reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam się. Starałam się siedzieć cichutko żeby nie zapeszać. @ spóźniała się 4 dni i właśnie dzisiaj chaciałam testować a tu niespodziewanie z ranka pojawiła się@. Niby się nie nakręcałam ale i tak mam jeden wielki smutek:-:)-:)-:)-(.
Jestem bardzo rozczarowana, tym bardziej że brzuch tak mocno nie bolał jak zwykle na @ ani bólu pleców tylko duża senność wrażliwość na zapachy, także pocichu liczyłam na 2 kreski. Jestem bardzo niepocieszona:growl::growl::growl::growl::hmm::elvis::ninja2:to znowu mój synek chyba niestety zostanie jedynakie.
Przykro mi....:-( Najgorzej jak sie spoznia....:wściekła/y:
 
reklama
Witam się. Starałam się siedzieć cichutko żeby nie zapeszać. @ spóźniała się 4 dni i właśnie dzisiaj chaciałam testować a tu niespodziewanie z ranka pojawiła się@. Niby się nie nakręcałam ale i tak mam jeden wielki smutek:-:)-:)-:)-(.
Jestem bardzo rozczarowana, tym bardziej że brzuch tak mocno nie bolał jak zwykle na @ ani bólu pleców tylko duża senność wrażliwość na zapachy, także pocichu liczyłam na 2 kreski. Jestem bardzo niepocieszona:growl::growl::growl::growl::hmm::elvis::ninja2:to znowu mój synek chyba niestety zostanie jedynakie.

Przykro mi:-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Witam się. Starałam się siedzieć cichutko żeby nie zapeszać. @ spóźniała się 4 dni i właśnie dzisiaj chaciałam testować a tu niespodziewanie z ranka pojawiła się@. Niby się nie nakręcałam ale i tak mam jeden wielki smutek:-:)-:)-:)-(.
Jestem bardzo rozczarowana, tym bardziej że brzuch tak mocno nie bolał jak zwykle na @ ani bólu pleców tylko duża senność wrażliwość na zapachy, także pocichu liczyłam na 2 kreski. Jestem bardzo niepocieszona:growl::growl::growl::growl::hmm::elvis::ninja2:to znowu mój synek chyba niestety zostanie jedynakie.

Bardzo mi przykro:-( ale Twój synek nie będzie jedynakiem bo na pewno niedługo zobaczysz upragnione 2 kreski:tak: i tak masz myśleć,chociaż sama wiem że to baaaardzooo trudne...

Kochana własnie po to jest to forum:tak:Ze wspieramy sie wzajemnie!!!Bo kazda znas wypatruje tego samego "efektu";-)
Zobaczysz na każdą z nas przyjdzie pokolei czas i bedziemy wspierały sie na innej płaszczyżnie:tak::-D

dziękuję za wsparcie:happy2: miło widzieć że ktos mnie w końcu rozumie i nie mówi że przesadzam i że jestem niecierpliwa....zwłaszcza że doskonale o tym wiem;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bardzo mi przykro:-( ale Twój synek nie będzie jedynakiem bo na pewno niedługo zobaczysz upragnione 2 kreski:tak: i tak masz myśleć,chociaż sama wiem że to baaaardzooo trudne...
Dziękuję dziewczyny. Już zaczynam niewierzyć że się uda moja wiara to tylko na dziś 1-2% że będę mamą po raz drugi.
 
dziękuję za wsparcie:happy2: miło widzieć że ktos mnie w końcu rozumie i nie mówi że przesadzam i że jestem niecierpliwa....zwłaszcza że doskonale o tym wiem;-)
Lena nie masz za co dziekować!!!!!
Po to tu jestesmy:tak:I mysle a raczej jestem pewna ze wiekszosc z nas ma dokładnie takie same odczucia ja pojawia sie @:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Dziękuję dziewczyny. Już zaczynam niewierzyć że się uda moja wiara to tylko na dziś 1-2% że będę mamą po raz drugi.

Kochana musisz nabrac siły na nowe staranka
I bedziesz jeszcze mamusią!!!:tak:
 
Witam się. Starałam się siedzieć cichutko żeby nie zapeszać. @ spóźniała się 4 dni i właśnie dzisiaj chaciałam testować a tu niespodziewanie z ranka pojawiła się@. Niby się nie nakręcałam ale i tak mam jeden wielki smutek:-:)-:)-:)-(.
Jestem bardzo rozczarowana, tym bardziej że brzuch tak mocno nie bolał jak zwykle na @ ani bólu pleców tylko duża senność wrażliwość na zapachy, także pocichu liczyłam na 2 kreski. Jestem bardzo niepocieszona:growl::growl::growl::growl::hmm::elvis::ninja2:to znowu mój synek chyba niestety zostanie jedynakie.

kochana u mnie też @ się pojawiła po 3 dniach
głowa do góry !!! trzeba próbować dalej nie smutkaj się :tak::tak:
 
kochana u mnie też @ się pojawiła po 3 dniach
głowa do góry !!! trzeba próbować dalej nie smutkaj się :tak::tak:
mam taki wielki smutek i żal, tylko był płakała mi już nie starcza sił przecież do kwietnia to tylko 2 staranka i już wybije 4 lata odkąd próbujemy:-( jestem załamana dzisiaj.
 
dziewczyny jest tu ktoras madra ktora odpowie na moje pytanie? czy pozniejsze owulacja oznacza wydluzenie cyklu czy to za jajeczko ma za malo czasu na zagniezdzenie i nici z dzidzi???

mi się tak przedłużyło (do 61 dc) :tak: widać na ostatnim wykresie :tak: zazwyczaj jeśli owu jest później to i @ później, bo faza lutearna jest stała ;-) a jeśli faza się skróci to niestety lipa z cyklu ;-)

co do objawów to wcześniej pisałam o tych moim sutkach o pobolewaniu i kłuciu podbrzusza...teraz wszystko się wyciszyło ,tylko piersi pobolewają ,mam takie mrowienie .A i mam strzasznie dużo mleczno białego śluzu.

nie żeby odrazu aluzja do tego śluzu, ale warto przeczytać :tak:

ANALIZA KOLORU

Najpierw analizujemy kolor, zazwyczaj wyróżniamy następujące:
*** Biały – tzw. śluz kremowy jest to śluz niepłodny, jest też często pierwszym objawem ciąży
*** Przezroczysty –jest śluz płodny należy dokładnie przeanalizować jego rozciągliwość
*** Żółty- może świadczyć o zakażeniu, grzybicy, należy zbadać zapach i udać się do lekarza.
*** Różowy – występuje w momencie tzw. Plamienia okołoowulacyjnego, w poprzedniej części opowiadaliśmy, że w momencie pęknięcia i wydobycia komórki jajowej pęcherzyk Graffa wypełnia się krwią często wtedy kobieta odczuwa bardzo silny ból i krwawi na jasnoczerwono bądź różowo.
*** Brązowy – w fazie poowulacyjnej świadczy o za małej ilości progesteronu lub problemach hormonalnych, konieczna wizyta lekarska

Witam się. Starałam się siedzieć cichutko żeby nie zapeszać. @ spóźniała się 4 dni i właśnie dzisiaj chaciałam testować a tu niespodziewanie z ranka pojawiła się@. Niby się nie nakręcałam ale i tak mam jeden wielki smutek:-:)-:)-:)-(.
Jestem bardzo rozczarowana, tym bardziej że brzuch tak mocno nie bolał jak zwykle na @ ani bólu pleców tylko duża senność wrażliwość na zapachy, także pocichu liczyłam na 2 kreski. Jestem bardzo niepocieszona:growl::growl::growl::growl::hmm::elvis::ninja2:to znowu mój synek chyba niestety zostanie jedynakie.

tulam :-( bedzie dobrze i jeszcze wszyscy bedziemy sie tu cieszyc z twoich II kresek :tak:
 
mam taki wielki smutek i żal, tylko był płakała mi już nie starcza sił przecież do kwietnia to tylko 2 staranka i już wybije 4 lata odkąd próbujemy:-( jestem załamana dzisiaj.

Słoneczko nie poddawaj się :tak::tak: uda się zobaczysz :tak::tak:
Nie można się załamywać trzeba walczyć i mieć dobre myśli - tak tak wiem że to trudne ale trzeba !!!
Będziemy miały swoje fasolki :tak::tak:
Tulam mocno !!!!!!
 
reklama
Słoneczko nie poddawaj się :tak::tak: uda się zobaczysz :tak::tak:
Nie można się załamywać trzeba walczyć i mieć dobre myśli - tak tak wiem że to trudne ale trzeba !!!
Będziemy miały swoje fasolki :tak::tak:
Tulam mocno !!!!!!
Tośka wiesz czasami tak się zastanawiam czy ja kiedyś zazdroszciłam komus dzidzi że sama mam takie problemy i niestety nikomu dzidziusia nie zazdrościłam.
Tak bym chciała abyśmy były w lutym w ciąży>fajnie by było no nie?:-)
 
Do góry