reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witam się. Starałam się siedzieć cichutko żeby nie zapeszać. @ spóźniała się 4 dni i właśnie dzisiaj chaciałam testować a tu niespodziewanie z ranka pojawiła się@. Niby się nie nakręcałam ale i tak mam jeden wielki smutek:-:)-:)-:)-(.
Jestem bardzo rozczarowana, tym bardziej że brzuch tak mocno nie bolał jak zwykle na @ ani bólu pleców tylko duża senność wrażliwość na zapachy, także pocichu liczyłam na 2 kreski. Jestem bardzo niepocieszona:growl::growl::growl::growl::hmm::elvis::ninja2:to znowu mój synek chyba niestety zostanie jedynakie.


nic sie nie martw na pewno bedzie miał rodzeństwo i to na pewno niedługo:-) głowa do góry!!!!!
wiem ,że łatwo sie mówi ale ja trzymam kciuki:-)

mam taki wielki smutek i żal, tylko był płakała mi już nie starcza sił przecież do kwietnia to tylko 2 staranka i już wybije 4 lata odkąd próbujemy:-( jestem załamana dzisiaj.

A ja Ci tylko powiem kochana, że trzymam kciuki abys nie musiala dotrwać do 4 lat:tak: i mocno przytulam:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry