reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
tak mieliśmy z moim starym że tak brzydko powiem :-) rozmowe i sam mi oświadczył że pożyczkę weżmie jak bedzie trzeba in vitro robić:-)


my tez
i moi rodzice to samo powiedzieli tylko ze mama od razu powiedzial ze bym o tym teraz nie myslala i nie sciagala czarnych mysli i ni e nastawiala sie na in vitro jak jeszcze nic nie wiadomo :tak:
 
Dziewczynki a prolaktyne robi sie w którym dniu????bo ja chyba mam teraz zrobic pomiedzy 22-23 dniem cyklu!!!!!!

Kurde ale zjadła bym monte:dry:


1. co do prl - to ja robilam rok temu w 5 dniu cyklu - i nie wiem ( jutro sie dowiem bo ide do ginka)
2. Monte ostatnio przez 4 dni jadlam codziennie bo tez mialam ochotkę- tylko ja najbardziej lubie ten jasny krem hehhe- mmm pyszne bylo :-)


ups pomyłka jeszcze jedno monte mam czyli poprawka zjadlam prze 3 dni hehehehehehe - eh jak czlowiek ma smaka to lodowe przeszuka ze hej :-)
 
Ostatnia edycja:
to zależy gdzie robisz jak w punkcie pobrań czekasz 2 godziny jak w zwykłej przychodzi wyniki na drugi dzień


tak się zastanawiam czy jutro nie isć, ale robiłabym w przychodni, więc wynik miałam bym dopiero w poniedziałek pewnie.

@ nadal nie widać, a ja już jestem wyczerpana tym czekaniem i domyśłaniem się co się dzieje
 
reklama
Dziewczyny odwołuje to co mowiłam ze mam suchoty!!!!Poszłąm do wc a tam ciąąąąąągnie sie ze łłłłłłłłłłłłłoooooooooooooooooooooo:szok:
Czyżby sluz pojawił sie w owulke?????:confused:
 
Do góry