reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
olej ich :tak: nie są warci nerwów :tak: trzymam kciukaski za zdrówko i szybkiego powrotu fasolinki na swoje miejsce :tak:



GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D



GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Podwójne szczęście!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Dawno mnie nie było, a tu tyle szczęścia... :-D
Nie mogę już w pracy do Was wchodzić, bo szef (wafel jeden) siedzi w biurze i nigdzie nie łazi... :wściekła/y:
U mnie w końcu od wczoraj @ :-p I jak co cykl mam niemiłosierną ochotę na FRYTKI :-p:-p:-p a one takie nie zdrowe i tuczące :dry:
Z tym liczeniem cykli to u mnie bez sensu - niby jest 6, a tak naprawdę starankowy to nawet 3 nie jest (bo nie ma co się dalej oszukiwać- nie ma owu tyle czasu to nie ma szans)... W 2 cyklu staranek gin mówił, że nie ma owu - a człowiek głupi miał nadzieję, że gin się myli... Teraz Lutkę biorę na skrócenie cykli (bo niby owu też będzie) i co...??? Jeszcze 2 cykle jak nic z Lutką i dopiero staranka (tylko czy owu będzie??)... :-( Ah... czy to wszystko ma sens?? :-(
ślicznie dziękuję:*
i kochana, odpowiadam: tak , to wszystko ma sens.staraj się, nie myśl o tym za wiele i zobaczysz, że odnajdziesz ten cały sens, kiedy ujrzysz 2 kreseczki:) życzę Ci tego słoneczko.

nie bylo mnie tu u Was strasznie dlugo
Mississ i Lena- gratuluje!!!!!!!!!!!! dbajcie o siebie

u mnie nadal bez zmian, czyli bez fasolki, ale z mega totalnie innym nastawieniem
po prostu sobie odpuscilam i nie staramy sie na sile.... jak bedzie to fajnie, jak nie, to swiat sie przeciez nie zawali
a dziękuję bardzo:*
bardzo dobre nastawienie.ja tak chyba właśnie zaszłam;)

Witam sie :)

Rainmanka gratuluje!!!! i jeszcze podwojnie to juz w ogole superowo :):)
spokojnych miesiecy życze :)

mnie od wczoraj tak podbrzusze napiernicza.... dzisiaj kłuje prawa strona i ciagnie podbrzusze.... gdyby nie fakt ze ostatnie tulance byly w 10dc to pomyslalabym ze to fasolka heheh sie rozpycha ( dzis 16dc) a to pewno owulka... tylko nei mierze tempki w tym cyklu odpuscilam....

a co tam u Was????
dzis jak u mnie lalo- musialam przeczekac w autku z 10 minutek zeby wyjsc :)

kto wie, może owu była wcześniej i teraz są efekty?;)
u mnie też dzisiaj tak lało, normalnie oberwanie chmury:D
 
ide sie kimnac moze mi sie uda ze dwie godzinki bo mnie spanko lapie dzis ciezki dzionek w pracy....
albo chociaz poleze.. jeszcze mnie ten jajjnik tak boli ze hej.....
do wieczorka.... :)
 
ślicznie dziękuję:*
i kochana, odpowiadam: tak , to wszystko ma sens.staraj się, nie myśl o tym za wiele i zobaczysz, że odnajdziesz ten cały sens, kiedy ujrzysz 2 kreseczki:) życzę Ci tego słoneczko.


a dziękuję bardzo:*
bardzo dobre nastawienie.ja tak chyba właśnie zaszłam;)



kto wie, może owu była wcześniej i teraz są efekty?;)
u mnie też dzisiaj tak lało, normalnie oberwanie chmury:D

ja sie nawet nie nastawiam bo nie ma takiej mozliwosci to raczej owulka.... :) poza tym moje cykle sa ( po wyliczeniu sredniej) co 33 dni wiec tym bardziej nie ma mowy :)

a jak sie mamusia czuje????? :)
 
ja sie nawet nie nastawiam bo nie ma takiej mozliwosci to raczej owulka.... :) poza tym moje cykle sa ( po wyliczeniu sredniej) co 33 dni wiec tym bardziej nie ma mowy :)

a jak sie mamusia czuje????? :)
nie nastawiaj się ale nic nie wykluczaj skarbie bo ja byłam tak samo pewna;)
szkoda że Twojego Mężusia nie ma, bo jak to jednak owu to byłyby przytulańce:)
co do mojego samopoczucia to, dziękuję jest w miarę ok:) boli mnie w dole brzuszek i trochę mi niedobrze ale to w końcu ciąża, więc to się zdarza;) ta nerka mnie trochę niepokoi ale może mi przejdzie...
tylko mam pewne obawy, bo zrobiłam już ten suwaczek a nawet lekarz mi tego nie potwierdził, żebym się nie pośpieszyła...
w środę pójdę na betę a parę dni później do gina.
 
Witam.
Pod koniec marca pisałam o spóźniającym się okresie, bladej drugiej kresce na teście.... i teraz chciałam się Wam pochwalić że ... się udało. :) :)
Czasem aż boje się cieszyć, żeby wszystko było dobrze tym bardziej że się okazało że to ciąża bliźniacza. :)
Termin na koniec listopada :)

PODWÓJNE:)


Dziewczynki z tymi objawami ciążowymi to bądźcie ostrożne. Ja sie tyle naczytałam jakie to są objawy ciążowe, ze w każdym cyklu ich szukałam a jak zaszłam w ciąże to miałam całkiem inne:)
 
PODWÓJNE:)


Dziewczynki z tymi objawami ciążowymi to bądźcie ostrożne. Ja sie tyle naczytałam jakie to są objawy ciążowe, ze w każdym cyklu ich szukałam a jak zaszłam w ciąże to miałam całkiem inne:)

Pajeczka masz rację.najpierw kobieta myśli,że to standorowo na @ a dopiero potem dostrzega tą inność, jak już się wie:)
ale u każdej kobiety jest naprawdę inaczej.mnie w ogóle nie bolały piersi, były normalne.teraz widzę,że są troszkę większe i dzisiaj bolą mnie troszkę sutki przy dotykaniu ale żadna tragedia.i odstawanie brzucha, teraz to widzę, wyżej jest małe wybulenie a nie tak jak zwykle na dole.ale dziewczynki nie ważne, każda znajdzie u siebie co innego:)
życzę Wam kochane abyście jak najszybciej zaobserwowały z testem pozytywnym w dłoni, Wasze ciążowe objawy:)
 
reklama
Pajeczka masz rację.najpierw kobieta myśli,że to standorowo na @ a dopiero potem dostrzega tą inność, jak już się wie:)
ale u każdej kobiety jest naprawdę inaczej.mnie w ogóle nie bolały piersi, były normalne.teraz widzę,że są troszkę większe i dzisiaj bolą mnie troszkę sutki przy dotykaniu ale żadna tragedia.i odstawanie brzucha, teraz to widzę, wyżej jest małe wybulenie a nie tak jak zwykle na dole.ale dziewczynki nie ważne, każda znajdzie u siebie co innego:)
życzę Wam kochane abyście jak najszybciej zaobserwowały z testem pozytywnym w dłoni, Wasze ciążowe objawy:)

dokładnie mnie sutki w ogóle nie bolały tylko całe piersi, wymiotów nie miałam w ogóle, nudności zaczęly się dopiero gdzieś kolo 6 tc i trwały do 12 tc i głównie wieczorem nigdy rano.Fakt byłam bardzo senna mogłam spać dosłownie wszędzie :p jakieś żyłki na piersiach pojawiły się dopiero gdzieś kolo 13-14 tc
 
Do góry