reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam!
Znowu mamdzisiaj dupowaty dzien - chce mi sie spac i chyba mnie zab pobolewa...:-(
Termometr już zamówiłam :-)
A jaki zamowilas?
Wczesniej ktos stwierdil,ze teraz sprzedaja tylko elektronicznie... Nieprawda - ja kupilam jakies 2 miesiace tenu rteciowy owulacyjny:tak:
Myślę że jesli masz cykle takie jak ja 28-29 dni to jeśli owu masz grubo po 16 dc cyklu to może być ta ostatnia faza za krutka ale jeśli koło 17-18 dc to jeszcze jest ok.



Jak lekarz na podstawie tego że masz regularne cykle może stwierdzić że masz wszystko odbrzee z hormonami? Zupełnie tego nie rozumiem. Ja też mam cykle regularne a prze długi czas prolaktyna mega za wysoko. no i nie wiem czy 12 cykli starankowych to krótko bo to przecież rok i jak dla mnie to długo. Ja pójdziesz do niego po koniec roku to w sumie będzie dwa lata starań.
Widzę że wizytę masz tego dnia co ja, bardzo dobrze że zmieniasz ginekologoa.
Moj gin tez twierdzi, ze przy takich cyklach owulka jest pozniej niz w 14-15dc to raczej z fasolki nici...
Podobnie jak Ty mialam bardzo regularne cykle a prolaktyna rowniez za wysoka:tak:
 
reklama
HEj dziewczyny :-)

Zrobiłam w tym cyklu wbrew mojemu lekarzowi tzn nie wziełam od wczoraj rana luteiny zeby sprawdzic czy moze owulka powinna przyjść podczas jej brania i COOOO przed chwilą zrobiłam test owulacyjny ten magiczny od svensonki i uśmiechnięta gęba wyszła czy owulka lada chwila powinna być - wynika to z tego ze cudem boskim byłoby gdybym zaszła w ciąże w czasie owulki wynikającej z obliczeń i bóli -POPORSTU JEJ NIE BYŁO :wściekła/y: a ja od 16 dnia cyklu brałam lutke z nadzieją że podtrzyma mi fasolkę aaaaa i małą czerwoną plamke mam na wkładce czy znaczy że pęcherzyk albo dzisiaj pękł i sobię wędruje albo jest w trakcie :-) mój W. śpi ale jak się obudzi to go zgwałce :-D może się udaaaaaaaa

DOPADNIJ MĘŻA!!!!!! a co. to trzymamy kciuki żeby żołnieżyki dorwały jajeczko i żeby się dobrze przyjęła i utrzymała te 9 miesięcy!! powodzenia!!!
 
hej, tak wam wspominałam o tym obrazie co mam wyszyty tylko kombinuję czy się to zdjęcie teraz pokaże.ja też się pochwalę,a co.:-pbo zawsze jak czytam posty żabki to mam wrażenie że jesteśmy strasznie podobne.pomijając że chyba jesteśmy w tym samym wieku:-D
O kurczaku!!! Jestem pod wazeniem!!!:szok::tak:

HEj dziewczyny :-)

Zrobiłam w tym cyklu wbrew mojemu lekarzowi tzn nie wziełam od wczoraj rana luteiny zeby sprawdzic czy moze owulka powinna przyjść podczas jej brania i COOOO przed chwilą zrobiłam test owulacyjny ten magiczny od svensonki i uśmiechnięta gęba wyszła czy owulka lada chwila powinna być - wynika to z tego ze cudem boskim byłoby gdybym zaszła w ciąże w czasie owulki wynikającej z obliczeń i bóli -POPORSTU JEJ NIE BYŁO :wściekła/y: a ja od 16 dnia cyklu brałam lutke z nadzieją że podtrzyma mi fasolkę aaaaa i małą czerwoną plamke mam na wkładce czy znaczy że pęcherzyk albo dzisiaj pękł i sobię wędruje albo jest w trakcie :-) mój W. śpi ale jak się obudzi to go zgwałce :-D może się udaaaaaaaa
A to niespodzianka!!! Czyli nigdy nic nie wiadomo! To szybko budz Malza, zeby chlopaki dogonily jajeczko!:tak:
 
Wczesniej ktos stwierdil,ze teraz sprzedaja tylko elektronicznie... Nieprawda - ja kupilam jakies 2 miesiace tenu rteciowy owulacyjny:tak:

to ja wcześniej pisałam.nie chcę się wymądrzać ale nie stwierdziłam tylko po prostu napisałam że teraz nie wszędzie sie kupi rtęciowy bo miał być niby wycofany.wiem to,bo mama pracuje w szpitalu i mi mówiła,że mają wycofać bo rtęć jest szkodliwa.i że dziwne że teraz wycofują bo kiedyś też jakieś żarówki wycofali bo zawierały rtęć,a przecież termometry rtęciowe są codziennie w szpitalach używane.ja chciałam kupić tydzień temu to już nie dostałam rtęciowego.
 
cześć dziewczyny
wróciłam do domku po HSG jakieś 2h temu...i pospałam trochę.
Badanie wyszło ok, oba jajniki drozne.

moje wrazenia takie, ze badanie jaest do wytrzymania, nie miałam znieczulenia, ani nic przeciwbólowego, odczucie miałamtakiego rozpierania, trochę mocniejszego niż @... w sumie przy zakładaniu cewnikia no i
wtedy miałam mała przygode ;-) przed samym badaniem, najpierw zakłądanie cewnika do szyjki w gabinecie zabiegowym miałam i tak mi sie po tym słabo zrobiło, w głowie zakreciło, ze zasłabłam...musiałam usiaśc na krześle i nagle obudziłam sie na podłodze:szok:
nie mam pojęcia dlaczego?
ogólnie nic przyjemnego, ale do wytrzymania...

no ale kolejny raz usłyszałam, ze ze staranek w tym cyklu nie za bardzo...:-(
 
cześć dziewczyny
wróciłam do domku po HSG jakieś 2h temu...i pospałam trochę.
Badanie wyszło ok, oba jajniki drozne.

moje wrazenia takie, ze badanie jaest do wytrzymania, nie miałam znieczulenia, ani nic przeciwbólowego, odczucie miałamtakiego rozpierania, trochę mocniejszego niż @... w sumie przy zakładaniu cewnikia no i
wtedy miałam mała przygode ;-) przed samym badaniem, najpierw zakłądanie cewnika do szyjki w gabinecie zabiegowym miałam i tak mi sie po tym słabo zrobiło, w głowie zakreciło, ze zasłabłam...musiałam usiaśc na krześle i nagle obudziłam sie na podłodze:szok:
nie mam pojęcia dlaczego?
ogólnie nic przyjemnego, ale do wytrzymania...

no ale kolejny raz usłyszałam, ze ze staranek w tym cyklu nie za bardzo...:-(

najważniejsze że wiesz że przydatki masz drożne i jest ok.niech sie teraz wszystko zagoi i będzie śliczne miejsce na fasolkę.
 
Cześć Kobietki!

jestem tu nowa, tak czytam wasze posty i jestem w podobnej sytuacji jak Wy.

15 grudnia 2009 poroniłam w 12 tc, od lutego staramy się ponownie o dzidzie (dopiero teraz możemy). Obecnie mam 17 dc a spodziewana @ jest na 16 marca. Mierzę temp codziennie o 6:00 rano od 20 lutego i doszłam do wniosku, że teraz nie mam owu, bo nie miałam skoku temp. W środę na wizycie gin potwierdził moje przypuszczenia - usg pokazało, cytuję: "jajnik okrągły a nie poszarpaną gwiazdę, która pękła" dostałam luteine 2x dziennie dopochwowo więc już ją biorę a od 3 do 7 dc mam brać clo. zobaczymy czy w kolejnym cyklu będzie owu - mam już zestaw testów owu i od pierwszego dnia po @ mierzę temp NOWYM TERMOMETREM OWULACYJNYM, polecanym tu przez koleżanki - właśnie zamówiłam :-)

Mam nadzieję, że będziemy się wspierać wzajemnie i już niedługo zobaczymy swoje upragnione ll :-)

Pozdrawiam i za wszystkie trzymam kciuki!

PS no właśnie - co to za ziółka???

Witaj i życzę jak najkrótszych staranek! O ziółkach masz więcej w wątku ziołopijki
hej, tak wam wspominałam o tym obrazie co mam wyszyty tylko kombinuję czy się to zdjęcie teraz pokaże.ja też się pochwalę,a co.:-pbo zawsze jak czytam posty żabki to mam wrażenie że jesteśmy strasznie podobne.pomijając że chyba jesteśmy w tym samym wieku:-D

No no to...kolejny talent nam się tu ukazał. SUPER!!!

HEj dziewczyny :-)

Zrobiłam w tym cyklu wbrew mojemu lekarzowi tzn nie wziełam od wczoraj rana luteiny zeby sprawdzic czy moze owulka powinna przyjść podczas jej brania i COOOO przed chwilą zrobiłam test owulacyjny ten magiczny od svensonki i uśmiechnięta gęba wyszła czy owulka lada chwila powinna być - wynika to z tego ze cudem boskim byłoby gdybym zaszła w ciąże w czasie owulki wynikającej z obliczeń i bóli -POPORSTU JEJ NIE BYŁO :wściekła/y: a ja od 16 dnia cyklu brałam lutke z nadzieją że podtrzyma mi fasolkę aaaaa i małą czerwoną plamke mam na wkładce czy znaczy że pęcherzyk albo dzisiaj pękł i sobię wędruje albo jest w trakcie :-) mój W. śpi ale jak się obudzi to go zgwałce :-D może się udaaaaaaaa

Gwałć ile wlezie... i to jak najszybciej bo później trzeba się szykować na wyjście... ;-)
Witam!
Znowu mamdzisiaj dupowaty dzien - chce mi sie spac i chyba mnie zab pobolewa...:-(
A jaki zamowilas?
Wczesniej ktos stwierdil,ze teraz sprzedaja tylko elektronicznie... Nieprawda - ja kupilam jakies 2 miesiace tenu rteciowy owulacyjny:tak:

Moj gin tez twierdzi, ze przy takich cyklach owulka jest pozniej niz w 14-15dc to raczej z fasolki nici...
Podobnie jak Ty mialam bardzo regularne cykle a prolaktyna rowniez za wysoka:tak:

Mi Pajkaa poleciła i zamówiłam taki MICROLIFE MT 16C2 TERMOMETR OWULACYJNY PROMOCJA!!! (945163298) - Aukcje internetowe Allegro

Ja też zamówiłam to cudo Svensonkowe...mam nadzieję że w następnym cyklu zobaczę uśmiechniętą buźkę :-)

Zrobiłam sałatkę, trochę ogarnęłam...i nie wiem co dalej robić.

Badanie wyszło ok, oba jajniki drozne.

I to najważniejsze...a co do nici ze staranek to nie ma co się poddawać!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
to ja wcześniej pisałam.nie chcę się wymądrzać ale nie stwierdziłam tylko po prostu napisałam że teraz nie wszędzie sie kupi rtęciowy bo miał być niby wycofany.wiem to,bo mama pracuje w szpitalu i mi mówiła,że mają wycofać bo rtęć jest szkodliwa.i że dziwne że teraz wycofują bo kiedyś też jakieś żarówki wycofali bo zawierały rtęć,a przecież termometry rtęciowe są codziennie w szpitalach używane.ja chciałam kupić tydzień temu to już nie dostałam rtęciowego.
Ja jak szukalam w moim miescie to tez mi pani w aptece napisala, ze wycofuja rteciowe i raczej nie kupie. Ale kumpela kupila mi w jakiejs aptece w Poznaniu.:tak: Wiec gdzieniegdzie mozna je jeszcze spotkac...


cześć dziewczyny
wróciłam do domku po HSG jakieś 2h temu...i pospałam trochę.
Badanie wyszło ok, oba jajniki drozne.

moje wrazenia takie, ze badanie jaest do wytrzymania, nie miałam znieczulenia, ani nic przeciwbólowego, odczucie miałamtakiego rozpierania, trochę mocniejszego niż @... w sumie przy zakładaniu cewnikia no i
wtedy miałam mała przygode ;-) przed samym badaniem, najpierw zakłądanie cewnika do szyjki w gabinecie zabiegowym miałam i tak mi sie po tym słabo zrobiło, w głowie zakreciło, ze zasłabłam...musiałam usiaśc na krześle i nagle obudziłam sie na podłodze:szok:
nie mam pojęcia dlaczego?
ogólnie nic przyjemnego, ale do wytrzymania...

no ale kolejny raz usłyszałam, ze ze staranek w tym cyklu nie za bardzo...:-(
Najwazniejsze, ze jestes drozna.:tak: I ze nie bolalo.
A glupieo jasia nie dostalas? Bo mi dali przy zakladaniuoprzyzadowania i wtedy odlecialam...
 
O kurczaku!!! Jestem pod wazeniem!!!:szok::tak:


A to niespodzianka!!! Czyli nigdy nic nie wiadomo! To szybko budz Malza, zeby chlopaki dogonily jajeczko!:tak:

no właśnie czyli tak de facto kończyliśmy staranka przed owulką ;/

cześć dziewczyny
wróciłam do domku po HSG jakieś 2h temu...i pospałam trochę.
Badanie wyszło ok, oba jajniki drozne.

moje wrazenia takie, ze badanie jaest do wytrzymania, nie miałam znieczulenia, ani nic przeciwbólowego, odczucie miałamtakiego rozpierania, trochę mocniejszego niż @... w sumie przy zakładaniu cewnikia no i
wtedy miałam mała przygode ;-) przed samym badaniem, najpierw zakłądanie cewnika do szyjki w gabinecie zabiegowym miałam i tak mi sie po tym słabo zrobiło, w głowie zakreciło, ze zasłabłam...musiałam usiaśc na krześle i nagle obudziłam sie na podłodze:szok:
nie mam pojęcia dlaczego?
ogólnie nic przyjemnego, ale do wytrzymania...

no ale kolejny raz usłyszałam, ze ze staranek w tym cyklu nie za bardzo...:-(

Ciesze się że wszystko oki :-)
 
reklama
hej dziewuszki
niestetyic konkretnego nie wykrzesam bo dola mam dalej...

co do termometrow rteciowych to je wycofuja u mnie tylko w jednej aptece moge go dostac w reszte 5 nie bylo tylko same elektroniczne a rteciowy jest dkladniejszy.

doaj witaj .. ja tez nie mam owu , od dzis biore dupka na wywolanie @ mam 13dc chce zeby szybko przyszla i od nowego cyklu biore clo ale od 5-9dc... a bedzies zpila ziola?? zastanawiam sie czy pic przy klo choc dziwczyny na bocianie tak pily... pozdrawiam i zapraszam na ziolopijki
 
Do góry