reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Hej dziewczyny Ja Groszka czy tez Fasolki wypatruje od 3 lat :( z mężem przebadani wzdłuz i wszerz. Monitoring cykli był kilka razy, a ja co miesiąc jestem w ciąży, dopóki nie pojawi się ta bestia - @ ;( Myślałam, że ma to podłoże psychiczne - więc kupiliśmy dom za Wrocławiem z piękną działką, świeże powietrze, własne warzywa i owoce. Żyć nie umierać - tylko dzidzi brak :( Dzisiaj to już 4 dzień jak @ się spóźnia. Jajniki się odzywają, ale nie tak dokuczliwie jak przy @. lekkie zawroty głowy, senność a dzisiaj nawet zgaga. Czasami głupieję i nie wiem czy to sie naprawdę ze mną dzieje czy wmawiam sobie, ze tak jest :( Testy ciążowe i owulacyjne kupowałam już w ilościach hurtowych. Czasem nawet kilka razy dziennie potrafiłam zrobic jeden. Echhh Mam juz zakaz ich uzywania :)))))))))) Do szczęscia brakuje nam tylko lub też AŻ- naszego maleństwa... Mąż marzy o córeczce, a ja o zdrowym maluchu, nieważne czy to będzie córcia czy synuś :) Wstępnie umówiona jestem na konsultacje na wtorek. Jeśli do tej pory nie dostanę @ .... o rany, oszalejemy ze szczęścia :D Powiedzcie mi - od którego tygodnia widać ciążę na USG? Czy poprzez badanie krwi tez mozna potwierdzić, że maluszek się u mnie zadomowił? Jesli tak to kiedy najlepiej takie badanie wykonać? Pozdrawiam cieplutko
powodzenia życzę i trzymam kciuki

Cześć Kobietki!

jestem tu nowa, tak czytam wasze posty i jestem w podobnej sytuacji jak Wy.

15 grudnia 2009 poroniłam w 12 tc, od lutego staramy się ponownie o dzidzie (dopiero teraz możemy). Obecnie mam 17 dc a spodziewana @ jest na 16 marca. Mierzę temp codziennie o 6:00 rano od 20 lutego i doszłam do wniosku, że teraz nie mam owu, bo nie miałam skoku temp. W środę na wizycie gin potwierdził moje przypuszczenia - usg pokazało, cytuję: "jajnik okrągły a nie poszarpaną gwiazdę, która pękła" dostałam luteine 2x dziennie dopochwowo więc już ją biorę a od 3 do 7 dc mam brać clo. zobaczymy czy w kolejnym cyklu będzie owu - mam już zestaw testów owu i od pierwszego dnia po @ mierzę temp NOWYM TERMOMETREM OWULACYJNYM, polecanym tu przez koleżanki - właśnie zamówiłam :-)

Mam nadzieję, że będziemy się wspierać wzajemnie i już niedługo zobaczymy swoje upragnione ll :-)

Pozdrawiam i za wszystkie trzymam kciuki!

PS no właśnie - co to za ziółka???

cześć :)
zajrzyj ma wątek ziolłopijki....

HEj dziewczyny :-)

Zrobiłam w tym cyklu wbrew mojemu lekarzowi tzn nie wziełam od wczoraj rana luteiny zeby sprawdzic czy moze owulka powinna przyjść podczas jej brania i COOOO przed chwilą zrobiłam test owulacyjny ten magiczny od svensonki i uśmiechnięta gęba wyszła czy owulka lada chwila powinna być - wynika to z tego ze cudem boskim byłoby gdybym zaszła w ciąże w czasie owulki wynikającej z obliczeń i bóli -POPORSTU JEJ NIE BYŁO :wściekła/y: a ja od 16 dnia cyklu brałam lutke z nadzieją że podtrzyma mi fasolkę aaaaa i małą czerwoną plamke mam na wkładce czy znaczy że pęcherzyk albo dzisiaj pękł i sobię wędruje albo jest w trakcie :-) mój W. śpi ale jak się obudzi to go zgwałce :-D może się udaaaaaaaa
powodznia życzę..oby tym razem poszło :)
 
reklama
Cześć Kobietki!

jestem tu nowa, tak czytam wasze posty i jestem w podobnej sytuacji jak Wy.

15 grudnia 2009 poroniłam w 12 tc, od lutego staramy się ponownie o dzidzie (dopiero teraz możemy). Obecnie mam 17 dc a spodziewana @ jest na 16 marca. Mierzę temp codziennie o 6:00 rano od 20 lutego i doszłam do wniosku, że teraz nie mam owu, bo nie miałam skoku temp. W środę na wizycie gin potwierdził moje przypuszczenia - usg pokazało, cytuję: "jajnik okrągły a nie poszarpaną gwiazdę, która pękła" dostałam luteine 2x dziennie dopochwowo więc już ją biorę a od 3 do 7 dc mam brać clo. zobaczymy czy w kolejnym cyklu będzie owu - mam już zestaw testów owu i od pierwszego dnia po @ mierzę temp NOWYM TERMOMETREM OWULACYJNYM, polecanym tu przez koleżanki - właśnie zamówiłam :-)

Mam nadzieję, że będziemy się wspierać wzajemnie i już niedługo zobaczymy swoje upragnione ll :-)

Pozdrawiam i za wszystkie trzymam kciuki!

PS no właśnie - co to za ziółka???

Witaj!
Trzymam kciuki za twoje II kreseczki.
Co do ziółek to wejdź na ziołopijki i tam poczytaj, masz dokładnie wszystkie przepisy, ja stosuje zestaw nr 1 Klimuszki i zestaw Dr. Treben na mięśniaki i torbiele.

hej, tak wam wspominałam o tym obrazie co mam wyszyty tylko kombinuję czy się to zdjęcie teraz pokaże.ja też się pochwalę,a co.:-pbo zawsze jak czytam posty żabki to mam wrażenie że jesteśmy strasznie podobne.pomijając że chyba jesteśmy w tym samym wieku:-D

Bunia obraz super, to Munch czy coś takiego, już nie pamiętam, kiedyś byłam lepsza w te klocki.

HEj dziewczyny :-)

Zrobiłam w tym cyklu wbrew mojemu lekarzowi tzn nie wziełam od wczoraj rana luteiny zeby sprawdzic czy moze owulka powinna przyjść podczas jej brania i COOOO przed chwilą zrobiłam test owulacyjny ten magiczny od svensonki i uśmiechnięta gęba wyszła czy owulka lada chwila powinna być - wynika to z tego ze cudem boskim byłoby gdybym zaszła w ciąże w czasie owulki wynikającej z obliczeń i bóli -POPORSTU JEJ NIE BYŁO :wściekła/y: a ja od 16 dnia cyklu brałam lutke z nadzieją że podtrzyma mi fasolkę aaaaa i małą czerwoną plamke mam na wkładce czy znaczy że pęcherzyk albo dzisiaj pękł i sobię wędruje albo jest w trakcie :-) mój W. śpi ale jak się obudzi to go zgwałce :-D może się udaaaaaaaa

Tośka no to pięknie, teraz do dzieła, jest owulka! Zbałamuć męża, działajcie.
 
no właśnie czyli tak de facto kończyliśmy staranka przed owulką ;/
Ale jesli nie za daleko od owulki to i tak powinno byc oki...


doaj witaj .. ja tez nie mam owu , od dzis biore dupka na wywolanie @ mam 13dc chce zeby szybko przyszla i od nowego cyklu biore clo ale od 5-9dc... a bedzies zpila ziola?? zastanawiam sie czy pic przy klo choc dziwczyny na bocianie tak pily... pozdrawiam i zapraszam na ziolopijki
Ja jak sie uda i bede miala ta stymulacje tez bede pila ziolka razem z lekami:tak:
 
cześć dziewczyny
wróciłam do domku po HSG jakieś 2h temu...i pospałam trochę.
Badanie wyszło ok, oba jajniki drozne.

moje wrazenia takie, ze badanie jaest do wytrzymania, nie miałam znieczulenia, ani nic przeciwbólowego, odczucie miałamtakiego rozpierania, trochę mocniejszego niż @... w sumie przy zakładaniu cewnikia no i
wtedy miałam mała przygode ;-) przed samym badaniem, najpierw zakłądanie cewnika do szyjki w gabinecie zabiegowym miałam i tak mi sie po tym słabo zrobiło, w głowie zakreciło, ze zasłabłam...musiałam usiaśc na krześle i nagle obudziłam sie na podłodze:szok:
nie mam pojęcia dlaczego?
ogólnie nic przyjemnego, ale do wytrzymania...

no ale kolejny raz usłyszałam, ze ze staranek w tym cyklu nie za bardzo...:-(

Olkale dobrze że masz wszystko drożne, może właśnie dlatego ciebie tak nie bolało.
Eee co tam nici ze staranek, działaj i tyle, nie zaszkodzi.
 
hej, tak wam wspominałam o tym obrazie co mam wyszyty tylko kombinuję czy się to zdjęcie teraz pokaże.ja też się pochwalę,a co.:-pbo zawsze jak czytam posty żabki to mam wrażenie że jesteśmy strasznie podobne.pomijając że chyba jesteśmy w tym samym wieku:-D
tak w tym samysm wieku :tak: to ja zaraz wkleje moje :-D
 
Ja Najwazniejsze, ze jestes drozna.:tak: I ze nie bolalo.
A glupieo jasia nie dostalas? Bo mi dali przy zakladaniuoprzyzadowania i wtedy odlecialam...
nic zadnego głupiego jasia...no ale jak nie bolało, to mi głupi jaś nie potrzebny...

endo od wczoraj urosło mi 2 mm...więc wszystko wskazuje, ze w tym cyklu były by szansze na ciaze...jutro idę na usg jeszcze...
widać, ze dieta i ziółka działają :)
 
reklama
nic zadnego głupiego jasia...no ale jak nie bolało, to mi głupi jaś nie potrzebny...

endo od wczoraj urosło mi 2 mm...więc wszystko wskazuje, ze w tym cyklu były by szansze na ciaze...jutro idę na usg jeszcze...
widać, ze dieta i ziółka działają :)

Spróbuj przecież przytulanki nie zaszkodzą. Ciekawe czy u mnie ziółka coś pomagają, to się okaże 15 marca bo idę do gina, może przynajmniej torbiel się zmniejszyła bo jeśli nie to jakiś hormony mi przepisze albo anty a tego bym nie chciała.
 
Do góry