reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

witam po kilkudniowej przerwie.... mam mnostwo roboty i nie mam kiedy do Was zaglądać. Są jakies nowe fasolki?
U mnie dziś sie rozpoczął kolejny cykl.... teraz postanowilam isc w koncu na ten monitoring bo moze to clo wcale na mnie nie dziala.... bo skoro sa przytiulance praktycznie codziennie i w dzien owu to nie wiem juz czemu sie nie udaje!!!!
 
reklama
witaj erba22 !

Ty jutro testujesz ?!?

wyliczyłam właśnie że ostatnio test pokazał mi ciąże dopiero 18dni po owu i 5dni po spóźnionej @. Wcześniej cały czas I krecha...więc nie wiem po co ja te testy robiłam teraz tak wcześnie.

Pajeczko to daj mi proszę te namiary.

proszę bardzo

Elektroniczny termometr owulacyjny Microlife MT 16C2 z dokładnością do 0,01°C
tylko chyba najprędzej na allegro go dostaniesz chociaz popytaj w aptekach ja w aptekach nie znalazłam, on jest podobno rewelacyjny i bardzo dokładny.
 
witam po kilkudniowej przerwie.... mam mnostwo roboty i nie mam kiedy do Was zaglądać. Są jakies nowe fasolki?
U mnie dziś sie rozpoczął kolejny cykl.... teraz postanowilam isc w koncu na ten monitoring bo moze to clo wcale na mnie nie dziala.... bo skoro sa przytiulance praktycznie codziennie i w dzien owu to nie wiem juz czemu sie nie udaje!!!!
hej kochana,rzeczywiście dawno Cię nie było.masz rację idź na ten monitoring przecież to nie zaszkodzi a będzie coś więcej wiadomo przynajmniej:tak:może i ja się w następnym cyklu zdecyduję?fasolki nowe są ale nie wiem na jakim etapie skończyłaś obserwacje:-D
 
Znowu snieg-bryy:wściekła/y:
Obudził mnie kłujacy ból jajnika,mega duzo białego śluzu,dziś 21 dc
Ja chce wiosnę i dwie kreseczki:-)
 
U nas też dzisiaj śniegiem posypało...ale już się chyba topi, bo na pewno go ubywa. A już było tak pięknie!
 
reklama
Do góry