj Was choc za duzo się nie udzielam bo właściwie narazie stoje w martwym punkcie... Kończe się "czyścić" po poronieniu więc narazie nic dzialać w sprawie dzidzi nie moge.... No cóż... Ale chcialam Wam powiedzieć o kolejnej przykrości ze strony teściów... Muszę się komuś wyżalić, wygadać bo zwariuje. Pamiętacie może jak Wam mówilam jak nas potraktowali jak pojechaliśmy im powiedzieć o ciąży(dla przypomnienia tak jakby ich to wogóle nie obchodzilo, zero radości) a teraz kiedy poroniłam to wiecie co powiedzieli-nie przejmujcie się, jesteście młodzi, PRZECIEŻ NIC TAKIEGO SIĘ NIE STAŁO... rozumiecie to??????? Kuźwa mi serce pęka a oni mówią że nic się nie stało... szok poprostu...Zresztą ich zainteresowanie moim poronieniem i tym jak się czuje trwało 1 dzień-dosłownie a wczoraj nagle zachciało im się wizyt i przyjazdow ale mój kochany mężulek wymyślił że wyjeżdzamy i nas nie będzie. Bo po co chcieli przyjechać, popatrzeć sobie na nasze cierpienie?? Tego im nigdy nie zapomne i mąż też nie...
No to teraz mi lżej...
olej ich niema sie co denerwowac
FLUIDKI NA DZIEWCZYNKĘ:-)

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

FLUIDKI NA CHŁOPCZYKA:-)

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Dziewczynki moje kochane łapcie te fluidki wysyłane z ogromnej sympatii do Was i z życzeniami szybkiego zajśćia w ciążę:-) i ja kobieta w ciąży rzucam na Was urok: ZACHODZICIE W NAJBLIŻSZYCH CYKLACH W CIĄŻĘ, MNIE NIE MOŻNA TERAZ DENERWOWAĆ TAKŻE MUSICIE SPEŁNIĆ MOJE ŻYCZENIE:-D:-D:-D
ja lapie na chlopca ale cos czuje za jak zajde to pewnie i tak bedzie dziewczynka.....
Wkońcu się udało;) dzięki mama05:)
sliczny sowaczek :-)
 
reklama
dokładnie mnie sutki w ogóle nie bolały tylko całe piersi, wymiotów nie miałam w ogóle, nudności zaczęly się dopiero gdzieś kolo 6 tc i trwały do 12 tc i głównie wieczorem nigdy rano.Fakt byłam bardzo senna mogłam spać dosłownie wszędzie :p jakieś żyłki na piersiach pojawiły się dopiero gdzieś kolo 13-14 tc
ja też jestem senna dokładnie po południu ale myslałam,że to choroba mnie tak osłabiła;) a w pierwszej ciąży żyłki na piersiach pojawiły mi się późno i były ogromne ale zniknęło wszystko po ciąży:) i jeszcze jedna rzecz.od paru dni, odbijało mi się bez podowu, nic nie jadlam a męczyło mnie to odbijanie.ale wiecie co dziewczynki, gdybym się nie starała to w ogóle nie zwrócilabym uwagi na takie rzeczy;)

no ja wszystkiego z netu sie ucze dzis pierwszy raz ja nastroilam :-) i nauczylam sie 3 akordow na wiecej niestarczylo czasu bo mialam wyjazd

olej ich niema sie co denerwowac

ja lapie na chlopca ale cos czuje za jak zajde to pewnie i tak bedzie dziewczynka.....

sliczny sowaczek :-)

Zabciu jesteś zdolna dziewczynka.sama się uczysz grać na gitarze- podziwiam:)
co do płci, to nic nie wiadomo kochana.my chcielibyśmy też teraz chłopczyka ale jak będzie dziewczynka to też będę kochać nad życie:)

teścior.jpg

udało mi się zrobić zdjęcie:-) tylko dzisiaj ta kreseczka jest jakaś już taka mniej wyraźna bo test suchy się zrobił;-)

Zmykam kochane:)
Miłego wieczorku życzę:*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej dziewczyny
dzis dalej @ nie przyszła mam duzo sluzu jest on biały czasem żółtawy ... do tego zle samopoczucie nie wiem co mam myslec zrobiłam 3 test i juz nie jestem sama pewna co mam myslec najpierw dwa neg a teraz mam bardzo blada druga kreske ktora wyszla po ok 2 godzinach i ma taki dziwny kolor ...chcialam wstawic foto do oceny ale nie umiem
 
Hej kochane :*
Niedawno pisałam wam że są moje upragnione 2 kreseczki.. dzisiaj już to nieaktualne....... Przyszłam żeby życzyć wam zakończonych powodzeniem staranek.. i szczęśliwych 9 miesiecy :) Ja daje sobie spokój.. przynajmniej narazie.. nie bede was odwiedzać.. nie chce sie dobijać...;(
Trzymam za was kciuki kochane :*:*:* Do usłyszenia kiedyś.. :*:*
Buziaki :*:*
 
hej dziewczyny
dzis dalej @ nie przyszła mam duzo sluzu jest on biały czasem żółtawy ... do tego zle samopoczucie nie wiem co mam myslec zrobiłam 3 test i juz nie jestem sama pewna co mam myslec najpierw dwa neg a teraz mam bardzo blada druga kreske ktora wyszla po ok 2 godzinach i ma taki dziwny kolor ...chcialam wstawic foto do oceny ale nie umiem

test jest ważny tylko przez 5 minut. Ile spóźnia Ci sie @?

