reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

ok bede bardzo wdzieczna za kazda najmniejsza rzecz oto moj adres podam tu na forum gdzbz jakas kobietka miala znajomzch ktorzy maja cos zbenego

Zaneta Larecka
ul.Nowy Swiat 7
86-170 Nowe
dzieki lopop jestes kochana
napewno jej przekaze bo w kazda sobote stoimy razem na rynku
zabciu piekny gest , masz wielkie dobre serduszko :):-)
dziewczyny mam pytanie czy od tej calej luteiny mozna przytytłać ?:baffled:
 
reklama
niestety już zmykam bo ja znowu mam problemy ze spaniem i jak przejdzie mój czas to nie zasnę już, wiecie że ostatnio z nosa krew mi sie puszcza to chyba przez te problemy ze snem bo w nocy też się budzę i nie śpię:-(
 
niestety już zmykam bo ja znowu mam problemy ze spaniem i jak przejdzie mój czas to nie zasnę już, wiecie że ostatnio z nosa krew mi sie puszcza to chyba przez te problemy ze snem bo w nocy też się budzę i nie śpię:-(
zmeczenie , stres
kochana musisz dbac o siebie !!!!
ja tez niedlugo bede spadać, bo dzis bajabongo ;-)

chyba nie ja słyszałam że po dupku a ja mam do zapisane:szok::szok:

:baffled: a na co ten dupek cały
ja jestem w szoku ze zapisala mi ta luteine , bo tak przeciez nic nie dawala
i bede ja przyjmowala 3 razy dziennie:szok:

witaj tak tylko my jestesmy ja za chwile bede szla niestety spac bo musze wstac o 4 bo jade z tesciem na rynek ...wrrrrr.... a niechce mi sie ale maz prosil zebzm pomogla tesciom sprzedawac...

to porazka zabciu , w nocy wstawac :)
ale co tam dasz rade , choc jak jedziemy na rybki to i o 3 wstajemy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zabciu piekny gest , masz wielkie dobre serduszko :):-)
dziewczyny mam pytanie czy od tej calej luteiny mozna przytytłać ?:baffled:
dziekuje poprostu wiem jak to jest na poczatku bo wlasnie w pierwszych miesiacach malenstwo potrzeboje najwiecej pieluchy mydelka ciuszki i takie tam sama wszystko kompletowalam od szwagierki wiec wiem ile tego trzeba i kurcze szkoda mi ich bo to dobrzy i skromni ludzie bardzo ich lubie bo sa szczerzy i wogole dlatego bardzo chce im pomoc bo wiem jak u nich teraz to wszytko wzglada

a co do luteiny to niewiem bo nigdy niebralam
niestety już zmykam bo ja znowu mam problemy ze spaniem i jak przejdzie mój czas to nie zasnę już, wiecie że ostatnio z nosa krew mi sie puszcza to chyba przez te problemy ze snem bo w nocy też się budzę i nie śpię:-(
dobranoc kochana ja tez sie juz klade bo niewstane o 4 o zgrozo nielubie wstawac tak szybko

to porazka zabciu , w nocy wstawac :)
ale co tam dasz rade , choc jak jedziemy na rybki to i o 3 wstajemy :)
no na rzbz to bzm wstala tak szybko ale kurde niechce mi sie na ten rynek niedosc ze wstane szybko bede im sprzedawac i stac do 12 to nawet dziekuje nieuslysze wrrrr.....ale ten 1 raz pojade i wiecej nie

dobranoc kochane spadam spac bo rano tzlka niepodniose
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
oki moje kochane dobrej spokojnej nocki Wam zycze
do juterka jutro bede pewnie troszku pozniej bo zebranko w szkolce , chyba ze w pracy uda mi sie zajrzec :)


oki teraz naprawde dobranoc !!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry