reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
dziękuję.wy to naprawdę jesteście niezastąpione :-)



no,kop w zadek by się przydał.może by mu mózgownica ruszyła do pracy ;-)



śliczne masz te wyszywanki.ja też takie miałam-identyczne z gazety wzorki,ale wszystko mi w zeszłym roku ukradli na święta.mnie mama tym zaraziła.podobnie jak robieniem serwetek na szydełku.tylko że ja już taki dalszy poziom przerabiam i obrazy wyszywam.jak wykombinuję jak sie zdjęcia wkleja to wam pokażę jedyny obraz,który mi został.o ten walczyłam do końca,bo to mój ulubiony.na ścianie mam nawet wersję Simsona :-)

u mnie cisza i spokój.z M nie gadam.w sumie to od wtorku już.za chwilę się skończą płodne i tyle będzie.ale nic.

tak piszecie o dietach.ja od miesiąca jestem na diecie,ale takiej żeby nie przekraczać 1500 kalorii,jem 5 razy dziennie-to ponoć pobudza żołądek do pracy.dużo piję.musiałam przejść na dietę,bo wogóle nie chciało mi sie jeść i dlatego trochę tyłam.bo jadłam 2 razy dziennie większe posiłki.ale teraz nawet lepiej sie czuję,cera mi się poprawiła.do tego dużo wody piję.

z tą kopenhaska to bym nie dała rady.szybko się schudnie,ale ja nienawidzę kawy.wogóle jej nie piję.i boję się żeby mi potem ciśnienie nie skakało za bardzo skoro organizm nieprzyzwyczajony do kawy.ale tą proteinową to sobie sprawdzę.

trzymam kciuki za te,co dzisiaj testują.oby sie udało.
ja tez haftuje obrazy ale nie na sprzedaz bo u nasw polsce tego niekupoja i nieoplacalo by sie zbytnio na sprzedaz bo material, mulina i robocizna za godziny to sie nieoplata bo nikt by tyle niezaplacil ale pare dalam w prezencie rodzinie :tak:
 
dzieki kobietki za diety pozniej poczytam a teraz zmykam pranie powiesic i obiadek zjesc a ja kopenhaska zaczynam od nastepnego poniedzialku :tak:
 
Dzień dobry!

Witam się piątkowo.
Zaraz poczytam co się dziś działo z rańca, czy jakieś teściory z dwoma krechami są?

Ja dochodzę do wniosku że picie 5 szkalnek dziennie ziół mnie wykańcza a dokładnie mój pęcherz, non stop chce mi się siusiu.
 
Dzięki dziewczyny za kciuki :) Teraz testu nie robiłam: Po 1 - Boje się ;) Po 2 - Jestem narazie bez autka i mój ukochany musiałby podjechac do apteki hahaha juz to widzę ;) Hmmmm to skoro badanie krwi tak szybko wykrywa ciążę, to po jakiego czorta recepcjonistka umówiła mnie najpierw na konsultację z lekarzem :? Mówiłam jej, że podejrzewam ciążę, 2 miesiące temu bylam na kompleksowej wizycie hmmm... chyba jeszcze raz tam zadzwonie i uprę sie na to badanie krwi...

przede wszystkim spokój psychiczny, kobieta tak potrafi sie zablokowac, ze nawet jak jest zdrowa to psychika blokuje wszystko odpręzenie najlepszym lekarstwem ;)

Dzień dobry!

Witam się piątkowo.
Zaraz poczytam co się dziś działo z rańca, czy jakieś teściory z dwoma krechami są?

Ja dochodzę do wniosku że picie 5 szkalnek dziennie ziół mnie wykańcza a dokładnie mój pęcherz, non stop chce mi się siusiu.

jejku co to za ziółka pijesz??
 
Mam ten digitalny Clearblue - 3sztuki ;-) i Quixx test. Na tym drugim ostatnio w grudniu właśnie pojawiły się II krechy więc kupiłam z sentymentu.
Ja dzisiaj nie testuje. Poczekam jeszcze parę dni, bo u mnie to nakręcanie się jest bez sensu.
Daj znać jak tam po dzisiejszym testowaniu u Ciebie! &&&

Asiucha-L a Ty masz kiedy termin @ ???

Miłego dnia!

Mysza dziś mam 25 dc a cykle mam 28 - 29 dni więc już wiele nie zostało, czekam. W sumie to trochę jedna pierś mnie pobolewa i to tyle objawów przed małpowych. Eh pewnie i tak @ przyjdzie.

hEJ sŁONECZKO :)
U MNIE SAMPOCZUCIE TROCHE LEPIEJ :)
DZISIAJ SZYKUJE SIĘ MIŁY WIECZÓR IDZIEMY NA POKAZ FRYZUR NASZEGO KOLEGI A POZNIEJ BEDZIE MĘSKI STRIPTIZZZZ :-) I JAKIŚ BANKIECIK :-) WIEC TROSZKĘ SIĘ ODSTRESUJE

Wow na ten striptiz to mnie zabierz za sobą!

marakuyya i mysza..
zrobilam tesciora o tej czulosci 10 i..
jedna wielka czerwona krecha..
jutro powinna przyjsc @
pewno przyjdzie..

Bardzo mi przykro ale nie ma @ więc jest jeszcze szansa.

może tak być że mam owu zaraz po @?albo później niż po 16dc jak mam cykle 28-29 dni?

Myślę że jesli masz cykle takie jak ja 28-29 dni to jeśli owu masz grubo po 16 dc cyklu to może być ta ostatnia faza za krutka ale jeśli koło 17-18 dc to jeszcze jest ok.

nie miałam monitoringu.jak byłam u gina to mi tylko usg zrobił,powiedział że jest wszystko ok i nie widzi żadnych problemów i że hormony na pewno mam w normie bo mam regularne cykle.i stwierdził że narazie krótko się staramy i mam do niego przyjść pod koniec roku jeśli do tego czasu nie zajdę.dlatego stwierdziłam że jest dupą a nie lekarzem i próbowałam się dobić do innej ginki.udalo mi się wkońcu ale dopiero na 15 marca a to będzie mój 22dc więc nie wiem czy by tam coś zobaczyła.moze mnie umówi na później.oby ona coś zdziałala bo ja już do głowy dostaję.tarczycę też badałam u mojej doktorki pierwszego kontaktu to stwierdziła że jest wszystko w normie,mimo to wydębiłam od niej skierowanie do endokrynologa.i tam mam wizytę 26 maja.porażka.

Jak lekarz na podstawie tego że masz regularne cykle może stwierdzić że masz wszystko odbrzee z hormonami? Zupełnie tego nie rozumiem. Ja też mam cykle regularne a prze długi czas prolaktyna mega za wysoko. no i nie wiem czy 12 cykli starankowych to krótko bo to przecież rok i jak dla mnie to długo. Ja pójdziesz do niego po koniec roku to w sumie będzie dwa lata starań.
Widzę że wizytę masz tego dnia co ja, bardzo dobrze że zmieniasz ginekologoa.

Hej dziewczyny Ja Groszka czy tez Fasolki wypatruje od 3 lat :( z mężem przebadani wzdłuz i wszerz. Monitoring cykli był kilka razy, a ja co miesiąc jestem w ciąży, dopóki nie pojawi się ta bestia - @ ;( Myślałam, że ma to podłoże psychiczne - więc kupiliśmy dom za Wrocławiem z piękną działką, świeże powietrze, własne warzywa i owoce. Żyć nie umierać - tylko dzidzi brak :( Dzisiaj to już 4 dzień jak @ się spóźnia. Jajniki się odzywają, ale nie tak dokuczliwie jak przy @. lekkie zawroty głowy, senność a dzisiaj nawet zgaga. Czasami głupieję i nie wiem czy to sie naprawdę ze mną dzieje czy wmawiam sobie, ze tak jest :( Testy ciążowe i owulacyjne kupowałam już w ilościach hurtowych. Czasem nawet kilka razy dziennie potrafiłam zrobic jeden. Echhh Mam juz zakaz ich uzywania :)))))))))) Do szczęscia brakuje nam tylko lub też AŻ- naszego maleństwa... Mąż marzy o córeczce, a ja o zdrowym maluchu, nieważne czy to będzie córcia czy synuś :) Wstępnie umówiona jestem na konsultacje na wtorek. Jeśli do tej pory nie dostanę @ .... o rany, oszalejemy ze szczęścia :D Powiedzcie mi - od którego tygodnia widać ciążę na USG? Czy poprzez badanie krwi tez mozna potwierdzić, że maluszek się u mnie zadomowił? Jesli tak to kiedy najlepiej takie badanie wykonać? Pozdrawiam cieplutko

Balbinka życzę fasoleczki, czekamy na info o II kreskach i leć szybko na betę.

jejku co to za ziółka pijesz??

Jedne na torbiel (2 razy dziennie), drugie na cykle, układ rozrodczy itp (3 razy dziennie). normalnie się zasikam chyba.
 
Cześć Kobietki!

jestem tu nowa, tak czytam wasze posty i jestem w podobnej sytuacji jak Wy.

15 grudnia 2009 poroniłam w 12 tc, od lutego staramy się ponownie o dzidzie (dopiero teraz możemy). Obecnie mam 17 dc a spodziewana @ jest na 16 marca. Mierzę temp codziennie o 6:00 rano od 20 lutego i doszłam do wniosku, że teraz nie mam owu, bo nie miałam skoku temp. W środę na wizycie gin potwierdził moje przypuszczenia - usg pokazało, cytuję: "jajnik okrągły a nie poszarpaną gwiazdę, która pękła" dostałam luteine 2x dziennie dopochwowo więc już ją biorę a od 3 do 7 dc mam brać clo. zobaczymy czy w kolejnym cyklu będzie owu - mam już zestaw testów owu i od pierwszego dnia po @ mierzę temp NOWYM TERMOMETREM OWULACYJNYM, polecanym tu przez koleżanki - właśnie zamówiłam :-)

Mam nadzieję, że będziemy się wspierać wzajemnie i już niedługo zobaczymy swoje upragnione ll :-)

Pozdrawiam i za wszystkie trzymam kciuki!

PS no właśnie - co to za ziółka???
 
hej, tak wam wspominałam o tym obrazie co mam wyszyty tylko kombinuję czy się to zdjęcie teraz pokaże.ja też się pochwalę,a co.:-pbo zawsze jak czytam posty żabki to mam wrażenie że jesteśmy strasznie podobne.pomijając że chyba jesteśmy w tym samym wieku:-D
 

Załączniki

  • 006..jpg
    006..jpg
    60,6 KB · Wyświetleń: 20
reklama
HEj dziewczyny :-)

Zrobiłam w tym cyklu wbrew mojemu lekarzowi tzn nie wziełam od wczoraj rana luteiny zeby sprawdzic czy moze owulka powinna przyjść podczas jej brania i COOOO przed chwilą zrobiłam test owulacyjny ten magiczny od svensonki i uśmiechnięta gęba wyszła czy owulka lada chwila powinna być - wynika to z tego ze cudem boskim byłoby gdybym zaszła w ciąże w czasie owulki wynikającej z obliczeń i bóli -POPORSTU JEJ NIE BYŁO :wściekła/y: a ja od 16 dnia cyklu brałam lutke z nadzieją że podtrzyma mi fasolkę aaaaa i małą czerwoną plamke mam na wkładce czy znaczy że pęcherzyk albo dzisiaj pękł i sobię wędruje albo jest w trakcie :-) mój W. śpi ale jak się obudzi to go zgwałce :-D może się udaaaaaaaa
 
Do góry