reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Betusia wszystkie będziemy miały fasolki kurde ja Wam to mówie :tak::tak:


no pewno ze bedziemy mialy nie może być inaczej:tak::-)

Betusia dziękuję ale to czekanie tak dobija .

wierze że dobija dlatego tulam jeszcze mocniej

ja dzis byłam na paznokciach u mojej kolezanki i dowiedzialam się ze jest w 2 miesiacu ciazy - to juz jej drugie dziecko i pierwsze starali sie pol roku a o drugie- poszła na badania do lekarza a on na to że za 2 dni peknie pecherzyk i że dzisiaj maja dzialac - i zadzialali i sie udalo i nam tez sie uda:tak::-)


ja tez tak chce;-)

Witam!!

Powiedzcie mi czy któraś z Was gdy odstawiła plastry lub tabsy miała bóle podbrzusza i jajników ,zawroty głowy?


ja brlaam 3 lata temu ale prze osiem miesiecy ale nie mialam zadnych objawow widac bralam zzbyt krotko

lopop moja mama leczyła się 4 lata zanim ja się pojawił i mój tatuś do tej pory jak się lekko zalkoholizuje powtarza że ja to ręczna robota jestem dlatego tak długo :-D:-D

Ty też bedziesz miała swoje dzieło za nie długo


heheh no to fajnie powiedzial

no pewno że bedziesz miala i my bedziely mialy ta nasza reczną robote hehehe fajne okreslenie:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja brlaam 3 lata temu ale prze osiem miesiecy ale nie mialam zadnych objawow widac bralam zzbyt krotko

Ja też stosowałam je 8 miesięcy a odstawiłam je na początku stycznia. pierwszy tydzień po odstawieniu był straszny bóle brzucha,zawroty głowy,mdłości ,wybuchowość potem przeszło a od początku tygodnia znowu wróciło ale już łagodniej.. bardzo pragnę drugiej dzidzi.
 
Nie często coś tu piszę,ale często czytam.Fajnie że jesteście i że was znalazłam,dowiedziałam sie od was wiele rzeczy.np.jak badać szyjkę.Staramy się dopiero drugi cykl,ale coś czuję że tym razem znów się nie udało.Troszkę przesunął mi się okres i dokładnie nie wiedziałam kiedy może być owulka.Może następnym razem się uda,czego i wam życzę!!
 
Ja też stosowałam je 8 miesięcy a odstawiłam je na początku stycznia. pierwszy tydzień po odstawieniu był straszny bóle brzucha,zawroty głowy,mdłości ,wybuchowość potem przeszło a od początku tygodnia znowu wróciło ale już łagodniej.. bardzo pragnę drugiej dzidzi.

mnie przez tabsy spadło libido i troche trwalo zanim wrocilo;-)
 
Witam!!
Powiedzcie mi czy któraś z Was gdy odstawiła plastry lub tabsy miała bóle podbrzusza i jajników ,zawroty głowy?

nie brałam więc niestety nie pomogę :happy2: ale za to przed @ już 2 cykle miałam senność, zawroty głowy i nudności... niestety nie na fasolinkę :dry:

Nie często coś tu piszę,ale często czytam.Fajnie że jesteście i że was znalazłam,dowiedziałam sie od was wiele rzeczy.np.jak badać szyjkę.Staramy się dopiero drugi cykl,ale coś czuję że tym razem znów się nie udało.Troszkę przesunął mi się okres i dokładnie nie wiedziałam kiedy może być owulka.Może następnym razem się uda,czego i wam życzę!!

skoro @ nie ma to trzeba trzymać kciukaski ;-) i ja trzymam za ciebie ;-) a fasolinkę na pewno każda z nas będzie mieć :tak: prędzej czy później i oby prędzej :-)



Kobietki, a u mnie trza zacząć starankę :-) mąż już się cieszy (choć dziś w pracy jest) :-) owu przedemną, ale trzeba się pozbyć "zdechłych" plemniczków (mąż chory był i mieliśmy abstynencję) :-)
 
Hej Maćku
Tak na monitoringu jajeczko dojrzewało dobrze na dany dzień i rozło, szczyt potwierdzał się wg wskazań gin, potwierdzałam to też testami owulacyjnymi. Śluzówka mamcicy też w porządku na dc. Troche mnie martwią skoki temp w fazie poowulacyjnej, może coś nie tak z progesteronem jest. Mam skierowanie na badanie, wię się dowiem....

napisałaś, ze u Ciebie jest coś nie ok, co wykryto?

Dziękuję dziewczyny. Już zaczynam niewierzyć że się uda moja wiara to tylko na dziś 1-2% że będę mamą po raz drugi.
...jutro przyjdzie nowy dzien i nowa nadzieja :) pierwszy dzień @ to zawsze rozczarowanie.... wszystkie to wiemy :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej Maćku
Tak na monitoringu jajeczko dojrzewało dobrze na dany dzień i rozło, szczyt potwierdzał się wg wskazań gin, potwierdzałam to też testami owulacyjnymi. Śluzówka mamcicy też w porządku na dc. Troche mnie martwią skoki temp w fazie poowulacyjnej, może coś nie tak z progesteronem jest. Mam skierowanie na badanie, wię się dowiem....

napisałaś, ze u Ciebie jest coś nie ok, co wykryto?
U mnie pechol pieknie rosl, ale nie pekl. To pewnie przez wysoka prolaktyne, ktora zbilam biorac od miesaica bromka. Teraz zrobilam sobie powtorne badanie i czekam na wynik. Gin powiedzial, ze jesli prl bedzie nizsza to zrobimy znowu monitoring, aby sprawdzic czy jest lepiej. Tylko w tym cyklu sie nie uda, bo on akurat ma urlop:-( Wiec musze poczekac na kolejny.
 
U mnie pechol pieknie rosl, ale nie pekl. To pewnie przez wysoka prolaktyne, ktora zbilam biorac od miesaica bromka. Teraz zrobilam sobie powtorne badanie i czekam na wynik. Gin powiedzial, ze jesli prl bedzie nizsza to zrobimy znowu monitoring, aby sprawdzic czy jest lepiej. Tylko w tym cyklu sie nie uda, bo on akurat ma urlop:-( Wiec musze poczekac na kolejny.
No to pech :( kurka. To przynajmniej wiesz już cp jest nie tak. Lepiej znać wroga ;( jak się mogę tak wyrazić...
Ja przez urlop gin też też moje badanie drożności mam dopiero za 1,5 m-ca :(
Uda nam się jestem tego pewna...tylko kiedy?
 
reklama
Do góry