Hej kochane :*
Niedawno pisałam wam że są moje upragnione 2 kreseczki.. dzisiaj już to nieaktualne....... Przyszłam żeby życzyć wam zakończonych powodzeniem staranek.. i szczęśliwych 9 miesiecy :) Ja daje sobie spokój.. przynajmniej narazie.. nie bede was odwiedzać.. nie chce sie dobijać...;(
Trzymam za was kciuki kochane :*:*:* Do usłyszenia kiedyś.. :*:*
Buziaki :*:*

Przykro mi :(
 
Zobacz załącznik 237479

udało mi się zrobić zdjęcie:-) tylko dzisiaj ta kreseczka jest jakaś już taka mniej wyraźna bo test suchy się zrobił;-)
i tak widac pieknie druga kreske :-)


kochane a ja mam zmartwienie moze nie moje ale troszke sie przejelam i baaardzo chce pomoc bylam dzis u mojej dobrej znajomej z ktora czesto stoje na rynkach i dzis bylam u niej 1 raz mimo ze znamy sie pare lat i niedawno dowiedzialam sie od niej ze jej corka jest w ciazy i za miesiac ma termin porodu no i wiedzialam ze to prosci dobrzy ludzie ale nie sa bogaci i jak dzis bylam to czulam sie tam bardzo dobrze ale jak sie zapytalam czy maja juz wszystko dla dzidzi to niesmialo przyznali ze maja tylko lozeczko i 1 komplet ciuszkow do szpitala a tak po za tym niemaja nic ani waniennki ani ciuszkow na przebranie ani kosmetykow ani nic a becikowe to dostana jakis miesiac po porodzie i kurde szkoda mi sie ich zrobilo i chce poszukac troche ciuszkow po mojej corci ale kurcze teraz buszuje po internecie i szukam czy ktos nie ma czegos na oddanie bo naprawde wszystko im sie przyda bo niemaja nic oprocz luzeczka z materacykiem i 1 komplet ciuszkow :-( i mam moze prosbe do was czy moze ktos z waszych znajomych kochane ma znajomych ktorzy maja cos po swoich dzieciach i chetnie oddadza kurcze bardzo bym im chciala jakos pomoc a sama niejestem kasiasta :-(

Hej kochane :*
Niedawno pisałam wam że są moje upragnione 2 kreseczki.. dzisiaj już to nieaktualne....... Przyszłam żeby życzyć wam zakończonych powodzeniem staranek.. i szczęśliwych 9 miesiecy :) Ja daje sobie spokój.. przynajmniej narazie.. nie bede was odwiedzać.. nie chce sie dobijać...;(
Trzymam za was kciuki kochane :*:*:* Do usłyszenia kiedyś.. :*:*
Buziaki :*:*
o korcze wspolczuje a znaja przyczyne tych przykrych zdarzen????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mi okres sie spoznia 4 dni wiem ze to jeszcze malo ale naprawde ostatni raz czułam sie tak bedac synem w ciazy 5 lat temu ...

i dodam ze nigdy nie wychodziło mi tak jak teraz nawet te poprzednie testy ... po takim czasie i jest tylko jedna kreska dlatego zdziwilo mnie to
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej kochane :*
Niedawno pisałam wam że są moje upragnione 2 kreseczki.. dzisiaj już to nieaktualne....... Przyszłam żeby życzyć wam zakończonych powodzeniem staranek.. i szczęśliwych 9 miesiecy :) Ja daje sobie spokój.. przynajmniej narazie.. nie bede was odwiedzać.. nie chce sie dobijać...;(
Trzymam za was kciuki kochane :*:*:* Do usłyszenia kiedyś.. :*:*
Buziaki :*:*
Bardzo współczuję i tulam mocno tak mi przykro

i tak widac pieknie druga kreske :-)


kochane a ja mam zmartwienie moze nie moje ale troszke sie przejelam i baaardzo chce pomoc bylam dzis u mojej dobrej znajomej z ktora czesto stoje na rynkach i dzis bylam u niej 1 raz mimo ze znamy sie pare lat i niedawno dowiedzialam sie od niej ze jej corka jest w ciazy i za miesiac ma termin porodu no i wiedzialam ze to prosci dobrzy ludzie ale nie sa bogaci i jak dzis bylam to czulam sie tam bardzo dobrze ale jak sie zapytalam czy maja juz wszystko dla dzidzi to niesmialo przyznali ze maja tylko lozeczko i 1 komplet ciuszkow do szpitala a tak po za tym niemaja nic ani waniennki ani ciuszkow na przebranie ani kosmetykow ani nic a becikowe to dostana jakis miesiac po porodzie i kurde szkoda mi sie ich zrobilo i chce poszukac troche ciuszkow po mojej corci ale kurcze teraz buszuje po internecie i szukam czy ktos nie ma czegos na oddanie bo naprawde wszystko im sie przyda bo niemaja nic oprocz luzeczka z materacykiem i 1 komplet ciuszkow :-( i mam moze prosbe do was czy moze ktos z waszych znajomych kochane ma znajomych ktorzy maja cos po swoich dzieciach i chetnie oddadza kurcze bardzo bym im chciala jakos pomoc a sama niejestem kasiasta :-(
chwali Ci się takie postępowanie - ja sie popytam ale akurat u znajomych wysyp dzieci jak na złość- w razie czego podaj na priv Twój adres abym mogła coś przesłać( jak się uda)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry