reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Hej dziewczyny Ja Groszka czy tez Fasolki wypatruje od 3 lat :( z mężem przebadani wzdłuz i wszerz. Monitoring cykli był kilka razy, a ja co miesiąc jestem w ciąży, dopóki nie pojawi się ta bestia - @ ;( Myślałam, że ma to podłoże psychiczne - więc kupiliśmy dom za Wrocławiem z piękną działką, świeże powietrze, własne warzywa i owoce. Żyć nie umierać - tylko dzidzi brak :( Dzisiaj to już 4 dzień jak @ się spóźnia. Jajniki się odzywają, ale nie tak dokuczliwie jak przy @. lekkie zawroty głowy, senność a dzisiaj nawet zgaga. Czasami głupieję i nie wiem czy to sie naprawdę ze mną dzieje czy wmawiam sobie, ze tak jest :( Testy ciążowe i owulacyjne kupowałam już w ilościach hurtowych. Czasem nawet kilka razy dziennie potrafiłam zrobic jeden. Echhh Mam juz zakaz ich uzywania :)))))))))) Do szczęscia brakuje nam tylko lub też AŻ- naszego maleństwa... Mąż marzy o córeczce, a ja o zdrowym maluchu, nieważne czy to będzie córcia czy synuś :) Wstępnie umówiona jestem na konsultacje na wtorek. Jeśli do tej pory nie dostanę @ .... o rany, oszalejemy ze szczęścia :D Powiedzcie mi - od którego tygodnia widać ciążę na USG? Czy poprzez badanie krwi tez mozna potwierdzić, że maluszek się u mnie zadomowił? Jesli tak to kiedy najlepiej takie badanie wykonać? Pozdrawiam cieplutko
 
reklama
U nas też dzisiaj śniegiem posypało...ale już się chyba topi, bo na pewno go ubywa. A już było tak pięknie!

u nas tez , sypneło wrrrr ja chce wiosne

Hej dziewczyny Ja Groszka czy tez Fasolki wypatruje od 3 lat :( z mężem przebadani wzdłuz i wszerz. Monitoring cykli był kilka razy, a ja co miesiąc jestem w ciąży, dopóki nie pojawi się ta bestia - @ ;( Myślałam, że ma to podłoże psychiczne - więc kupiliśmy dom za Wrocławiem z piękną działką, świeże powietrze, własne warzywa i owoce. Żyć nie umierać - tylko dzidzi brak :( Dzisiaj to już 4 dzień jak @ się spóźnia. Jajniki się odzywają, ale nie tak dokuczliwie jak przy @. lekkie zawroty głowy, senność a dzisiaj nawet zgaga. Czasami głupieję i nie wiem czy to sie naprawdę ze mną dzieje czy wmawiam sobie, ze tak jest :( Testy ciążowe i owulacyjne kupowałam już w ilościach hurtowych. Czasem nawet kilka razy dziennie potrafiłam zrobic jeden. Echhh Mam juz zakaz ich uzywania :)))))))))) Do szczęscia brakuje nam tylko lub też AŻ- naszego maleństwa... Mąż marzy o córeczce, a ja o zdrowym maluchu, nieważne czy to będzie córcia czy synuś :) Wstępnie umówiona jestem na konsultacje na wtorek. Jeśli do tej pory nie dostanę @ .... o rany, oszalejemy ze szczęścia :D Powiedzcie mi - od którego tygodnia widać ciążę na USG? Czy poprzez badanie krwi tez mozna potwierdzić, że maluszek się u mnie zadomowił? Jesli tak to kiedy najlepiej takie badanie wykonać? Pozdrawiam cieplutko

witaj
z caego serducha zycze fasolki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczyny Ja Groszka czy tez Fasolki wypatruje od 3 lat :( z mężem przebadani wzdłuz i wszerz. Monitoring cykli był kilka razy, a ja co miesiąc jestem w ciąży, dopóki nie pojawi się ta bestia - @ ;( Myślałam, że ma to podłoże psychiczne - więc kupiliśmy dom za Wrocławiem z piękną działką, świeże powietrze, własne warzywa i owoce. Żyć nie umierać - tylko dzidzi brak :( Dzisiaj to już 4 dzień jak @ się spóźnia. Jajniki się odzywają, ale nie tak dokuczliwie jak przy @. lekkie zawroty głowy, senność a dzisiaj nawet zgaga. Czasami głupieję i nie wiem czy to sie naprawdę ze mną dzieje czy wmawiam sobie, ze tak jest :( Testy ciążowe i owulacyjne kupowałam już w ilościach hurtowych. Czasem nawet kilka razy dziennie potrafiłam zrobic jeden. Echhh Mam juz zakaz ich uzywania :)))))))))) Do szczęscia brakuje nam tylko lub też AŻ- naszego maleństwa... Mąż marzy o córeczce, a ja o zdrowym maluchu, nieważne czy to będzie córcia czy synuś :) Wstępnie umówiona jestem na konsultacje na wtorek. Jeśli do tej pory nie dostanę @ .... o rany, oszalejemy ze szczęścia :D Powiedzcie mi - od którego tygodnia widać ciążę na USG? Czy poprzez badanie krwi tez mozna potwierdzić, że maluszek się u mnie zadomowił? Jesli tak to kiedy najlepiej takie badanie wykonać? Pozdrawiam cieplutko

WItaj!
Odnośnie badania krwi to ja słyszałam że można już po 7-10dniach od zapłodnienia. I jest to najszybszy sposób dowiedzenia się o dzidzi, bo te testy to różnie wychodzą.
Co do usg to u mnie w 5tc była tylko mała kropeczka, a w 10tc było już pięknie widać dzieciątko.
A teraz robiłaś testa czy zakaz jest aż tak całkowity ?!?
Trzymam kciuki żeby to była fasolka i wredota @ nie przychodziła już przez najbliższe 9msc. &&&
 
Dzięki dziewczyny za kciuki :) Teraz testu nie robiłam: Po 1 - Boje się ;) Po 2 - Jestem narazie bez autka i mój ukochany musiałby podjechac do apteki hahaha juz to widzę ;) Hmmmm to skoro badanie krwi tak szybko wykrywa ciążę, to po jakiego czorta recepcjonistka umówiła mnie najpierw na konsultację z lekarzem :? Mówiłam jej, że podejrzewam ciążę, 2 miesiące temu bylam na kompleksowej wizycie hmmm... chyba jeszcze raz tam zadzwonie i uprę sie na to badanie krwi...
 
Dzięki dziewczyny za kciuki :) Teraz testu nie robiłam: Po 1 - Boje się ;) Po 2 - Jestem narazie bez autka i mój ukochany musiałby podjechac do apteki hahaha juz to widzę ;) Hmmmm to skoro badanie krwi tak szybko wykrywa ciążę, to po jakiego czorta recepcjonistka umówiła mnie najpierw na konsultację z lekarzem :? Mówiłam jej, że podejrzewam ciążę, 2 miesiące temu bylam na kompleksowej wizycie hmmm... chyba jeszcze raz tam zadzwonie i uprę sie na to badanie krwi...

Jeżeli chodzisz prywatnie to wcale mnie takie umawianie nie dziwi...pójdziesz zapłacisz za wizytę na której zlecą Ci badanie krwi i później znowu z wynikami na wizytę.
Zrób najpierw betkę...można zrobić w każdym laboratorium i dopiero po niej zobaczysz co robić dalej. Wynik z reguły jest w tym samym dniu jak pójdziesz rano.
 
A no masz rację - klinika jest prywatna i za każde wejście stówka jak sie patrzy :-/ w takim razie przeszukam w google, gdzie we Wrocławiu mogę zrobić sobie takie badanie krwi :) Dziekuje jeszcze raz!
 
dzis robilam sikacza-jedna wielka czerwona krecha... przy testach czulych-10..
chyba @ sie zbliza..
do soboty 2 dni..
a co do diety to proteinowa polecam-mozna jesc ile sie chce tylko ze proteiny-moja mama schudla w m-c i 12 dni prawie 13 kg;)
a daj jakiegosl linka do tej dietki bo jej niekumam
 
reklama
Do góry